90 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

USB SSD stick 256GB

Novi, metalni. Prakticni I dostapni sekogas so vas. Super brzi : Read...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:13WD HDD 2T MY PASSPORT

Се продава нов, воопшто нетпакован екстернал хард диск 2 терабајти. ...


3.050 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.100 МКД
01 јун 21:32**HARD DISK WD Blue 4TB 3.5 NEW**

Novi Doneseni od Germanija.


4.800 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 МКД
01 јун 10:00VERBATIM 1TB 3.0 external | екстерен eksteren hard disk disc

Продавам малку користен екстерен хард диск Verbatim со 1TB меморија и...


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 12:02RAM memorija 4GB

Prodavam 2 x RAM memorija 4 GB , izvadeni od Lenovo laptop star 1 god...


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
31 мај 00:09Samsung 12800U Ram 8GB DDR3 1600mhz - Nov

Нов во пакување Samsung Ram 8GB 2Rx8-PC3-12800U 1600mhz. Samsung е ...


1.950 МКД
или предлог цена
30 мај 14:39HDD extern 750GB

external HDD 750Gb 3.0 cena 20Euro


20 €
или предлог цена
30 мај 12:32SAMSUNG STORY Station 1TB external | eksteren

Продавам малку користен екстерен хард диск SAMSUNG STORY Station со 1...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
29 мај 10:33Commodore 1581 floppy disc drive - флопи диск драјв

Купувам/барам дискетна единица за Commodore 64 модел 1581 како на сли...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 22:43Купувам Commodore Disk Drive 1581 ( диск драјв )

Купувам Commodore Disk Drive 1581 кој работи со 3.5' дискети. Цена по...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 22:43Eksteren HDD Western Digital 4TB

Eksteren HDD Western Digital 4TB, malku koristen vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
25 мај 21:18My Book Live 2 TB NAS

Prodavam koristen My Book Live 2 TB NAS (mrezen) cloud storage.


7.000 МКД
или предлог цена
21 мај 16:10WD My Book 500 GB external | екстерен eksteren hard disk

Продавам малку користен екстерен хард диск WesternDigital My Book Ess...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
18 мај 09:49Nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB HDD Aluminium

Nov nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB Eksteren HDD kompletno pa...


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 20:55Екстерен хард диск 500GB - користен минимално

Се продава екстерен хард диск Toshiba Canvio 500GB USB 3.0 користен с...


1.200 МКД
или предлог цена
15 мај 10:22ФЛОПИ ДИСКЕТИ

Продавам 10 парчиња флопи дискети,


500 МКД
или предлог цена
14 мај 14:53сд картичка од 64гб

Продавам нова сд картичка од 64гб со адаптер


600 МКД
или предлог цена
14 мај 14:50НОВИ ЕКСТЕРНИ ДИСКОВИ Freecom HDD External, 500GB, USB 3.0,

Се продаваат 4 нови(неотпакувани) екстерни дискови Freecom HDD Exter...


2.000 МКД
или предлог цена
13 мај 18:21Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno paku...


5.500 МКД
или предлог цена
11 мај 14:30Prodavam nov neotpakuvan eksteren disk 1TB HDD

Prodavam nov neotpakuvan eksteren HDD disk 1TB marka WD, kupen od A1 ...


3.200 МКД
или предлог цена
11 мај 09:32Продавам Apacer exteren HDD

Дискот е исправен, 320GB. Со него оди и кабелче.


1.300 МКД
или предлог цена
05 мај 19:09Memoriska karticka, memoriski karticki

Prodavam samo edna nova neupotrebena memoriska karticka 64GB... Secu...


500 МКД
или предлог цена
05 мај 06:34MAXELL 128GB USB 3.0 Flash Drive USB Stick - Novi

MAXELL 128GB USB 3.0 White Flash Drive USB Stick USB3.0 Flash Driv...


450 МКД
или предлог цена
03 мај 15:32Hard disk HDD 500giga novi

Prodavam hard diskovi cisto Novi Raspolagam so kolicina popust za pov...


1.500 МКД
или предлог цена
29 апр 15:27Uzb nova memorja 256

Prodavam uzbi nova od 256 memurija tel 070 566 393


25 €
или предлог цена
28 апр 22:45ПРОДАВАМ - Micron Ram Memory 4GB DDR4 za Laptop

ПРОДАВАМ - Micron Ram Memory 4GB DDR4 za Laptop 3200 Цена 1,000,оо...


1.000 МКД
или предлог цена
26 апр 12:38Naj eftino RAM memorii 2Gb DDR2 4G DDR3 za desktop kompjuter

Prodavam RAM memorii za desktop kompjuter za Intel i AMD: - 2Gb DDR2...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
21 апр 07:31Vodootporen USB memoriski stik ALUNX 64GB metalno kukiste

Нови USB мемориски стикови, водоотпорност IPX7, куќиште од метална ле...


350 МКД
или предлог цена
20 апр 18:10SSD 120GB 240GB 500GB 1TB

Besplatna promena i instalacija na licenciran windows 10 i licenciran...


1 МКД
или предлог цена
18 апр 19:20DELL EMC Exos X16 12TB

Се продаваат 3 DELL EMC Exos X16 12TB користени околу 1 месец. *ценат...


21.000 МКД
или предлог цена
16 апр 14:42HDD DELL EMC Exos X16 12TB

Се продаваат 3 DELL EMC Exos X16 12TB користени околу 1 месец. *ценат...


21.000 МКД
или предлог цена
16 апр 14:42Nadvoresen hard disk SAMSUNG 320GB USB HDD Aluminium

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 320GB USB HDD kompletno pakuvanje so Alu...


1.200 МКД
или предлог цена
14 апр 12:33M.2 Samsung memoria

M.2 SAMSUNG NVME 1TB


5.990 МКД
или предлог цена
11 апр 13:31Western Digital Elements 5TB USB 3

Продавам нови(неотпакувани) есктерни дискови Western Digital Elements...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мар 13:51slusalki platronics professionalni

Connectivity Technology Wireless Noise Control Active Noise Cancella...


3.600 МКД
или предлог цена
27 мар 12:22usb 2TB

Prodavam USB so kapacitet od 2000GB,dimenzii 3.5cm


2.000 МКД
или предлог цена
26 мар 16:49SSD SATA2 hard disk memorija HDD disc za laptop pc

Novi ssd 120gb


1.000 МКД
или предлог цена
13 мар 19:17Kupuvam Disketi 5.25' ( floppy ) DD/DS

Купувам Дискети 5.25' Double Density Single Sided или Dual Sides По...


20 МКД
или предлог цена
12 мар 18:56Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno paku...


3.500 МКД
или предлог цена
07 мар 12:45apple ssd sm768e

Apple ssd


100 €
или предлог цена
28 фев 10:25Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам