Цела Македонија
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HP Proliant ML310e Gen8

Се продава половен сервер HP Proliant ML310E G8 Xeon Quad Core E3-122...


180 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
240 €
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 18:22Продавам DELL PowerEdge R710

DELL PowerEdge R710 Dual 6-Core X5670 2.9GHz 32GB 2x 2TB


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 15:41RAM DDR3L 8GB 10600R server reg

Продавам РАМ серверска рам меморија марка Elpida. Плочките се нетести...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сервери и додатоци

17 мај 09:21Cisco Catalyst 3560 Series 48 Port и Catalyst 1900 24 Port

Продавам CISCO свичеви заедно или одделно. Истите се добро очувани и ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

15 мај 14:09Купувам HP Microserver

Купувам HP Microserver Gen8 или сличен на него. Приоритет: да биде за...


По Договор
или предлог цена
09 мај 17:25Formatiranje - Форматирање na kompjuteri i laptopi

Vrsime formatirajne na kompjuteri i laptopi windovs XP..windovs 7 8 i...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 16:17Rig 6x Sapphire RX570 Nitro 196Mh/s

Rig 6x570 NITRO PLUS 4GB Perfekten Aluminiumska ramka ETC 196MHs ERG ...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

09 мај 16:11HPProLiant DL580 G7 ram 256GB.4x1XEON E7-4830 8x4 Cores

4x1XEON E7-4830 4x8 Cores 64 threads Ram 256GB 4x1 Power supply 120...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Сервери и додатоци

09 мај 13:58Server hp ProLiant ml330 g3

Se prodava poloven server hp ProLiant ml330 g3. Tel za kontakt. 070...


1 €
или предлог цена
08 мај 16:39Dell PowerEdge 1950

Prodavam Dell PowerEdge 1950 Server so 2x SAS HDD 8GB ECC RAM CPU(...


18.000 МКД
или предлог цена
06 мај 13:10Hp dl380p 2x e5 2670v2 128gb ram

Prodavam server vo top sostojba so slednata konfiguracija Cpu inte...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

05 мај 09:50ruter 200 den

radi selenje


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

04 мај 07:48Se prodava UPS / УПС so novi baterii ne otpakuvani

Uredot ne e mnogu koristen so nego odat 20 novi ne otpakuvani baterii...


49.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

03 мај 15:51Linksys WRT54G

Connectivity Technology Wi-Fi Brand Linksys Control Method App ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 мај 14:18TENDA WIRELESS N USB ADAPTER

Za vasiot kompjuter da dobie WIFI so ovoj adapter. Ispraven 100%.Ful...


450 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сервери и додатоци

01 мај 09:55SWITCH CISCO CATALYST 3560 48 Port//Cisco CATALYST 24 Port

SWITCH CISCO CATALYST 3560 48TS 48 Port/ 2900 den Cisco CATALYST Pl...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сервери и додатоци

01 мај 02:27Server HP ProLiant DL380p G8 256gb ram 2x2680 v2

Moznost za naracka na bilo kakva konfiguracija dostava 7-14dena ...


333 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сервери и додатоци

22 апр 14:23Server Cisco UCS C220 M3 2*E5-2630L v2 4C 2.6/2.8GHz 32GB

Моќен сервер во 1U тело. Сервер Server U1 Cisco UCS C220 M3 2*E5-263...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

14 апр 06:38HP ProLiant BL460c Blade Server

***** kontakt na VIBER ***** HP ProLiant BL460c Blade Server 2 x ...


149 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

06 апр 15:16HP 2400W HIGH EFFICIENCY HOT PLUG POWER SUPPLY

******* Kontakt na VIBER ********* HP 2400W HE High Efficiency Pow...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

06 апр 15:16Ram memorija za server

Dve ram memory za serveri po 2giga


50 €
или предлог цена
04 апр 09:01HARD DISK citac HDDRACK5

Sans digiral HDDRACK5 - 5-Bay SATA Hard Disk


2.350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сервери и додатоци

31 мар 19:12сервис и одржувајне на вашиот компијтер

сервис и одржувајне на вашиот компијтер од прашина да се исчисте од ...


По Договор
или предлог цена
28 мар 16:05Server/Workstation

Se prodava server/workstation so odlicni performansi. Pogoden za Auto...


45.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

09 мар 17:34Rig rx570 x6

Se prodava rig so 6 x Sapphire Nitro Plus RX570 8gb kartici so 193MHs...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

06 мар 19:46Mrezni priklucnici OG мрежа приклучници

Mrezni priklucnici OG мрежа квалитетни приклучници. 250 денари парче


250 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сервери и додатоци

03 мар 20:44CISCO switch SF 300 24-Port

Prodavam CISCO switch SF 300 Managed 24 port vo odlicna sostojba.


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

22 фев 02:41Fiskalni printer

Se prodavaat fiskalni printer


2.000 МКД
или предлог цена
21 фев 19:27Dell poweredge t330

Dell server poweredge t330 intel xeon E3-1260l v5 32gbram ddr4 2x1tb ...


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сервери и додатоци

04 фев 15:41Formatiranje i instalacija na kompjuteri

Formatiram desktop i lap top kompjuteri, instaliram nov operativen si...


350 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сервери и додатоци

18 јан 12:37NetScout nGenius InfiniStream - Network Analyzer / Sniffer

***** kontakt na VIBER ***** NetScout nGenius InfiniStream 2906/GS...


165 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

18 јан 11:47RACK SERVER HP Proliant DL380 G6 12Gb RAM

***** kontakt na VIBER ***** HP Proliant DL380 G6 - Dual Intel Xeo...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

18 јан 11:47SERVER Dell PowerEdge 1950

***** kontakt na VIBER ***** Dell PowerEdge 1950 III Server 2x Int...


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сервери и додатоци

18 јан 11:47Nexans CAT5E Patch Panel 24 Port

Se prodavaat 2 patch paneli Nexans CAT5e 1U 19" 24 port za vo ormar, ...


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сервери и додатоци

14 јан 20:04PRODAVAM SERVERI ZA RACK ORMARI

Prodavam serveri za rack ormari vo odlicna sostojba mnogu malku koris...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сервери и додатоци

05 јан 13:11Ram za Server

Eftino


500 МКД
или предлог цена
31 дек 19:41SERVERSKI RAM 8GB DDR3 2Rx4 10600R

8GB DDR3 2Rx4 10600R-09-11-E2-P2 1500 den 2 za 2000 den Vrtete...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

29 дек 15:32SERVERSKI RAM DDR2 16 GB

4x4 16GB 3000den parce 800DEN moze kargo


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сервери и додатоци

25 дек 22:27WIFI USB ADAPTERI

Se prodavat novi usb adapteri , so razlicna brzina na wifi mreza. ...


200 МКД
или предлог цена
10 дек 11:03Сервис Лаптопи

Прилог слика


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Сервери и додатоци

09 дек 10:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам