223 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 мар 14:36Промовирано

Karburant me gas per Generator deri 6 KW me elektro starter

Karburator Me gas per gjeneratpr deri me 6 KW mKarburant me gas per G...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Elektricar na POVIK/

TETOVO/GOSTIVAR ***MONTAZA NA OSVETLENIE***💡⚡ ***ELEKTRICNI UREDI,IN...


10 €
или предлог цена
Денес 10:18ELMARK Osiguaraci

Se prodavaat 23 ELMARK avtomatski osiguraci. - 14 osiguraci od 20 a...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 22:20APARAT ZA ZAVARUVANJE KONCAR!!!

Se prodava aparat za zavaruvanje koncar se ispraven cena polovna ne e...


9.999 МКД
или предлог цена
Вчера 21:51TABLA SO AVTOMATSKI OSIGURACI

PRODAVAM TABLA SO AVTOMATSKI OSIGURACI SHAMIRANA SO TROFAZEN DOVOD . ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:20Stanska strujna tabla

Se prodava strujna tabla so 15 mini osiguraci slovenski


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 20:02Сѕрујна табла

Многу сочувана и исправна струјна табла со комплет осигурачи


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Вчера 15:13Prodavam kabel na kotur

Prodavam kabel 25m dolzina 220-280v i16am.Kabelot e donesen od german...


140 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
160 €
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

07 јун 13:16Bakaren samonosecki kabel

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
07 јун 11:21Se prodavaat NOVI AC osiguraci Schneider

Se prodavaat novi avtomatcki AC osiguraci schneider ima: -C16 110den...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

07 јун 10:01Se prodavat poveke vidovi motori za voda i bakarni tavi

Se prodava 2 motori elektricni 077 762 640 Metodi vuk 077 762 640...


По Договор
или предлог цена
06 јун 21:03Generator za struja (Benzinski Dizeli Plin)

Novi Generatori za struja 1.5kw 2kw,3kw.4kw.5kw 6.5kw 7.5kw 9.0kw Ma...


7.900 МКД
или предлог цена
06 јун 11:16STABILIZATORI ZA STRUJA <><> (AGREGATORI )

Ispravni stabilizatori -ako padja naponot na strujata beliot RUL 60...


1.600 МКД
или предлог цена
06 јун 07:12Inverter generator, agregat za struja

Agrotehnika Stip АГРОТЕХНИКА ШТИП 071 367 690 #Безшумен бензинск...


1 €
или предлог цена
05 јун 21:50ETI OSIGURACI AVTOMATSKI

POLOVNI tropolni osiguraci za industriska struja Eti tropolni avtoma...


1.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 јун 18:12Osiguraci avtomatski multi9

Novi neupotrebeni osiguraci multi 9 C45N C10Amp 70 denari edno k...


70 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 јун 18:12AGREGAT na BENZIN 6 kw. MADE IN USA so MONOFAZNA I TROFAZNA

AGREGAT na BENZIN 6 kw. MADE IN USA so MONOFAZNA I TROFAZNA STRUJA 22...


900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 јун 15:34AGREGATI AGREGAT GENERATOR GENERATORI 3.5KW

SE PRODAVAAT NOVI AGREGATI ZA PROIZVODSTVO NA STRUJA 220VOLTI 50 HZ 4...


16.000 МКД
или предлог цена
05 јун 10:39AGREGAT HERON 2KW

ПРОДАВАМ АГРЕГАТ ЗА СТРУЈА ХЕРОН 2KW (БЕНЗИН) ЧЕШКО ПРОИЗВОДСТВО НЕ ...


250 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 јун 08:47Se prodavaat bushoni

Se prodavaat bushoni od monofazna struja kako na slikata. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 јун 06:05PRODAVAM BAKARNI KABLI-5x10 i 5x6-JUGOSLOVENSKI

PRODAVAM BAKARNI KABLI-5x10 i 5x6-JUGOSLOVENSKI EXTRA KVALITET. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 јун 09:49Ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 јун 08:17ЕЛЕКТРИКА - КАБЛИ И ОПРЕМА, ELEKTRIKA - KABLI I OPREMA

Продавам НОВИ електрични кабли и опрема со ограничена количина: -Про...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:33OSIGURACI. Novi. Konplet

Se PRODAVAAT OSIGURACI Novi.. Videte na Slikite. 25 am.. 80 am. 16 am...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 08:31Fotovoltaicni centrali i oprema

SOLARES e licencirana firma za proektiranje i izvedba na fotovoltaicn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 јун 13:36STEKER SO 2xUSB I 2xDRZACI ZA MOBILENI TELEFONI

Prodavam nov steker so dva USB priklucoka i dva drzaca za mobileni te...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 јун 09:37Нов бакарен кабел 4х16

Нов неупотребуван бакарен кабел 4х16mm, подземен, должина 21m. Екстра...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 23:05ELEKTRICAR

Se sto vi treba na edno mesto izrabotka na kucna istalacija...


По Договор
или предлог цена
31 мај 22:02Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

31 мај 20:52NAJNOVI MODELI PROFI GENERATORI

🔋🔌💡NAJNOVI MODELI PROFI GENERATORI ⚡️DIZEL 37 kVA 30 kW - 424,200...


424.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

31 мај 12:12Електричен градежен ормар

Се продава користен градежен ормар во одлична состојба!


4.000 МКД
или предлог цена
31 мај 10:25Metalen ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja so 6 nozasti osiguraci kako na sli...


4.000 МКД
или предлог цена
30 мај 18:03Dve panelni, zidni grealki po 600w

Dve panelni, zidni grealki po 600w so bimenzii 110/...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

30 мај 14:32Нов ЗРО ормар за ел.енергија 600*600*200

Се продава нов ЗРО ормар за ел.инсталација, димензии 600*600*200. Ор...


3.500 МКД
или предлог цена
30 мај 06:49Kabel

Kabel snop 4×35 aluminiumski 160 metri. Koristen 1 godina


21.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Cтруја и додатоци - Агрегати

29 мај 15:34Osiguraci ETI

Osiguraci ETI komplet od 12 komada, cena 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

29 мај 13:48Agregati agregat maxpuls 5-5,5kw nov monofazen

ОПИС Карактеристики на производот: Моќност: 5,0kW Максимална изл...


33.000 МКД
или предлог цена
25 мај 10:44Agregat 800w agregati SOMAFIX 63.6cc 2T NOVI!

Agregat somafix 800w maksimalen raboten 650W 220v-240V 59HZ-60HZ 4...


7.950 МКД
или предлог цена
25 мај 10:44Agregat maxpuls 2.7kw

Моќност: 2.7kW Работна излезна моќ: 2.5kW Резервоар: 15L Излез: AC...


16.500 МКД
или предлог цена
23 мај 08:34STABILIZATOR ZA STRUJA -JEKI 1200 VA

Ispraven i dosta jak stabilizator avtomatski go regulira naponot na...


2.100 МКД
или предлог цена
23 мај 06:24Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам