Цела Македонија
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Domasno prigotveni proizvodi - slatko, marmalad, dzem

ДОМАШНИ ПРОИЗВОДИ - Киселина од диви јаболка - дивјачки - Слатко ...


По Договор
или предлог цена
19 мај 16:00Se prodava skara za nazar

Se prodava skara za nazar dimenzii 1,20 sirina i 0.75 sm visina zaedn...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 23:32Ohridsko Makalo

🧄🧄🧄 Традиционално Охридско Макало 🧄🧄🧄 Приготвено на традицио...


100 МКД
или предлог цена
17 мај 11:08DIGITALEN UBODEN KUHINSKI TERMOMETAR SO ALARM I TAJMER

- PRODAVAM DIGITALEN KUHINSKI TERMOMETAR SO OGNOOTPORNA SONDA VO VID ...


1.200 МКД
или предлог цена
13 мај 11:40Mekici M&M

Правиме мекици по нарачка, достава до бараната локација. За нарачка ...


25 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подготвена храна

08 мај 02:51Se bara kuvar/kuvarka za TGA ZA JUG vo Aerodrom

Broj za kontakt 078359583


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подготвена храна

04 мај 10:20Конвектомат (печка) за секаков вид на храна

Погоден за: -готвени јадења (кетеринг), -печење на зрнести плодов...


1 €
или предлог цена
17 апр 20:49Ajvar domasen / Домашен ајвар

Домашен ајвар сезона 2021 Тегла - 220ден Телефон за контакт 071-...


220 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подготвена храна

29 мар 00:01Viluski za pomfrit

Vo poveke boi 400grama 120 denari


1 €
или предлог цена
20 мар 21:45Slatko od malina

Se prodava slatko od malina Cena Tegla 500grama - 200den


200 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Подготвена храна

18 мар 10:18Домашен крушевски мармалад од шипки

Се продава домашен мармалад од шипки правен како за своја душа. Шипки...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подготвена храна

28 фев 23:40GOTVIME ZA VAS PO VASA ZELBA SO DOSTAVA

Наше домашно за тие што немаат време тука сме за вас бесплатна доста...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Подготвена храна

26 фев 06:59SLATKO OD GROZJE

SLATKO OD GROZJE 200 denari tegla kontakt samo na 071 294 032


200 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Подготвена храна

07 фев 19:16ZIMNICA EFTINO

domashno piperki- 100 denari tegla malidzano-150 denari tegla kom...


150 МКД
или предлог цена
07 фев 19:13ZDRAVI KOLACI I TORTI ZA VASTE PROSLAVI

PIGOTVUVAM DOMASNI ZDRAVI SITNI KOLACI I TORTI ZA SEKAKVI PRIGODI PO ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подготвена храна

20 ное 16:15Excalibur Dehydrator 4 полици

Дехидратор за храна Повеќе технички информации на: http://nutrivita...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подготвена храна

10 ное 16:19Ajvar 300 denari

Prodavam domasen Ajvar Cena 300 den Jovan 071338301


300 МКД
или предлог цена
01 ное 13:00Баклава со лешници и путер; фереро и малина бомбици

Состојките кои се користат за подготовка на овие превкусни слатки зад...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подготвена храна

25 окт 14:47Ugostitelski rabotnik

Sendvicarite Skara Leskovac imaat potreba od personal za rabota. ...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подготвена храна

15 окт 10:04‼Секогаш тазе,

‼Секогаш тазе, подготвено со многу љубов од вредните раце на мама Ка...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подготвена храна

14 окт 23:28Lepčinja za burgeri gevrek krofni .

Primam porački za sendvičari na lepčinja so sudam i bez susam 8 den 1...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Подготвена храна

30 сеп 20:59ПЕРФЕКТНО ДОМАШНО МАКАЛО ОД ЛУК

Домашно макало од лук-посно, подготвено на оригинален начин. Идеал...


200 МКД
или предлог цена
29 сеп 13:00AJVAR

Pravam ajvar po vas vkus lut/blag. Prakame po kargo


350 МКД
или предлог цена
22 сеп 14:44Ajvar i slatko od smokvi

Prodavam domashen ajvar od A klasa piperka 100% priroden, isto taka i...


1 €
или предлог цена
12 сеп 22:56Губи и тарана

Правиме по порачка губи и тарана.Инф. на тел:070/249-054 ; 070/331-32...


По Договор
или предлог цена
15 авг 02:51Domasni kori

Domasni kori Doza 5kg Cena 700 denari Tell 075 603 711


700 МКД
или предлог цена
14 авг 12:19Termos za hrana

Termos za hrana of inoks pogoden za cuvanje hrana ,Mleko i sl .Povoln...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подготвена храна

06 јул 20:26Palacinki

proizvodstvo i prodazba na palacinki na golemo kafani restorani ku...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подготвена храна

06 јул 13:00ɪᴛ's ᴀ ᴘᴀɴᴄᴀᴋᴇ ᴛɪᴍᴇ!🤩

ɪᴛ's ᴀ ᴘᴀɴᴄᴀᴋᴇ ᴛɪᴍᴇ!🤩 Нарачај денес😋 📞Телефон за нарачки: 07...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подготвена храна

26 јун 19:55Домашни кифли, пити, банички, сирењачи, мафини

Највкусните сирењачи подготвени по традиционален македонски рецепт од...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подготвена храна

26 јун 19:52PECENO PRASE

Prodavam prasencinja za cuvanje i pecenje☺️ Peceno prase 320 den 1kg...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подготвена храна

24 јун 10:37SVADBI VERIDBI KETERING I DR

Vrsime uslugi so komplet ivertarot na restorantot Jadenje so povise...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подготвена храна

22 јун 20:09Изработување и подготовка на различни рецепти

Подготвувам различни печива, солени и слатки. Цена по договор. Домаш...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подготвена храна

26 мај 14:09Kuvari,kuvarki i kelnerki

Se baraat rabotnici za rabota vo kujna prigotvuvanje na pici,pastrmaj...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подготвена храна

11 мај 11:16Djem od slivi - domasen

Napraven od netretirani domasni slivi na tradicionalen nacin,bez konz...


100 МКД
или предлог цена
05 апр 20:29Domašni Jufki

5+1gratis Bez mleko so domašni jajca Pakuvani po 500 grama cena ...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подготвена храна

05 мар 00:30Peceni prasinja - vrven kvalitet / Печени прасиња

ФУРЊА ТОНИ од Куманово ви нуди услуга за печено прасе со врвен квалит...


150 МКД
или предлог цена
16 дек 20:38Peceni prasinja so vrven kvalitet / Печени прасиња

ФУРЊА ТОНИ од Куманово ви нуди услуга за печено прасе со врвен квалит...


150 МКД
или предлог цена
16 дек 20:13Домашни пити,кифли,колачи

Изработка на домашни пити,кифли,колачи по нарачка. Повеќе информации...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подготвена храна

02 дек 15:48Poracki na pitulici so luk i orev, i pitulici so sirenje

Isto taka mozi i prazni palacinki i pitulici :) telefon za kontakt ...


450 МКД
или предлог цена
06 ное 18:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам