Подкатегорија:
                   
35 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA VELOSIPEDI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

bandazi za road

mavic open 4cd


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:17trkala za road

aluver


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:17Тркала за винтиџ роад тубуларки

Амброзио монтреал, дурекс финиш, рино главини и касета 6 брзини. Пушк...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:36  НОВ ОГЛАС

EBO 36V 350W Electirc Hub Motor

Golemina 28


150 €
или предлог цена
14 мај 17:10MAXXIS 29x2.35 KOMPLET

👍🏻


По Договор
или предлог цена
14 мај 14:16dt swiss 27.5 obraci bandasi

novi obraci dt swiss orginal 32h 50 evra eden obrac za dva obraci p...


40 €
или предлог цена
14 мај 08:55Axis obraci trkala skoro novi

Vozeni okolu 500 kilometri na Specialized Sirrus 4.0 2021. 700C disc...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
13 мај 14:07Бандаж Sun Ringle Duroc40, 27.5, 32 дупки

Продавам половен алуминиумски бандаж Sun Ringle Duroc40, димензија на...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
11 мај 21:24Bandas obrac 28 DT Swiss

Nov neotpakuvan DT Swiss obrac za bandas so 32 dupki(zici) Za disk ko...


2.300 МКД
или предлог цена
10 мај 10:19Fulcrum racing 3

Се продаваат многу малку возени тркала за роуд, Fulcrum racing 3. Пр...


125 €
или предлог цена
04 мај 10:47bandaz

prodavam bandaz 26ka aluminiumski i pumpa 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
30 апр 16:41Бандаж /Bandaz 27'ka

Od Saraevski velosiped,postar model,bandazot e 27'ca,koj podbroj nezn...


500 МКД
или предлог цена
27 апр 20:18Ambrosio Olimpic Champion - обрачи за табуларки.

Ambrosio Olimpic Champion - обрачи за табуларки. Големина на обрач -...


40 €
или предлог цена
22 апр 17:33Bandazi za road

Prodavam poloven weinmann zaden bandaz so 6 brzini komplet so vnatres...


700 МКД
или предлог цена
13 апр 20:29Se prodavat bandazi ,,27,5 ×2,,,29×1

Polovni bandazi za mountainbike, 2 bandaza 27,5,prednata guma e tubel...


4.500 МКД
или предлог цена
01 апр 08:58Gumi Schwalbe Continental novi 26.27.5..28.29

Gumi schwalbe continental .novi 26.27.5.28.29 Continetal trail king 2...


1.500 МКД
или предлог цена
24 мар 08:50trkala 26ki

bandasi komplet so vnatresni i nadvoresni gumi. Italijanski. dupli a...


1 €
или предлог цена
09 мар 19:15bike service & bike studio

mavic ksyrium elite ,ispravni kako novi


280 €
или предлог цена
09 мар 05:56prodavam DVA BADAZI SO GUMI SOCUVANI

PRODAVAME DVE GUMI KOMPLET SO BANDAZ I OSOVINA SO LAGERI


500 МКД
или предлог цена
05 мар 12:50SHIMANO R500 сет тркала за Road Bike

Прв сопственик, состојба одлична, балансирани, монтирани нови гуми и ...


170 €
или предлог цена
27 фев 14:56Trkala 28-29"

kompletni trkala so gumi.zadni glavini : nexus 8s,alfine 11s so rebra...


5 €
или предлог цена
23 фев 07:04Trkala 26"

Odlicni trkala 26". shimano glavini so odlicni lageri i konusi bez n...


2.700 МКД
или предлог цена
01 фев 19:27Trkala

26 & 29


3.000 МКД
или предлог цена
24 јан 16:17Bandaz trkalo 28 predno

Odlicna sostojba dupli obrac shimano glavina


1.000 МКД
или предлог цена
16 јан 14:22BANDASI ZA ROAD BIKE DT SWISS R460

BANDASI ZA ROAD BIKE- DT SWISS R460 VO ODLICNA SOSTOJBA. shimano f...


2 МКД
или предлог цена
23 дек 09:12Нова Continental трака за 27,5 бандаж, 22мм ширина

Продавам една, нова трака за бандаш, ширина 22мм, за 27,5 бандажи. Д...


150 МКД
или предлог цена
21 дек 08:05Token

Ultra lesni trkala za road,se prodavat so kaseta ultegra 11s.i gumi


13.000 МКД
или предлог цена
02 ное 17:17Продажба на четири бандажи 28"

три задни бандажи 28" : 1. алуминиум, (потполно нов, невозен, со ко...


1 €
или предлог цена
22 окт 20:40Bandas za tocak (velosiped)

Se prodava bandas za tocak (velosiped), koj e prikazan na slikata, di...


111.111.111 €
или предлог цена
03 окт 18:54Bandaz trkala 24" komplet so gumi

Aluminiumski so simano zabcanici ,komplet gumi so ubava sara


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 15:27BANDASI ZA ROAD BIKE -- GIPIEMME

BANDASI ZA ROAD BIKE -- GIPIEMME VO ODLICNA SOSTOJBA .SO shimano I ...


2 МКД
или предлог цена
21 авг 09:0828 bandaž

28 aluminum so glavina.obračot treba da se smeni.


10 €
или предлог цена
19 авг 07:4428 bandaž

28 aluminum so glavina.obračot treba da se smeni.


10 €
или предлог цена
18 авг 22:14DT SWISS 26er Kolca trkala bandazi

DT SWISS 26er trkala kako novi Nova kaseta Novi diskovi Novi gumi ...


140 €
или предлог цена
29 јул 10:58E- BIKE KIT

E- BIKE KIT PREDEN MOTOR 250w 36V


7.900 МКД
или предлог цена
04 јун 16:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам