Подкатегорија:
                   
31 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA VELOSIPEDI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

Apidura expedition saddle bag 14L

Se prodava nova ne upotrebena vodootporna Apidura expedition saddle ...


8.400 МКД
или предлог цена
04 јун 22:44Промовирано

Preden Amortizer ROCKSHOX XC 32 za 27.5 trkalo

Prodavam preden amortizer ROCKSHOX XC 32 za 27.5 trkalo, vo odlicna s...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
05 јун 08:57Shimano spd pedali

Cr-mo osovini, isoravni.


800 МКД
или предлог цена
03 јун 20:47Merlin carbon vila viljuska viluska vilushka

merlin vila karbonska nova! Merlin Gravel Forks - Full Carbon (all...


29 мај 08:07Drzac za bidon (šiše) aluminiumski nov neupotrebuvan.

Продавам алуминиумски држач за бидон (шише) за вода. Со држачот има ш...


150 МКД
или предлог цена
26 мај 22:04RockShox

RockShox Rekon TK Silver 29”, dolzina na vrat 20cm.


150 €
или предлог цена
26 мај 20:22Lepenki za amortizer Rockshox, Fox, Suntour

LEPENKI ZA AMORTIZER 🚵‍♂️ ✅ROCKSHOX: Reba, Judy, Recon, Tora, 30, ...


450 МКД
или предлог цена
23 мај 21:53Potpiraci / stenderi za velosiped za razni modeli

Se prodavaat stenderi za razlicni modeli na velosiped... Imam i za d...


1 €
или предлог цена
14 мај 13:21ram za road

pinarello ole,57x56,kozmeticki los,drugi ostetuvanja nema,ne e varen,...


5.000 МКД
или предлог цена
12 мај 22:43Lepenki stiker i za amortizer Fox, Rockshox, Suntour

LEPENKI ZA AMORTIZER 🚵‍♂️ ✔ FOX (450 den) ✔ ROCKSHOX (450 den) ...


1 МКД
или предлог цена
08 мај 18:51TORBA TORBICA ZA VELOSIPED TORBI TORBICI ZA VELOSIPEDI BAG

Нови триаголни велосипедски торби во различнни бои, и со 3 различни т...


400 МКД
или предлог цена
04 мај 08:38pedali

platforma ecstra kfalitet


1.200 МКД
или предлог цена
30 апр 19:49SPD pedali TimeRXS

SPD pedali TimeRXS


1.000 МКД
или предлог цена
26 апр 11:35Kolce Kalloy 26.4

Redok dijametar.


600 МКД
или предлог цена
12 апр 10:23Delovi za velosipedi

Седишта за велосипед Разни модели половни донесени од странство Па...


1 €
или предлог цена
23 мар 17:42Bontrager stem

стем бонтражер 25.4 мм. за потесен волан


11 мар 01:58Lepenki za viluska RockShox, FOX i Suntour

Lepenki za amortizer RockShox, FOX, Suntour. Vo razlicni boi i nija...


1 МКД
или предлог цена
23 фев 20:271x10

Prodavam nov set za 1x10


150 €
или предлог цена
29 јан 19:53Амортизер 165 Lockout, Rebound, Double Air Chamber amortizer

НОВ АМОРТИЗЕР Марка: DNM Тип: AOY-36RC Дoжина: 165mm Дијаметар на...


7.500 МКД
или предлог цена
14 јан 17:05"Ушка / Ushka" за CUBE

Продавам ушка за заден менувач.


400 МКД
или предлог цена
13 дек 12:14Chain protector

Chain protector, zastitnik od lanec za velosipedi. Informacii i porac...


250 МКД
или предлог цена
12 ное 14:33Sram eagle nx 12s

Мењач, шифтер, касетата и ланец, маку возени, извадени од скоро нов т...


200 €
или предлог цена
07 сеп 08:05Pogoni

Pogoni zapcaniciod 300 do 1000 den


По Договор
или предлог цена
31 јул 15:28BB92 sredna osovina

nova nekoristena


1.200 МКД
или предлог цена
28 апр 16:59Lepenki/stikeri mountain king

➡️Samoleplivi stikeri 🚵‍♂️🚵‍♀️ Mountain King/Queen Golemini 10x1...


200 МКД
или предлог цена
15 апр 11:29Stem 31,8x90mm

Stem


1.000 МКД
или предлог цена
16 јан 14:16Lepenki za amortizer Rockshox, Fox, Suntour

Lepenki-stikeri za viluska FOX 32,34,36 - 400 den. Rockshox recon -...


1 МКД
или предлог цена
27 дек 10:30Shimano BB-ES300 Bottom Bracket Oktalink BSA-73/126мм

Средна осовина Octalink 73mm/126mm, може и замена за исто нова со д...


1.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:33Продавам делови за "vintage road bike"

1. Шалтери Campagnolo 700мкд 2. Колче Campagnolo 1100мкд 3. Седиште 7...


3.700 МКД
или предлог цена
18 јул 16:13Drzaci za bidon novi

Drzaci za bidon novi Drzac za bidon voxom nov made in Taiwan So dr...


500 МКД
или предлог цена
07 дек 07:43Delovi za velosiped mtb

Delovi za velosiped mtb Bagaznici 500 den Kacigi decki golemina ked...


111.111 €
или предлог цена
21 окт 10:52PRODAVAM PREDNA VILUSHKA .....R

Prodavam predna vilushka 26" bez navoj ,so amortizer so lock out i re...


1.900 МКД
или предлог цена
01 јул 13:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам