Подкатегорија:
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shimano TIAGRA 3X9 grupa za road bike

Kako nova vo perfektna sostojba


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Prodavam Shifteri Shimano DEORE LX 3x9

Prodavam Shifteri Shimano DEORE LX 3x9 (lev-3ka i desen-9ka) vo ispra...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мај 12:27Vintage Sachs zadna osovina

Retro zadna osovina Sachs Orbit zapcanici 13-24, sest brzini, za 36 z...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
10 мај 23:17lanci

8ca 600 den 9ka 700 den 10ka 800 den


05 мај 22:47Ushka za menuvac

Prodavam uska za menuvac


100 МКД
или предлог цена
04 мај 23:58zvezda/ zvezdica 32t BLACKSPIRE

Se prodava zvezda 32t BLACKSPIRE Single 1X Narrow Wide 94 BCD, nova, ...


2.000 МКД
или предлог цена
30 апр 13:45Tektro Kocnica /kmc lanec/glavina formula od trek 2020

Se prodava Tektro hidraulicna kocnica samo fali zeger osigurac u rack...


1.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:26Shimano m311 pogon

Se prodava 28/38/48 , 175mm, nov.


24 мар 16:28Shimano XT zapcanici (zvezdi)

Minimalni tragi na koristenje Srazmer 48/36/26 AL


19 мар 01:0203 мар 07:13Kompleten prenos 3x10

Se prodava komplet pogon Shimano deore 3x10


3.400 МКД
или предлог цена
18 фев 21:55Zvezda 32T 7075AL

Pogodna za pogon 1x8,1x9,1x10,1x11,1x12


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 20:04SHIMANO DURA ACE 53/39 KAKO NOVA

SHIMANO DURA ACE 53/39 KAKO NOVA


2 МКД
или предлог цена
30 дек 09:17Shimano Altus menuvac

35mm na segata odlicna sostojba...


600 МКД
или предлог цена
20 дек 17:13Pedali za Road colorful - NOVI

5000 denari


90 €
или предлог цена
14 ное 15:31Lanec za 12 brzini DEORE CN-M6100

Ланец за 12 брзини Shimano CN-M6100 должина 116L


1.400 МКД
или предлог цена
24 окт 05:29pedali

ecstra kfalitetni pedali pracame i po kargo


400 МКД
или предлог цена
10 окт 16:35Zaden Menuvac

Se prodava menuvac zaden Shimano Ultegra RD - 6600 Cena : 1590


25 €
или предлог цена
21 сеп 09:52Shimano Slx

Derailleur Shimano slx 10speed Shimano deore 11speed Buy online🚚 ...


40 €
или предлог цена
15 сеп 16:32нова SRAM PG830 касета

Продавам нова SRAM PG830 касета со 8 брзини (шајбни), со најмала 11 з...


970 МКД
или предлог цена
19 авг 23:38Crescent -ушка за менувач

Извадена од CRESCENT. Права пушка, не е оштетена. 300 денари!


5 €
или предлог цена
08 јул 08:27Novi delovi za pogonski prenos za MTB-novi fabricki vi

Shimano FC- M391 (22 - 32 - 44) teeth, 9-speed, nova fabricka. Zitto...


06 јун 12:06Cassetta SLX 11-36

Prodavam polovna kasseta slx kasetata e vo dobra sostojba ima okolu 5...


1.100 МКД
или предлог цена
19 мај 20:58Zvezda za sreden pogon miche nova

Zvezda za sreden pogon miche nova


19 апр 14:33Sram red sredna osovina crabon

Sram red sredna osovina crabon


19 апр 14:17Grupa deore 2x10

Grupata deore 2x10 Zaden menuvac deore 2x10 so lok Preden menuvac ...


07 дек 08:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам