Цела Македонија
                   
247 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricen trotinet Frugal Touring 2.0

Se prodava nov elektricen trotinet Frugal Touring 2.0,raboti bespreko...


26.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
Бутел / Скопје

Електрични скутери

Денес 19:58Nov neotpakuvan HAMACHI ET-A11 S COMFORT

Se prodava nov neotpakuvan so garancija elektricen trotinet HAMACHI E...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
Карпош / Скопје

Електрични скутери

Денес 18:22Se prodava NOV Hamachi E-Deliver

Se prodava nov elektricen skuter, kupen vo oktomvri 2021 godina od Ha...


1.950 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.200 €
Кисела Вода / Скопје

Електрични скутери

Денес 16:51Se prodava El.skuter

El.skuter MOZI SMENA ZA KOLA DAJTE PONUDA


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Денес 15:37Prodavam KUGO elektricen trotinet

Prodavam KUGO S PRO elektricen trotinet kako nov... ne e pagjan bez g...


300 €
или предлог цена
Денес 15:22HAMACHI 1500 20A

HAMACHI ELEKTRICEN SKUTER


1.240 €
или предлог цена
Денес 14:23  НОВ ОГЛАС

Menuvam za elektricen trotinet - Lenovo Yoga Book

MENUVAM ZA ELEKTRICEN TROTINET / Prodavam Lenovo Yoga Book pod Window...


410 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електрични скутери

Денес 14:13Servis na site vidovi na elektricni Trotineti za cela Mk

Servis na elektricni trotineti Electric Scooters Club can now follo...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:11NADVORESNI GUMI ZA TROTINET -MS ENERGY M10

Prodavam 2 nadvoresni gumi golemina 8.5 inchi. Novi-Pominato samo 130...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електрични скутери

Денес 10:53Kugoo elec.trotinet nov komplet torba polnac

Se prodava elektricen trotinet kugoo 350w 2A Max brzina 28km/h 25km...


215 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
220 €
Аеродром / Скопје

Електрични скутери

Денес 10:522 tocaka STEVENS 29 KTM26

Doneseni od ch inf 070802794 2ta za 650evra


650 €
или предлог цена
Денес 10:48  НОВ ОГЛАС

Mi Electric Scooter 3

Skuterot e kupen nov vo April ima 1 godina garancija od oprema pose...


450 €
или предлог цена
Денес 10:37Prodavam NOV elektricen trotinet / електричен тротинет

Prodavam elektricen trotinet MS Energy R10 NOV, kupen pred eden mesec...


35.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
36.000 МКД
Аеродром / Скопје

Електрични скутери

Денес 09:01Prodavam 2 kompleta gumi za elektricen skuter

Prodavam 2 kompleta gumi za elektricen trotinet novi za 1200 den 2 vn...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електрични скутери

Вчера 21:01Elektricen tricikal Pic- ap Kineski.

Triciklot e ispraven i e na baterii 48v 4 akumulatori od po 12volti i...


5 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
500 €
Вчера 19:31Elektricen Skuter

Sila na motor 300W Max brzina 25-30km/h Bateria do 40km Nov - 6 mesec...


780 €
или предлог цена
Вчера 16:39Еlektricen trotinet skuter / електричен тротинет скутер

Prodavam elektricen trotinet MS Energy R10 NOV, kupen pred eden mesec...


35.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
36.000 МКД
Аеродром / Скопје

Електрични скутери

14 мај 23:38Charly

Elektricen skuter Donesenk od Germanija max. 20km/h Stavena nova bate...


250 €
или предлог цена
14 мај 18:06Mu xiaumi 365 s3 naj noviot modek kupen pre 5 dena

Se prodava mi xiaumi 365 kupen pred 5 dena s3 naj noviot model 250w ...


1 €
или предлог цена
14 мај 15:34Skuter elektromobil

Za postari lica elektro inf.. 0041786007081


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

14 мај 11:41Trotinet Match

Trotinet Mach 1000w 4 bateri


550 €
или предлог цена
14 мај 09:46SEAT KICK SCOOTER EXS

▶️ ELEKTRICEN SCOOTER ▶️ MARKA - SEAT EXS DIREKTEN UVOZ " IT...


690 €
или предлог цена
14 мај 08:53Velosiped Vilinger leventina e-bike

Velosiped elektricen so nova baterija moze vo sekoe vreme da se napr...


899 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електрични скутери

13 мај 12:27Xiaomi Mi Electric Bike QiCycle elektricen velosiped

www.trotineti.mk 02/3111-131 070/306-729 Xiaomi Mi Electric Bike ...


49.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

13 мај 12:11SEGWAY NINEBOT MAX G30LE II

www.trotineti.mk 02/3111-131 070/306-729 SEGWAY NINEBOT MAX G30LE ...


39.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

13 мај 12:11Ninebot trotinet F25E Powered by Segway

www.trotineti.mk 02/3111-131 070/306-729 Ninebot trotinet F25E Pow...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

13 мај 12:11Elektricen trotinet MS Energy Neutron N3

MS Energy Neutron N3 Благодарение на големите 10” тркала со воздуш...


25.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

13 мај 12:11Elektricen trotinet MS Energy E10

MS Energy E10 Електричниот скутер е практично превозно средство за...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

13 мај 12:11Ninebot ZING C10 Powered by Segway Detski trotinet

Ninebot ZING C10 Powered by Segway Detski trotinet Rider 6-14 yea...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

13 мај 12:11Xiaomi Mi Електричен тротинет 3 nov 2022

Xiaomi Mi Електричен тротинет 3 nov model 2022 сновни спецификации ...


30.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

13 мај 12:11Servis na site vidovi na Elektricni Trotineti cela Mk

Profesionalen servis na site vidovi na elektricni trotineti za cela M...


2.500 МКД
или предлог цена
13 мај 11:33TROTINETI NOVI

Elektricni trotineti Model: N7 Baterija - 7.8 AH 36V Motor - 35...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Електрични скутери

13 мај 10:22ELEKTRICEN MOPED VELOSIPED

SE PRODAVA MOPED/VELOSIPED SMART N0V 3PATI VOZEN SO EXTRA LITIUM BATE...


1 €
или предлог цена
13 мај 08:40MOPED SMART

SE PRODAVA MOPED/VELOSIPED SMART N0V 3PATI VOZEN SO EXTRA LITIUM BATE...


1 €
или предлог цена
13 мај 08:40Elektricen skuter

Se prodava Elektricen skuter.Nov neupotrebuvan. Informacii na tel.07...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електрични скутери

13 мај 08:21Howerboard

Howerboard donesen od stranstvo, ispravna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Електрични скутери

11 мај 22:21XIAOMI MI M365 ELEKTRICEN SCOOTER *BUKVALNO NOV

SCOOTEROT E VO SUPER SOSTOJBA BEZ ZAMENI BEZ CENKANJE CENATA EFIXNA ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Чаир / Скопје

Електрични скутери

11 мај 20:09Elektricni motori

Se prodavaat elektricni motori lani se kupeni novi vo ispravna sostoj...


450 €
или предлог цена
11 мај 19:46TREK CARBON 110

Biciklloto je super sevidi na slikite


450 €
или предлог цена
11 мај 17:59Glanc Ne e Vozen 20km so 3 Brzini Germanski info 076-666-55

Glanc Ne e Vozen 20km so 3 Brzini Germanski info 076-666-555


По Договор
или предлог цена
11 мај 15:47Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам