Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
48 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прочистувач на воздух My air

Се продава следниов вид на прочистувач. Користен 1 година. Во одлична...


6.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

06 јун 22:42Se prodava procistuvac Winix zero

Prodavam prozistuvac za vozduh Winix Zero za prostor do 99m kvadratni...


10.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:01Prodavam procistuvac na vozduh Sharp

Prodavam procistuvac na vozduh Sharp ispraven i kvalitetna marka star...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
03 јун 12:08Прочистувач за воздух неупотребуван

Неупотребен ниту еднаш, прочустувач на воздух од штетни честички, нов...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 11:32Tefal procistuvac NOVV

Procistuvacot voopsto ne e pusten vo.rabota


10.000 МКД
или предлог цена
30 мај 15:00ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ филтер PROCISTUVAC NA VOZDUH FILTER

PROCISTUVAC NA VOZDUH WINIX PROFI SO VIDLIVI REZULTATI NE KAKO OSTANA...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

30 мај 13:40PROCISTUVAC NA VOZDUH "CEPTER"

Se prodava skoro nov prochistuvach za vozduh marka "Cepter", po cen...


1 €
или предлог цена
29 мај 16:01Procistuvac na vozduh - novo bez filtri

Prodavam procistuvac na vozduh mnogu malku upotreben 2 do 3 pati kako...


6.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

22 мај 20:38Procistuvac na vozduh IQ HealthPro 250

Najdobriot profesionalen procistuvac na vozduh prisuten na nasiot paz...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

19 мај 12:16Procistuvac na vozduh

Procistuvac na vozduh so dva novi filtri


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

13 мај 21:11Procistuvac na vozduh Tefal-air pu4015

Користен - 6 месеци. Тип на прочистувач на воздух - соба; Метод на п...


2.500 МКД
или предлог цена
09 мај 13:12Xiaomi 2S procistuvac na vozduh

Odlicna sostojba 6200den.


100 €
или предлог цена
01 мај 16:02PROCISTUVAC NA VOZDUH I JONIZER

Procistuvac na vozduh i jonizer za prostorija ili avtomobil.Raboti na...


900 МКД
или предлог цена
29 апр 00:29Procistuvac za vozduh ROWENTA

Procistuvac za vozduh ROWENTA 076 812 388


6.000 МКД
или предлог цена
14 апр 17:12Winix procistuvac na vozduh

Се продава прочистувач на воздух со нов филтер, користен 1 месец. BR...


13.500 МКД
или предлог цена
06 апр 21:36Ozon generator Sternen

Aparatot e so moknost od 18W i obezbeduva ozon od 400mg na cas.


30 €
или предлог цена
02 мар 00:54Ozon i jon generator, OZONE 500-i

Aparatot e so moknost od 20W i dava ozon od 500mg/na cas i jonski kap...


30 €
или предлог цена
02 мар 00:47PROCISTUVAC NA VOZDUH ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ

PROCISTUVAC NA VOZDUH SO PLAZMA JONIZATOR MNOGU EFIKASEN I MNOGU MALA...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

17 фев 11:13BlueAir Pure 221 procistuvac na vozduh

Prodavam dva procistuvaci na vozduh BlueAir Pure 221. Raboti odlicno...


7.000 МКД
или предлог цена
16 фев 22:06Личен јонизатор на воздух

Личен јонизатор на воздух За чист и здрав воздух насекаде околу вас!...


2.190 МКД
или предлог цена
13 фев 21:08Xiaomi procistuvac na vozduh

Xiaomi procistuvac za vozduh kupen pred 30 dena, seushte pod garancij...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

11 фев 12:05Xiaomi procistuvac na vozduh

Xiaomi procistuvac za vozduh kupen pred 30 dena, seushte pod garancij...


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

11 фев 12:04Прочистувач и навлажнувач за воздух

Прочистувач за воздух Xiaomi Mi и навлажнувач за воздух Gorenje


11.000 МКД
или предлог цена
07 фев 13:00PWC-503 Zepter е прочистувач на воздух

Pwc-503 Zepter е прочистувач на воздух со гел за мирис и филтри. ***...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

25 јан 17:48Нов прочистувач Xiaomi Air purifier 4

Продавам нов, некористен прочистувач Xiaomi Air Purifier 4, со гаранц...


10.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

06 јан 11:29Чистење оџаци

Вршиме сервис чистење на оџаци канали за вентилација тел 070511496


1 МКД
или предлог цена
25 ное 07:30procustuvac na vozduh Tesla air 3

Se prodava nov procustuvac na vozduh Tesla air 3


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

20 ное 14:16Прочистувач на Воздух

Продавам Прочистувач на Воздух со УВ стерилизација и вграден хепа кар...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Квалитет на Воздух / Прочистувачи

02 ное 19:34Ionic Care Procistuvac / Прочистувач

Kupen e od: https://ioniccaremk.com/ Tri nivoa na cistenje: - 75...


8.000 МКД
или предлог цена
10 јун 19:45Прочистувач за воздух Winix

Продавам прочистувач за воздух winix за квадратура до 50м2. Малку кор...


100 €
или предлог цена
02 јун 12:19Blueair Blue Pure 411

Nov neupotrebuvan


11.111.111 МКД
или предлог цена
13 мај 11:35Прочистувач за воздух WINIX U-300

Се продава прочистувач за воздух WINIX U-300, за простор од 30м², со ...


12.000 МКД
или предлог цена
04 мај 09:04Procistuvac na Vozduh

Se prodava NOVO NEUPOTREBEN procistuvac na vozduh. KONTAKT SAMO NA B...


7.000 МКД
или предлог цена
21 апр 17:09Prodavam licen prochistuvac na vozduh Zepter my ion

Procistuvavot e koristen samo 2 pati


100 €
или предлог цена
08 апр 15:09Prodavam prochistuvac na vozduh Zepter

Prodavam Jonizator i prochistuvac na vozduh Zepter, therapy air smart...


650 €
или предлог цена
08 апр 15:09Procistuvaci, Прочистувачи

UV GUARD хепа прочистувач за воздух со вградена ув лампа и јонизатор ...


4.499 МКД
или предлог цена
15 фев 07:40Нов прочистувач на воздух Philips

Нов неотпакован прочистувач на воздух


23.000 МКД
или предлог цена
07 фев 14:53Novogodisna Akcija na HEPA UV Procistuvaci

So GARANCIJA od 3 godini, najdolga vo zemjata. Prosictuvacite Selena ...


12.990 МКД
или предлог цена
24 дек 15:13Xiaomi mi air purifier 3C

Nov procistuvac Xiaomi air purifier 3C


7.500 МКД
или предлог цена
21 дек 14:19Филтер за прочистувач за воздух Winix

Филтер за прочистувач за воздух Winix, PlasmaWave Air Cleaner Replace...


3.000 МКД
или предлог цена
12 дек 23:10Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам