Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

podvizna klima

podvizna klima na voda


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Квалитет на Воздух / Додатоци

Вчера 19:42  НОВ ОГЛАС

Merenje na kvalitet na vozduh

Se prodava nov multifunkconalen ured za kvalitet na vozduh so monitor...


2.400 МКД
или предлог цена
21 апр 05:46inhalator za deca i vozrasni

Inhalator nov ne koristen,so 4 dodatoci maska za vozrazni,maska za de...


1.500 МКД
или предлог цена
06 апр 14:06Nov ured za merenje na kvalitet na vozduh

Se prodava nov multifunkconalen ured za kvalitet na vozduh so monitor...


2.400 МКД
или предлог цена
25 фев 13:55Digital Professional Thermo - Hygrometer H560 DewPoint Pro

Prodavam nov neupotrebuvan Digital Professional Thermo - Hygrometer H...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Квалитет на Воздух / Додатоци

13 јун 00:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам