Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LUMEA PRECISION PLUS 2008/11

ЛУМЕАТА е купена од Бугарија од Техномаркет пред 4 години. Многу мал...


17.000 МКД
или предлог цена
03 јун 18:38PRODAVAM DEPILATOR PHILIPS KORISTEN 2 MESECI, KAKO NOV

PRODAVAM DEPILATOR MARKA PHILIPS KORISTEN 2 MESECI, KAKO NOV. DEPILAT...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 11:08Potpolno ispraven Remington IPL4000 depilator

Продавам потполно исправен депилатор со пулсна светлина модел Remingt...


2.900 МКД
или предлог цена
01 јун 19:06Se prodava depilator Philips

Se prodava depilator Philips ,malku koristen


31 мај 19:25Panasonic ES-ED70-G Depilator

Nov Panasonic ES-ED70-G depilator za suvo i vlazno depiliranje, so 5 ...


3.500 МКД
или предлог цена
31 мај 13:32Depilator za trajna depilacija

Se prodava depilator so IPL tehnologija za trajna depilacija, kupen v...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 15:35Продавам скоро нов депилатор Rowenta

Продавам скоро нов депилатор Rowenta. Истиот е добиен на поклон и не...


800 МКД
или предлог цена
28 мај 14:32Philips Lumea Advanced BRI 924 so dodatok za lice

Se prodava Philips Lumea Advanced Bri 924/00 so dodatok za lice. Ured...


15.000 МКД
или предлог цена
26 мај 14:22Topilka za vosok Pro wax 100

Se prodava topilka za vosok za depilacija Pro wax 100 Vo ispravna ...


300 МКД
или предлог цена
21 мај 15:54Philips Lumea

Se prodava Philips Lumea, kompletno ispraven, koristen nekolku pati. ...


7.500 МКД
или предлог цена
10 мај 08:05LASER DEPILATOR depilacoja

Novi laserski depilatori


2.000 МКД
или предлог цена
07 мај 22:35DEPILATOR - EPILATOR - FIGARO

🏖 FIGARO ZA KOSA I EPILATORI ZA TRAJNO ODSTRANUVANJE NA VLAKNA -...


2.990 €
или предлог цена
25 апр 21:23Philips Lumea Prestige

Се продава Philips Lumea Prestige. Модел BRI956 Lumeata е само 2 пат...


По Договор
или предлог цена
14 апр 22:02Wellneo

5 vo 1 komplet Set za depilacija manikir i pedikir


800 МКД
или предлог цена
09 мар 13:10Epilator

Se prodava philips lumea epilator nov nekoristen so tri dodatoci


17.000 МКД
или предлог цена
10 дек 19:28Epilator Panasonic / Епилатор Панасоник ES 2044

Se prodava nov epilator Panasonic ES 2044. Cena 1200 den. Ve molam ...


1.200 МКД
или предлог цена
08 сеп 08:20Epilator Philips / Епилатор Филипс

Se prodava epilator marka philips lumea Pogoden za site zoni, cena 1...


15.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 08:20Pro wax aparat za vosok

So gratis 100g vosok i 2 silikonski spatuli


700 МКД
или предлог цена
14 јул 21:48DEPILATOR

Novi depilatori ceni 900 i 1000 den TEL 070 246 650


900 МКД
или предлог цена
16 мај 08:49Se prodavaat laserski depilatori philips mod.953/00 i 921 /0

Se prodavaat laserski depilatori ispravni skoro novi imam 2 modela BR...


6.500 МКД
или предлог цена
17 апр 13:49NOV DEPILATOR

NOV DEPILATOR SO ADAPTER TEL 071 264 065 TEL 071 264 065 TEL 071 2...


1.000 МКД
или предлог цена
29 јан 10:00SMINKA,MANIKIR, PEDIKIR PROWAX SET ZA DEPILACIJA

Setot se sostoi od topilka za vosok, 10 drveni spatuli i 100 gr.vosok...


599 МКД
или предлог цена
11 јан 11:42TOPILKA

SE PRODAVA GOLEMA TOPILKA MARKA "DEPILEVE" BROJ EDEN NA PAZAROT VO SU...


10.000 МКД
или предлог цена
13 авг 18:43DEPILATOR BRAUN Silk-epil comfort

Super zacuvan, so polnac. Cena fiksna.


10 €
или предлог цена
10 авг 16:56Depilacija set za depiliranje

Set za depiliranje topilka za rolon vosok dva roloni hartija za depil...


699 МКД
или предлог цена
28 јун 19:18Laser za depilacija

Recisi nov laser,dobien na poklon,vo odlicna sostojba, dva prati samo...


55 €
или предлог цена
14 апр 22:52Laserski Epilator

Se prodava Laserski Epilator skoro nov ubotreben nekolku pati.Informa...


3.500 МКД
или предлог цена
13 апр 18:58Se prodava depilator philips lumea essential sc1985

Neshto ima defekt pali ama nejke laserot da se pusti


600 МКД
или предлог цена
01 ное 13:21Se prodava depilator philips stainelle bre610

Vo top sostojba bezichen so baterija na punenje


1.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:32Se prodava laserski depilator philips sc1995

Ima nekoj kvar


800 МКД
или предлог цена
09 мај 20:14Апарат за депилација

Се продава апарат за депилација. Цена по договор. Контакт телефон ...


1 МКД
или предлог цена
07 апр 09:09depilator

prodavam veet depilator za ladna depilacija


500 МКД
или предлог цена
14 фев 13:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам