Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LASER za akupunktura, akni, koza, krajnici, nerven sistem

Koristen, ispraven. Moze da se koristi vo kozmeticki salon i za medic...


6.000 МКД
или предлог цена
31 мај 09:15Depilator Braun Silk-Expert Pro 5 Nov Neuklucen

Depilatorot e Nov,nekoristen Donesen od Svajcarija Za drugi gradov...


20.990 МКД
или предлог цена
27 мај 18:09Philips Lumea SC 1994

Одлична за темни влакна (плави и смеѓи не), основен модел без додатоц...


9.000 МКД
или предлог цена
26 мај 15:35Philips Lumea

Se prodava Philips Lumea nov.


18 мај 15:37Depilator penkalo za lice

Депилатор пенкало за лице. Работи на батерија


800 МКД
или предлог цена
16 мај 10:26Prodavam philips lumea

Kupen e od Germanija


1 МКД
или предлог цена
26 апр 10:19Laser OPT SHR E- Light Machine

Laser OPT SHR E-light machine Wrinkle removal, facelift, skin lift ...


6.500 €
или предлог цена
29 мар 14:52Depilator Braun Silk-Expert Pro 5 Nov Neuklucen

Depilatorot e Nov,nekoristen Donesen od Svajcarija Za drugi gradovi...


20.990 МКД
или предлог цена
24 јан 07:40PHILIPS LUMEA laserski depilator

Se prodava Philips lumea so 4 dodatoci koristen e samo nekolku pati k...


1 €
или предлог цена
07 дек 01:50LASERSKI DEPILATOR

Depilatorot e nov i visoko kvaliteten koristen eden tretman!


6.500 МКД
или предлог цена
06 ное 18:26Opt E- Light Laser

OPT laser machine includes optical, RF and YAG laser E-light takes s...


10.000 €
или предлог цена
21 јун 16:06Philips Lumea BRI921

Iskoristeni samo 3 tretmani Tel: 075270941


15.000 €
или предлог цена
15 апр 00:29Philips Lumea BRI921

Iskoristeni samo 3 tretmani,


15.000 МКД
или предлог цена
15 апр 00:27Фотоепилатор PHILIPS LUMEA BRI 958 /00, 19,5 V / 4000 mA

Производот е купен на 20.11.2021 година и има гаранција до 19.11.2023...


25.000 МКД
или предлог цена
07 фев 18:20Prodavam laser

Prodavam laser za epilacija na vlakna,strii,kapilari i brisenje tetov...


1.800 €
или предлог цена
28 јун 08:46Prodavam laser

Prodavam laser za epilacija na vlakna,strii i kapilati.kontakt 070385...


1.800 €
или предлог цена
25 јун 09:00Prodavam laser

Prodavam laser za epilacija na vlakna..brisenje na strii i kapilari n...


1.500 €
или предлог цена
21 јун 09:51Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам