Цела Македонија
                   
614 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rig x 6 Sapphire Nitro Pulse RX570 8GB

Rig x 6 Sapphire Nitro Pulse RX570 8GB


2.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:51Промовирано

Mining rig 10 GPU RX 580 XFX 8GB

Се продаваат 2 комплетно наместени машини со 10 графички AMD RX 580 X...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 13:00ригови 4GB

Се продаваат 9 ригови 4 riga so 6 x Sapphire RX 570 4GB Nitro 4 ri...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 13:00Mining Rig Rigovi ***ZAMENA ZA KOLA***

Prodavam poveke rigovi 4gb so 4,5 i 6 karti Super sostojba bez resta...


1 €
или предлог цена
Денес 12:23Vega 56 vga gpu graficka

Vega 56 gigabyte od konfiguracija Telefon za kontakt 07...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 11:30Rig x 6 Sapphire Nitro Pulse RX570 8GB lokalna garancija

Se prodava Mining Rig x 6 Sapphire Nitro Pulse RX570 8GB. Rigot ra...


2.799 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.999 €
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 11:01HELIUM anteni i kabel

prodavam HELIUM fiberglas anteni i kabel antena 6db 70 evra antena...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 07:48Mining rig 11x rx 580 8gb special edition

Mining rig 11x580 8gb spacion edition plavite karti kopa 350 mh/s sta...


6.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.900 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 23:481x ETHEREUM RIG 8gb 2xETC RIG 4gb

Се продаваат 4 ригови 1х 182mhs риг со 6 карти за Ethereum со: 3...


4.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.999 €
Вчера 21:52  НОВ ОГЛАС

Fan novi ventilatori za VGA SAPPHIRE ASUS GIGABYTE MSI

Оригинални SAPPHIRE фанови за графички, некористени - НОВИ (мали коли...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 18:53GRAFICKI KARTI ASUS 1080TI 11GB

PRODAVAM 5 KARTI ASUS 1080TI 11GB CENA PO KARTA 600EU KARTITE SE TOP ...


600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 16:17Rig SAPPHIRE 8x RX470 8GB superman 277MHs риг Mining

#1. 3 НОВИ со локална гаранција 10 месеци (2 месеци mining) 5x RX58...


1.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 15:52Rig 4gb

Se prodava rigce so 4graficki. Cena po dogovor


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Вчера 14:04RIG mining Rx 580 8GB MSI

Rig 1 - 6x Rx580 8GB MSI Rig 2 - 6x Rx570 8GB Sapphire Rig 3 - 6x Rx...


2.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:51Rig x 6 Sapphire Nitro Pulse RX570 8GB

Rig x 6 Sapphire Nitro Pulse RX570 8GB


2.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:51Нов риг 3060ti 377+mhs

Склопен денеска, гаранција 1година на сите компоненти. Цена 4400 ев...


4.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:37Miner Mining RIG rigovi ETH

1Rig GPU 6xGygabyte Radeon Rx5700XT 8GB 2 x 650W ChieftecPower MB-...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 13:00Riser 009s , PSU server , Kabli ,

Napojuvanje DELL (platinum serija) 1600w so 16 izlezi 8pin - 9500den...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 12:08Prodavam L3+

Vo perfektna sostojba.


600 €
или предлог цена
- 37 % Попуст
950 €
Вчера 11:066x ASUS 3060ti [360Mhs; 860W; Garancija do 2024]

Prodavam minig rig, so 6 ASUS DUAL 3060ti 8Gb. Vadat 360mhs na ek...


4.800 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.200 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 09:412 RIGA X6 KARTICI RX580 GB

se prodavaat 2 riga X6 KARTICI GIGABYTE RX580 8GB X2 PSU EVGA 750 GOL...


5.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 €
20 мај 22:27PANTHER X2 HELIUM MINER

prodavam panther x2 helium mineri, novi neotpakovani. 620 evra. moze ...


620 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 22:20RIG SAPPHIRE RX6800XT - 2 god. lokalna garancija

prodavam kompleten stabilen rig so 6x sapphire rx6800xt, novi so 2 go...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Ѓорче Петров / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 22:20menuvam 3 x HP napojuvanja 2450w

menuvam 3 x isti kako na linkot: https://www.aliexpress.com/item/4000...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 21:53RIG EVGA 5 X 3080LHR nov so 3 god garancija

1. нов риг со гаранција со 6 картици 3080 Titanium 12GB LHR 2х EVGA ...


4.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 21:48Sensecap M1 helium miner

Prodavam malku koristen Sensecap M1 helium miner. Uredot e potpolno...


530 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 19:53Innosilicon A11 Pro Ethereum miner, eterium kriptovaluta

Masina za kopanje na eterium kriptovaluta. Innosilicon A11 Pro 8GB...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 19:15Masina za kopanje dogekoin, kadena, lajtkoin

Masina za kopanje dogekoin, kadena, lajtkoin


1 €
или предлог цена
Радовиш

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 19:12Bitmain Antminer Z15 kopanje kriptovaluta Zcash

Bitmain Antminer Z15 Model Antminer Z15 from Bitmain mining Equihash...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 19:12PCIe spliteri konvertori mining kabli cables convertors SATA

PCI-express VGA кабли 6 и 6+2 pin со гарантирани стандарди: 1. КОН...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 19:08Ramki za rig aluminiumski konstrukcii rigovi ramka рамка

Алуминиумски рамки за ригови. 2,200ден >>80-ка<< 800 x 390 x 350...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 18:51PCIe Splitter 1 to 4 PCIe

novi PCIe Splitter 1 to 4 PCIe cena 1500 den


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 18:36Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 17:55Mining Rig 3070Ti 8gb

Prodavam mining rig so 3 Graficki 3070ti 8 giga ,240 mhs 5 meseci...


3.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 €
Сарај / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 17:01RIG SAPPHIRE Nitro Radeon RX 580 4GB GDDR5

rigot raboti stabilno kopa etc 185mh 10 meseca nema garancija nema ...


1.000 €
или предлог цена
- 60 % Попуст
2.500 €
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 16:02Aluminiumski ramki/postolje za rig

Алуминиумски рамки за ригови во сите димензии по нарачка . На лагер с...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 15:33kabli adapter eps-cpu to pcle

kabel spliter eps to pcl-e cena 250 denari


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 15:16Riser V013 Pro rajzer,rejzer mining

Prodavam novi rejzeri V013 Pro so termometar cena 600 dena


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 15:13Риг со локална гаранција

Комплет риг со 6 карти Amd Radeon Sapphire rx 6800 16 gb 360 mhs Со ...


7.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 14:07PRODAVAM PERFEKTEN RIG SO 8GB KARTI,VKUPNO 9 KARTI

PRODAVAM PEFREFKTNO STABILEN RIG BEZ NIKAKOV RESTART SO 9 KARTI 8GB, ...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 13:14NOV ETH RIG SO EDNA GODINA GARANCIJA

NOV ETH RIG SO ASUS 1660 SUPER, 183 MHS ETH PERFEKTNO STABILEN SO EDN...


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

20 мај 13:14Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам