Подкатегорија:
                   
87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ГЕЈМИНГ СТОЛ, НОВ НЕУПОТРЕБАН Модел: LC-Power Gaming Chair 7

ГЕЈМИНГ СТОЛ, НОВ НЕУПОТРЕБАН Модел: LC-Power Gaming Chair 700CG, Bl...


11.000 МКД
или предлог цена
11 мај 13:59Промовирано

BenQ ZOWIE XL2411P 144Hz 24 inch e-Sports Gamin minitor

Monitorot e mnogu malku koristen recisi nov, zacuvan i so nikakov pro...


7.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 МКД
Вчера 06:43Промовирано

SE PRODAVA GAMING PC! AMD RYZEN 5 5600X + MONITOR 144Hz

SE PRODAVA GAMING PC i MONITOR AOC 24" 144Hz KUPEN i SOSTAVEN NA 15....


67.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
69.990 МКД
Вчера 23:52PC Kompjuter Ryzen 9 R9 3950x / 96GB/ Rx560 - moze na delovi

Moze na delovi ili cel -CPU: AMD Ryzen 9 3950X 16-Core 3.5GHz AM4 ...


1.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.850 €
Вчера 22:10Ram memorija Kingston hyper X

Се продаваат рам мемории ram memorii 2 парчиња по 4 Gb na 2666 DDR3....


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59SONY PS4 PRO 1TB

Se prodava belo ps4 pro 1tb so dva joystica so PS PLUS do dekemvri so...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:01GAMING PC Core i7 9700K GTX1070

Core i7 9700K 8 Cores 16GB ram ddr4 3200mhz nvme 512GB nVidia GTX ...


1.100 €
или предлог цена
12 мај 10:10Gaming PC Skoro nov

Prodavam Gaming PC Case : NZXT H510 MB : Z590 Steel Legend ASRoc...


1.100 €
или предлог цена
11 мај 12:55PC Gaming - Cooler Master (Cosmos S)

Kompjuterot e sklopuvan po merak so sekoj hardverski del koj go narac...


1 €
или предлог цена
10 мај 16:51NOV MOUSE PAD 90x40CM ------ CENA 600 DEN.

NOV MOUSE PAD 90x40CM Vrven Kvalitet Cena 600 Den. 075 248 405 0...


600 МКД
или предлог цена
08 мај 19:42Gaming PC Intel i5-6500 + AMD Sapphire R9

Се продава десктоп компјутер со следната конфигурација: CPU: Intel Co...


По Договор
или предлог цена
07 мај 21:38Се продава топ гејмерска конфигурација

Се продава топ гејминг компјутер со следните спецификации: Процесор:...


400 €
или предлог цена
06 мај 20:24ALIENWERE R4 defekt

Kompjuterot se vklucuva no nema slika. DEFEKT MATICNA PLOCA VO DELO...


8.000 МКД
или предлог цена
05 мај 11:52Prodavam Gaming PC

Продавам гејминг конфигурација која ги поддржува најновите игри, со с...


615 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
630 €
04 мај 01:18Gaming PC

Kompjuterot e vo odlicna sostojba. Procesor : Intel Core i7-4790 3.6...


480 €
или предлог цена
02 мај 22:21Fujitsu PC

Prodavam Pc Fujitsu Cpu : i5 4th gen Graphic : nVidia G...


270 €
или предлог цена
01 мај 10:01Intel konfiguracija i7-6700, GTX 970, 16GB DDR4

Се продава конфигурација со следните компоненти: CPU: Intel i7 6700 ...


38.000 МКД
или предлог цена
27 апр 21:18Gaming PC

Se prodava gaming pc ne mnogu koristen sosema nov. Se prodava komplet...


30.000 МКД
или предлог цена
25 апр 14:22Igri za PC i Xbox one

se prodavaat igri za xbox one i PC -Fifa 19 za Xbox one 650den -Syndi...


650 МКД
или предлог цена
19 апр 23:30Ryzen 5 3600 - Asus GTX 980 Gaming PC

Processor: Ryzen 5 3600 Graphics Card: Asus GTX 980 M2 ssd: Kingsto...


50.000 МКД
или предлог цена
19 апр 00:04ROG Strix GA35 G35DX

Se prodava ROG Strix GA35 G35DX kupen od neptun. Kopjuterot se proda...


80.000 МКД
или предлог цена
08 апр 09:03Gaming Computer

Se prodavam Gaming computer Graphic card: Gigabyte Gtx 1050 2gb Proce...


240 €
или предлог цена
08 апр 04:26Lenovo Gaming Legion T5 Ryzen7 5800 16GB/512GB/RTX3060

Се продава монитор и тастатура заедно или посебно, купени пред месец...


13.500 МКД
или предлог цена
31 мар 13:00Gaming pc i9 9900k

Graphic card 2070 8gb, processor I9 9900k 16gb ram(hyper x), monitor...


1.500 €
или предлог цена
31 мар 12:20Се продава Gaming Pc во одлична состојба

Operating System:Windows 10 Pro 64-bit CPU:Intel Core i5 9400F RAM...


100 МКД
или предлог цена
30 мар 19:37GEMING KOMJUTER

Se prodava geming komjuter so ekran dron i slusalki


10 мар 13:59Xbox One S

Shitet Xbox One S i pademtuar me 1 Doreze origjinale, 8 lojera mbushe...


14.000 МКД
или предлог цена
09 мар 12:05Corsair 650w 80plus

Se prodava corsair 650w 80plus


3.000 МКД
или предлог цена
25 фев 14:35SONY PS5 (VIDI OGLAS)

Se prodava PS5 skoro nov ! SO VALIDNA GARANCIJA! SSD SAMSUNG 980 PRO ...


По Договор
или предлог цена
12 фев 18:49Gaming Pc

Gaming PC Grafika: ASUS DUAL-RX5500XT-O8G-EVO CPU : Intel I5-...


По Договор
или предлог цена
07 фев 00:05Se prodava Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB

Se prodava Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB, prv sopstvenik nikoga...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 18:27Gaminig PC I9/64GB RAM staro tri meseci

Se prodava gaming konfiguracija koristena samo 3 meseci Site delov...


110.000 МКД
или предлог цена
24 јан 11:43se prodava XBOX one S 1TB bela boja + Gratis XBOX 360 Slim

se prodava XBOX one S 1TB bela boja Gratis XBOX 360 Slim gratis...


280 €
или предлог цена
21 јан 16:43Kompjuter zaedno so curved monitor i so gaming keyboard i mo

Se prodava gaming kompjuter zaedno so curved monitor i so gaming keyb...


60.000 МКД
или предлог цена
12 јан 01:41PRİME A320M-K

Se prodava nova maticna e kupena po greska Mozi zamena za Graficka...


3.000 €
или предлог цена
11 јан 21:00PRİME A320M-K

Se prodava nova maticna e kupena po greska Mozi zamena za Graficka...


3.000 МКД
или предлог цена
11 јан 20:57Продавам Play Station 4 Pro

Плеј стејшенот е во одлична состојба има 1T со два контролери и две и...


15.500 МКД
или предлог цена
05 дек 17:51Продавам Play Station 4 Pro

Плеј стејшенот е во одлична состојба има 1T со два контролери и две и...


15.500 МКД
или предлог цена
05 дек 17:49НОВА НЕ КОРИСТЕНА RTX 3060

Се продава RTX 3060, нова, некористена. повеќе за картата. https:...


1.049 €
или предлог цена
18 окт 23:19GAMING PC

Prodavam gaming pc kako nov, so specifikacii: RX580 8gb OC i5 6400 ...


45.000 МКД
или предлог цена
30 авг 19:05Kuler Gigabyte

Kuler gigabyte 3d rocket i AMD kuler


600 МКД
или предлог цена
17 авг 15:17PS2

PS2 многу добро зачуван е не је скршен ни удиран со него добивате 1 к...


2.500 МКД
или предлог цена
01 авг 13:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам