Подкатегорија:
                   
80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SIGMA 16mm F1.4 DC DN - Одлична Состојба!

Малку користен.


22.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:43Nikon 105mm f/2.5 Ai

Nikon 105mm f/2.5 Ai Staklata se bez nitu edna grebnatinka. Cisti ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:03NIKON OBJEKTIVI

-Nikon objektiv AF 50mm 1: 1.8 -Sigma objektiv Nikon 28-105mm ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:18Laowa Argus 33mm f/0.95 CF APO

Oбјективот Laowa 33mm f/0,95 CF APO за Sony E-приклучоk. Фантастиче...


400 €
или предлог цена
Вчера 01:20Canon EF 50mm f/1.8 II

Canon lens EF 50mm f/1.8 II nov so dve original kapacinja canon


По Договор
или предлог цена
07 јун 16:24Black Pro Mist 2 - Tiffen filter / 77mm

Prodavam fx filter Black Pro Mist 2 - Tiffen filter / 77mm (Made in U...


99 €
или предлог цена
07 јун 00:21Canon 50mm f1.4 USM

Canon 50mm f1.4 USM sochuvan vo besprekorna sostojba... Kontakt: 0...


250 €
или предлог цена
03 јун 18:38SAMYANG 24mm T1.5 Cine Lens Canon

SAMYANG 24mm T1.5 ED AS IF UMC Canon Mount Vo besprekorna sostojba...


350 €
или предлог цена
03 јун 18:08NISI ND1000 10 Stop 67mm

Продавам филтер NISI ND1000 10 Stop 67mm.


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
02 јун 19:19NiSi Filter 67mm ND-VARIO Pro Nano 1.5-5 stops

Продавам NiSi Filter 67mm ND-VARIO Pro Nano 1.5-5 stops, Enhanced Var...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
02 јун 19:19Fujifilm 23mm f2 R WR + VND + CPL

Како нов, многу малку користен објектив за Fujifilm APS-C сензори. ...


390 €
или предлог цена
01 јун 18:26Vivitar 50mm f/1.7 MC Pentax K-mount

Објективот Vivitar 50mm f/1,7 MC е примарен објектив со стандардна до...


2.199 МКД
или предлог цена
31 мај 10:41Nikon Teleconverter TC-14E Telekonverter

Prodavam Nikon Teleconverter TC-14E Telekonvertorot e donesen od A...


110 €
или предлог цена
30 мај 02:38Nikon AF-S Teleconverter TC-17E II Telekonverter

Prodavam Nikon AF-S Teleconverter TC-17E II Telekonvertorot e done...


130 €
или предлог цена
30 мај 02:38NIKKOR 35mm f/1.8G (Нов!!!)

Продавам објектив NIKKOR 35mm f/1.8G употребен скоро 30 пати!!! Обје...


1 €
или предлог цена
28 мај 22:10Canon 18-135mm 3.5-5.6 IS Nano

Се продава речиси нов објектив (се гледа и на фотиграфиите) комплет с...


490 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
500 €
25 мај 17:42Sigma 70-300mm 1:4-5.6apo DG

Se prodava Sigma 70-300mm 1:4-5.6apo DG so praktica 58mm uv filter. M...


1 €
или предлог цена
24 мај 15:42Sigma af Macro Lens 50mm 2.8 za canon

Kompleten auto fokus objektiv za canon dslr aparati. Testiran na dsl...


45 €
или предлог цена
24 мај 09:49Helios 58/2 pentacon 50/1,8 m42 objektivi

Odlicni Helios prodaden.


19 €
или предлог цена
22 мај 14:34Tamron af aspherical xr if macro 28 200 canon

AF objektiv za canon dslr tela. Kako nov. Testiran. Cena 3600 den...


59 €
или предлог цена
22 мај 14:30Canon 17-55mm 2.8 IS

Најдобриот Canon зум објектив. Перфектна острина и стабилизација со ф...


350 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
22.900 €
18 мај 11:49Nikon 18-105

Nikon objektiv vo dobra sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
16 мај 22:30UV Filter Lens Protector 62 72

RISE(UK) 62 , 72mm UV Filter Lens Protector x 250 den. Cuely 72mm ...


250 МКД
или предлог цена
16 мај 20:19Rekllama

071341067


150 МКД
или предлог цена
12 мај 22:54Tamron 70-300 1:4-5.6 za canon

Tamron 70-300 1:4-5.6 tele-macro za canon vo super sostojba tel. 070...


6.000 МКД
или предлог цена
10 мај 14:11Prodavam CARL ZEISS 50mm 1.4 so Canon mount

Prodavam rechisi nov Carl Zeiss 50mm 1.4F. Kupen pred 4 godini nov od...


650 €
или предлог цена
09 мај 21:05Sony 28-70

Mnogu malku koristen objektiv, sostojba 28-70 3.5-5.6 Bez znaci od k...


200 €
или предлог цена
05 мај 22:11Canon 70-200mm 2.8f

Објектив со извонредна оптика, L класа на Canon. Совршено остар и брз...


950 €
или предлог цена
03 мај 09:22Nikon 35mm i 50mm objektivi

Se prodavaat dva objektivi. Nikkor 35mm 1.8G - 7000 den i Nikkor 50mm...


1 €
или предлог цена
02 мај 15:30Objektivi

Edixar Zoom 95-205mm f/6.3-32 M42 Sigma multi telemax135/2,8 m42 na...


39 €
или предлог цена
22 апр 17:32Sigma 150-600 DG OS HSM - Nikon

Se prodava objektiv Sigma 150-600 DG OS HSM za Nikon mount. Objektivo...


700 €
или предлог цена
19 апр 22:00Canon 28-90

Se prodava canon 28-90 1:4-5.6


1.500 МКД
или предлог цена
11 апр 22:53Foto aparat Labaratorija

Се продава добро зачуван фотоапарат лабараторија за изработка на црно...


10.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:12Sony A mount објективи 100-300mm

Soligor 100-300 zoom macro Sony a mount - 3000 денари Sigma zoom Son...


2.500 МКД
или предлог цена
28 мар 16:29Sony 50 mm 1.8 kako NOV!!

Objektivot e vo odlicna sostojba koristen mnogu malce samo za fotogra...


11.000 МКД
или предлог цена
28 мар 15:53Objektiv Altura fisheye 8mm f/3.0

Se prodava ultrawide objektiv Altura fisheye. Samo nekolku pati e upo...


150 €
или предлог цена
20 мар 10:10TAMRON SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 + UV FILTER

TAMRON SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon Mount + HOYA REVO UV FILT...


980 €
или предлог цена
09 мар 08:07Prodavam Rollei Rolleinar 1 i 2 za Rolleiflex

Retki objektivi, socuvani kako novi. Dvata se vo originalnite kozni ...


25 €
или предлог цена
25 фев 09:30Sony 18-135mm f3.5-5.6 OSS (Sony E Mount)

🔴 СЕ ПРОДАВА ОБЈЕКТИВ: Sony 18-135mm f3.5-5.6 OSS (Sony E Mount) +...


580 €
или предлог цена
07 фев 01:43Nikkor Z 24-50 f/4-6.3 објектив

Продавам како нов NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3 објектив. Продажна цена...


10.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
15.000 МКД
20 јан 12:24Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам