79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Piaggio Tricikl i Prikolka za ulicna prodazba

Piaggio Ape Tm 420cc diesel nosivost 1ton ( 2mx2m raboten del ) mozno...


12.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Piaggio Tricikl i Prikolka za ulicna prodazba

Piaggio Ape Tm 420cc diesel nosivost 1ton ( 2mx2m raboten del ) mozno...


12.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Bazen so camci

Bazen 12x16 m dubocina 60cm so 4mali i 4 golemi camci so jetoni 7000...


7.000 €
или предлог цена
Денес 10:11Се продава комплетно опремена и нова перална за алишта

Се продава коплетно и професионално опремена Градска Перална во Охрид...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:23OPREMA ZA PICERIJA

SE PRODAVA PECKA NA STRUJA .SO SAMOTNA PLOCA.65 NA 65.PECKATA E VRV ....


1.100 €
или предлог цена
18 мај 11:03СЕ ПРОДАВА ТАКСИ ЛИЦЕНЦА СО РАБОТНО МЕСТО

ПРОДАВАМ ТАКСИ ЛИЦЕНЦА , КОМПЛЕТ СО ТАБЛА , РАДИОСТАНИЦА Ф.ТАКСИМЕТАР...


499 €
или предлог цена
16 мај 21:41SE PRODAVA RAZNA ROBA PO EFTINA CENA

SE PRODAVA RAZNA ROBA PO EFTINA CENA.


По Договор
или предлог цена
13 мај 20:11Lyconet Akaunt

Се продава Lyconet Akaunt, прифатени се новите услови односно конверт...


1 €
или предлог цена
13 мај 16:45Coffee Truck

Се продава Coffee Truck ново возило атестирано со целосна опрема за р...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
13 мај 03:23SE IZNAJMUVA / PRODAVA PRIKOLKA

Se iznajmuva ili prodava prikolka za kafe ili hrana. Pirkolkata se ...


По Договор
или предлог цена
10 мај 20:13Поклон фирма

Поклонувам фирма со бонитет и можност да земете и кредит ,фирмата раб...


По Договор
или предлог цена
10 мај 17:44SE PRODAVA KOMBE SANK SPREMNO ZA RABOTA

SE PRODAVA KOMBE SANK KOREJSKO 2019 TA GODINA 900 KUBIKA REGISTRIR...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

09 мај 14:09Се изнајмува деловен простор

Ви нудиме за изнајмување простортор во склоп поранешен ДКлуб ресторан...


3 €
или предлог цена
09 мај 11:36Пиљара-Маркет

Се продава-отстапува разработена пиљара 115м2 во Кисела вода Цена по...


По Договор
или предлог цена
08 мај 09:22Se otstapuva razraboten restoran so igroteka

Se otstapuva razraboten restoran so igroteka ,odlicni uslovi za voden...


25.000 €
или предлог цена
07 мај 16:33Разработен сезонски бизнис

Се продаваат комплет детски колички peg perego, pilsen и трамболина ...


1 €
или предлог цена
06 мај 13:30Се отстапува разработен онлајн бизнис

***070237238*** Се отстапува разработен онлајн бизнис Во понудата...


9.999 €
или предлог цена
04 мај 22:29Se otstapuva razrabotena gostilnica.

Se otstapuva gostilnica vo Centar. Cena po dogovor. Tel: 070 204 016


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

03 мај 22:42Izdavam restoran na Ohridsko ezero

Izdavam za letna sezona 2022 restoran koj se naoga na 1 ...


1 €
или предлог цена
02 мај 23:11SE IZNAJMUVA KAMIONCE ZA KAFE I HRANA

Se iznajmuva kamionce za kafe i hrana . Celoto e oblozeno so inoks . ...


По Договор
или предлог цена
01 мај 09:06Se otstapuva razraboten restoran so igroteka

Se otstapuva restoran so igroteka na bul.Boris Trajkovski Igroteka i...


25.000 €
или предлог цена
30 апр 17:37Lyconet Account

Se prodava Lyconet account (Lyoness marketer) - lugje sto aktivno ja...


3.000 €
или предлог цена
25 апр 22:59Masina sa sadovi

Se prodava masina sa sadovi za restoran inox


По Договор
или предлог цена
24 апр 09:30Presa za isparivaci

Prodavam presa za isparivaci vo odlicna sostojba, i povollna cena


1 €
или предлог цена
22 апр 09:25Otstapuvam razraboten cevlarski dukan

Otstapuvam razraboten konduradjiski dukan vo kisela voda so komplet m...


3.700 €
или предлог цена
20 апр 09:20Proizvodstvo na tapaciran mebel

Prodavam otstapuvam razraboten biznis za proizvodstvo na tapaciran me...


35.000 €
или предлог цена
18 апр 06:12malter

Masinsko efikasno vnatresno malterisuvanje uvereno provereno


6 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

17 апр 14:40kafe

075 345 084 078 331 309


16.000 €
или предлог цена
13 апр 19:30Otstapuvam ili izdavam pogon za medijapanski vrati

Otstapuvam ili izdavam kompletno opremen i razraboten proizvoden pogo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

12 апр 20:48Бизнис портал - 3 години на македонскиот пазар

Се продава бизнис портал на македонски јазик, активен од 2018 со изгр...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
12 апр 14:42Kafe Coffee Prikolka Kolicka

Se prodava prikolka prazna 6000 eur Polna 12000 eur


6.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

09 апр 13:00Prodavam lyconet account top karakteristiki

Prodavam lyconet account so top karakteristiki: 41971 - priority e...


1 €
или предлог цена
08 апр 10:59kafe

Се продава наменско комбе атестирано со целосна опрема за работа. Пов...


16.000 €
или предлог цена
06 апр 13:07Продавам фирма

Продавам поволно фирма која не е даночен обврзник. Субјектот нема ни...


1 МКД
или предлог цена
03 апр 18:39Отсапувам дуќан во East Gate Mall

Дуќанот е на 1 кат од 100 м2.


1 €
или предлог цена
03 апр 01:43Prodavam vrven lyconet account!!!

Se prodava odlicen lajkonet akaunt koj poseduva: MSP -Personal: ...


23.999 €
или предлог цена
21 мар 23:28VICKO Грција бара соработник за македонскиот пазар

VICKO Грција бара соработник односно генерален застапник за својот бр...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

17 мар 13:20Banka

Davam pari na zaem so zalog


По Договор
или предлог цена
01 мар 22:31Se otstapuva razrabotena PEKARA

Otstapuvam razraboten dukan PEKARA.Na odlicna lokacija.Nas.K.Voda-ces...


1 €
или предлог цена
01 мар 09:53Otstapuvam kompanija so dve vozila za prevoz na patnici

Otstapuvam kompanija osnovana vo 2016g za prevoz na patnici so licenc...


4.990 €
или предлог цена
09 фев 13:47Se prodava ili izdava opremen deloven prostor Skopje Centar

Se prodava ili izdava kompletno opremen deloven objekt vo centar na S...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Отстапување на разработен Бизнис

07 фев 13:01Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам