Цела Македонија
                   
54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат цевки за одвод и довод

Се продава на големо цевки и ппр за повеќе информации контакт тел: ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Продажба на големо

Вчера 15:28Devizna pozajmica

Davame devizna pozajmica so vasa garancija, isplata vednas! Diskrecij...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продажба на големо

16 мај 17:09Stekeri za kablovski

Germansko proizvodstvo


11.111.111 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Продажба на големо

15 мај 10:01Alumin profili od Turcija

Sekakov vid na profili na golemo Cena koja ke vi odgovara


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Продажба на големо

11 мај 09:41MAGACIN NA GOLEMO - DELIKATES KOMPANI GEVGELIJA

Magacin na golemo Nudime nad 1000 artikli za domakinstvo, ukrasi, pl...


1 €
или предлог цена
06 мај 02:58Stolici za SVADBENI restoranti , NAPOLEON

Prodavam stolici , pogodni za svadbeni restoranti , hoteli i domasna ...


1 €
или предлог цена
02 мај 16:44Изработка на индустриски филтер вреќи

Професионално производство на индустриски филтер вреќи. Овие вреќи ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Продажба на големо

02 мај 14:07Hisense showroom

Povelete vo Hisense showroom za prezentacija : Chileri Toplinski Pu...


1 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Продажба на големо

27 апр 22:44Pancir creva crevo / Панцир црева црево

Pancir creva od site golemini .. za niskomonazna cesma 3/8 40cm - 7...


70 МКД
или предлог цена
27 апр 15:22Napoleon stolici za svadbeni restoranti

Prodazba na stolici od nereciklirana plastika Model NAPOLEON XL Boj...


22 €
или предлог цена
26 апр 12:04Led REFLEKTORI NA GOLEMO EFTINI CENI

LED REFLEKTORI SO GARANCIJA NA GOLEMO SO NAJ DOBRI CENI U MAKEDONIA ...


950 МКД
или предлог цена
10 апр 09:27ППР ЦЕВКИ ЗА ВОДОВОД

Се продаваат цевки за водовод од чешко производство(FV plast)-нови 20...


95 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

07 апр 12:11ШТОПНА 5/4

Се продаваат поцинкувани штопни 5/4 од затворен дуќан Цена: 50,00 д...


50 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

07 апр 11:33КОЛЕНО ПОЦ 6/4

Се продаваат поцинкувани колена 6/4 од затворен дуќан Цена : 160,00...


160 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

07 апр 11:29ЦРЕВА ЗА КАЗАНЧЕ

Се продаваат гумирани црева за казанче, нови од затворен дуќан 80 с...


90 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

07 апр 11:24ПОЛУСПОЈКИ 5/4 МЕСИНГ

Се продаваат полуспојки 5/4 за црево ПЕ нови од затворен дуќан Цена...


200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

06 апр 11:42РЕГУЛАТОР ЗА ПРИТИСОК 1/2

Се продаваат регулатори за притисок од 1/2 нови од затворен дуќан Ц...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

06 апр 11:30СИФОНИ ЗА УМИВАЛНИК,КАДА..

Се продаваат сите видови на сифони со гумирано црево или цевки За у...


100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

06 апр 10:59РАЧКИ ЗА ЦРЕВА И ТУШ

Се продаваат нови резервни делови за купатило од затворен дуќан Рачк...


50 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

06 апр 10:49ШТРАФ ЗА ШОЉА,УМИВАЛНИК,БОЈЛЕР

Се продаваат комплет штрафови за шоља ,умивалник,бојлер и капак за шо...


30 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

06 апр 10:41Tiffany Stolici

Prodavam Tiffany stolici, pogodni za hoteli svadbeni restorani i doma...


1 €
или предлог цена
05 апр 12:48Napoleon Stolici

Prodavam XL Napoleon stolici, pogodni za hoteli svadbeni restorani i ...


22 €
или предлог цена
05 апр 12:47ШЕЛНИ ЗА ЦЕВКИ

Шелни за цевки Ф 100 со штраф и типла. За поголеми количини на 200 п...


35 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Продажба на големо

31 мар 19:05Тома Маркет Акција

Голема акција на дел од асортиманот на школски и канцелариски прибор...


199 МКД
или предлог цена
27 мар 22:08Vitrina frizider

Vitrina Frizider 2.5 metri Vo odlicna sostojba 1750 evra Tome 0782...


1.750 €
или предлог цена
21 мар 08:46Prodazba na golemo na nivelatori za plocki ( distanceri )

Dimenzii 1,5. - 1 mm 0.7 denari nad 20 000 parcinja 1 denar 1000 -...


По Договор
или предлог цена
20 мар 20:02Stiropor deckor

Izrabotka na bukvi brojki ukrasi reklami.... od stiropor


550 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Продажба на големо

15 мар 01:13Kuki za foto ramki

Prodavam kuki za foto ramki 4cm dolgi 1700 parcinja


2.000 МКД
или предлог цена
06 мар 12:55SE PRODAVAAT KAFEMATI

Se prodavaat povekje vidovi na kafemati, cena po dogovor. Kontaktiraj...


1 МКД
или предлог цена
19 фев 12:59Koza,eko koza

Koza perforirana 15€ m2 Eko koza,guma,cerada 3€kg Prodazba na golem...


3 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Продажба на големо

09 фев 13:21SE PRODAVA NOV KONTAJNER 2,4 m / 6 m

Nov kontajner so izolacija 50 mm panel , celicna podkonstrukcija , la...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Продажба на големо

06 фев 16:30Maski zastitni nedovrseni

2 boi im fali lastice 2800 kom dupli super sosieni 2 den kom za...


2 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Продажба на големо

31 јан 22:11Опрема за прехрамбена продавница

🔴Се продава опрема за прехрамбена продавница 🔴Цена:По договор 🔴...


По Договор
или предлог цена
08 јан 19:38VILUSKI ZA POMFRIT

Proizvodstvo i prodazba na golemo viluski za pomfrit so 2 i 3 bocki p...


80 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Продажба на големо

18 дек 20:33LAZICKI ZA SLADOLED ILI DESERT

Proizvodstvo i prodazba na golemo lazicki za sladoled ili desert paku...


80 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Продажба на големо

18 дек 20:33070338534 Сет квачило за мерцедес ACTROS

070338534 Сет квачило за мерцедес ACTROS ул.Борис Трајковски бр.158...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Продажба на големо

20 окт 15:28070338534 Конусно тањираст запчаник за IMT, MF и TAFE

070338534 Конусно тањираст запчаник за IMT, MF и TAFE ул.Борис Трајк...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Продажба на големо

22 сеп 13:46Пелети

Акција на пелет А1 класа 15кг/180 денари 078440775


220 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Продажба на големо

14 сеп 19:27Централна спона 070338534

070338534 Централна спона за DAF.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Продажба на големо

02 сеп 15:37Фрижидер

Барам хоризонтална разладна ветрина по можност Кочани, Виница или Шти...


По Договор
или предлог цена
29 јул 22:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам