Цела Македонија
                   
381 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kancelarisko biro

Ширина биро 85 cm Висина на биро 72 cm Должина на биро 200 cm Виси...


10.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 20:35Kancelariski stol, stolica, стол

Stolot e vo ispravna sostojba, se funkcionira, ne e greban ili skinat.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38Prodavam Rabotna Masa-Biro

Prodavam rabotna masa- biro za kancelarii i slicno skoro nova socuvan...


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 12:11Kupuvam stolcinja od cekalna - Купувам столчиња од чекална

Baram stolcinja od cekalna ko na slikata, 3 vo red. 076 220 255


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 10:22Prodavam ergonomski kancelariski stolici

Prodavam ergonomski kacelariski stolici na trkalca koristeni malku vo...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 09:51  НОВ ОГЛАС

Pult kasa biro za dukjan / prodavnica

Se prodava pult (kasa/biro) za napakjanje za vo dukjan mnogu malce ko...


4.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 09:49kancelariski mebel {SO VAS IZBOR}

prodamvam i tapaciram mebel po vas izbor za po veke info na tel i...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 06:26Prodavam biroa

Se prodavaat biroa idealni za call centar. Cenata e komplet za 8 pozi...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

17 мај 18:16Ergohuman

Се продава потполно нов ергономски канцелариски стол Ergohuman. Го пр...


30.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
39.000 МКД
17 мај 15:533 metalni skafovi- ognootporni-kancelariski mebel

Prodavam masivni metalni skafovi za bezbedno cuvanje na dokumenti i o...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 МКД
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

17 мај 11:04STOLICI ZA KACELARI I KOPJUTERI

Prodavam stolici i repariram i servisiram sekakfi vid stolici po ...


45 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Канцелариски мебел

17 мај 10:47Продавам столче на ротирање за работна маса

Продавам столче на ротирање за работна маса Има механизам за подес...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

17 мај 09:30Канцелариски бира( метална конструкција)

Канцелариски бира од метална конструкција и стакло калено со димензии...


10.500 МКД
или предлог цена
16 мај 20:46Se prodava novo biro

Se prodava biro Dimenzii: Dolzina 2.24 Visina 1.21 Sirina 59 I...


1 €
или предлог цена
16 мај 19:05Канцелариски мебел биро, плакар и фиокар

Се продава зачуван канцелариски мебел: биро, помошно биро, фиокар и п...


1 €
или предлог цена
16 мај 16:10biroa so exstra cena

Biroa so dimenzii 65*50 kantirani so pvc kant traka 070 593 817


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

16 мај 15:55KONFERENCISKA MASA

Sjajna iverka, dimenzii 205cm dolzina,120cm sirina na edniot kraj 8...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

16 мај 14:40Се продаваат 2 столици (made in Italy)

Се продаваат две користени столици Италијанско производство, нов тапа...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

16 мај 11:13kancelariska komoda

komodata e skoro nova sp prekrasna boja na cresha


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

15 мај 23:06se prodavaat kancelariski masi !!

se prodavat kancelariski masi extra socuvani za po detalni informaci ...


2.222 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

15 мај 17:13Nov Neotpakuvan Kancelariski Stol/Stolica/Stolce Markus Ikea

Se prodava nov neotpakuvan kancelariski stol od Ikea. Stolceto e o...


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

14 мај 14:51NOVI kancelariski stol stolce masa masi

Masa dimenzii 181 x 90.5 x 74 cena 15.000 stolcinjata se prod...


14.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

14 мај 09:31Kancelariski stol

Se prodava malku koristen kancelariski stol. Nov kupen 4.000 denari,...


2.000 МКД
или предлог цена
13 мај 17:25Se prodava kancelariski mebel

-1 prazen shkaf so 5 polici -1 zastaklen shkaf so 5 polici -3 zatv...


1 €
или предлог цена
12 мај 21:03Се продава канцелариски инвентар

Добро сочувани канцелариски бироа, маси и столчиња. 38 бироа, 140x...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

11 мај 12:14Standing Desk, Ергономско електрично биро

Се продаваат нови не користени IKEA - BEKANT standing desk - само кон...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

11 мај 10:33KOMPLET RABOTNA MASA I STOLICA

masa i stol od drvo so metal masata se podiga pod agol kontakt 070 ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

09 мај 11:18канцелариски стол

Се продава канцелариски стол за биро. Подесување по висина на рачка...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

08 мај 17:58Rabotno biro

Rabotno biro so tri fioki i tri polici, 160cm x60/50cm, fiokite imaat...


3.500 МКД
или предлог цена
08 мај 14:55Se prodava biro

Se prodava dobro zacuvano belo biro.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски мебел

05 мај 13:40Kancelarisko biro

Socuvano i zdravo za poveke javete se.


1 МКД
или предлог цена
05 мај 11:19Канцелариски стол / Kancelariski stol

Се продава канцелариско столче со следните функционалности користено ...


2.499 МКД
или предлог цена
05 мај 10:28Се продава одлично одржан канцелариски мебел

Контакт 070232711


30.000 МКД
или предлог цена
04 мај 13:00Masa za crtanje Libela

Se prodava masa za tehničko crtanje so visinsko podesuvanje. Kontakt ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

04 мај 09:04Пулт-биро-шанк полукружна форма

Продавам инфо пулт со две фиоки, медијапан. Цена по договор


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

03 мај 21:53Biro

Cena po dogovor


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

03 мај 18:21Компјутерски стол

Канцалариски стол, со тркалца боја тегет добро сочувано.


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

03 мај 15:24Mesh Chair NAPOLI Black Modern Adjustable Metal Base - Novi

Novi Kvalitetni kancelariski-kompjuterski stolici: • квалитетен ст...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

03 мај 11:42Prodavam vrtliva fotelja

Prodavam vrtliva fotelja


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски мебел

02 мај 09:59Stolica fotelja kako nova

Nema ni grebnatinka. Se pusta i po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Канцелариски мебел

02 мај 09:21Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам