153 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Maшина за куцање UNIS tbs deLuxe

Продавам половна машина за куцање во одлична општа состојба. Машината...


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 22:58Уред за пластифицирање ламинатор 2000мкд

Продавам скоро нов уред за пластифицирање. Погоден за легитимации, ка...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:22telfoni panasonik , po 150 denara

3 telefoni, so spikerfon, poradi zatvaranje na firma se prodavaat


150 МКД
или предлог цена
17 мај 13:25МАШИНА ЗА ПИШУВАЊЕ

Се продава сочувана машина за пишување,кириличен фонт


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 15:07Шредер/ sreder уништувач на хартија

Се продава уништувач на хартија / шредер Шредерот е мн малку користе...


1 €
или предлог цена
14 мај 19:00КОВЕРТИ МАРКЕРИ И ДР

КОВЕРТИ НОТЕСИ МАРКЕРИ ПАПКИ СТИКЕРИ И ДР


По Договор
или предлог цена
11 мај 22:39KASI FIOKI ZA PARI

ПРОДАЖБА НА КАСИ ФИОКИ ЗА ПАРИ СЕКОЈА КАСА Е НОВА ИЗДРЖЛИВА И ИМА ГОЛ...


6.100 МКД
или предлог цена
11 мај 10:18MASINI ZA BROENE PARI МАШИНИ ЗА БРОЕЊЕ ПАРИ

ГОЛЕМ ИЗБОР НА МАШИНИ ЗА БРОЕЊЕ НА ПАРИ МАШИНИТЕ СЕ НАЈНОВИОТ МОДЕЛ 2...


15.000 МКД
или предлог цена
11 мај 10:18Машини за пишување

Продавам разни видови машини за пишување (кирилица, латиница, грчка и...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 21:04Kalkulatori I digitroni

Kalkulatori dva komada po 2000 I digitroni novi dva po 500 denari I v...


2.000 МКД
или предлог цена
09 мај 15:11MASINA ZA BROENJE PARI

Професионални машини за броење пари најдобра цена и докажан квалитет ...


15.000 МКД
или предлог цена
08 мај 02:49Texas Instruments TI-NSPIRE CX CAS graficki kalkulator

Texas Instruments TI-NSPIRE CX CAS prodaje se sa usb kablom ispravan ...


100 €
или предлог цена
07 мај 13:29TONERI ZA LASERSKI PRINTERI..BESPLATNA DOSTAVA /////300 DEN

Најефтини ТОНЕРИ за Ласерски принтери со ГАРАНЦИЈА за истите ..........


300 МКД
или предлог цена
06 мај 19:58Canon Pixma iP4950 Printer

IP 4950 A4, 9600x5400 dpi 12/9 ppm 150sheets, Photo print with High-P...


250 €
или предлог цена
06 мај 16:18SE PRODAVAAT

FISKALNI KASI ( razlicni -od razlicni proizvoditeli ) - cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
06 мај 13:29Masina za kucanje

Se prodavaat 2 masiini za kucanje edna golema i edna mala vo perfekna...


1 €
или предлог цена
04 мај 01:22Fiiskalna kasa Severec potpolno NOVA

Fiskalna kasa Severec potpolno NOVA voopsto neupotrebena ... se so tr...


4.000 €
или предлог цена
03 мај 16:48СЕ ПРОДАВА ФОТОКОПИРНА МАШИНА НА ДЕЛОВИ

СЕ ПРОДАВА ФОТОКОПИРНА МАШИНА RICOH AFICIO 1060/1075.Има оштетувања н...


По Договор
или предлог цена
03 мај 16:01Printer Canon LBP 6680x/6650dn Printeri / Pecatari

Рефабриш принтери со гаранција 6 месеци ! Економични за одржавање , ...


5.500 МКД
или предлог цена
03 мај 15:51Printer Canon LBP 6780x

Половни принтери со мал број на копии (Од 4500 до 60.000 копии) Спец...


9.999 МКД
или предлог цена
03 мај 15:51Плотер

Se prodava ploter. Cena po dogovor Informacii na tel. 075 218 717


1.500 €
или предлог цена
02 мај 20:25Tabli,korpi

Tabla 120×80 1000den Tabla90x60 800den Korpi za otpad 600de...


1 МКД
или предлог цена
02 мај 19:14Noz trimer A 4

Se prodava nov kupen 5000,00den


3.000 МКД
или предлог цена
02 мај 19:09Evtino kirilica masina za pisuvanje so kufer

Евтино, машина за пишување на кирилица компет со куфер , документи и...


3.500 МКД
или предлог цена
01 мај 14:16HP 3015 ALL IN ONE

Se prodava printer HP 3015 ALL IN ONE so vo dobra sostojba so evtini...


4.000 МКД
или предлог цена
01 мај 11:24Commodore SR-4148

Commodore SR-4148 Technical specifications Manufacturer: Commodore ...


1.200 МКД
или предлог цена
30 апр 14:37Прочистувач на воздух и столна ламба Дормео

Се продава прочистувач на воздух со внатрешна столна ламба, ,,Дормео...


1.300 МКД
или предлог цена
28 апр 17:20Se prodava faks

Se prodava faks za poveke info dzvonete


1 €
или предлог цена
27 апр 19:15HP 1018 printer

poloven vo odlichna sostojba so evtin toner, gratis usb kabel


3.300 МКД
или предлог цена
19 апр 23:29Printer Samsung

Printerot e crni bel so nov toner, ispraven bez nikakov problem, ne m...


3.600 МКД
или предлог цена
12 апр 08:46Digitalen koper Lanier LD328c

Se prodava digitalen koper Lanier ld328c Vo rabotna sostojba


По Договор
или предлог цена
06 апр 14:28ПРОДАВАМ ФИСКАЛНА КАСА

Продавам фискална каса купена од Давид компјутери, уредно актвирана и...


8.000 МКД
или предлог цена
04 апр 21:21fiskalna kasa maestral nova nekoristena

ITNO se prodava fiskalna kasa Maestral, kupena od Duna kako rezervna ...


11.000 МКД
или предлог цена
02 апр 21:38Profesionalni masini za pisuvanje

Profesionalni masini za pisuvanje


800 МКД
или предлог цена
02 апр 14:50Brother DCP1610 WE NOV

Brother DCP1610WE NOV NEKORISTEN Laser Printing-Mono printing ...


7.000 МКД
или предлог цена
02 апр 13:53Texas Instruments TI-30X PRO

Texas Instruments TI-30X PRO e multinamenski racunar i e malku korist...


10 €
или предлог цена
31 мар 09:12CANON D320

Поволно принтер со копир без скенер, користи евтини тонери


3.000 МКД
или предлог цена
28 мар 22:40Racen otecuvac na agli

Prodavam nova masina za pravenje zaobleni agli na hartija so debelina...


11.000 МКД
или предлог цена
25 мар 20:34KenCut Laser

Se prodava KenCut Laser Noz za secenje: Plastika Hartija Karto...


400 €
или предлог цена
22 мар 09:21HP 3015

HP 3015 во одлична , економичен тонер за 12500 страни


10.500 МКД
или предлог цена
17 мар 21:06Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам