Цела Македонија
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Registratori

polovni registratori odlicni


70 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Канцелариски материјали

21 мај 11:07Izrabotka na Pecati Печат Печати - NAJEFTINO - Graver

Izrabotka na site vidovi pecati. Avtomatski i drveni pecati i stembil...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

19 мај 09:11Skolska tabla 3 kom

Prodavam Skolska tabla polovna socuvani so dimenzii 100x100 ima bel...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Канцелариски материјали

17 мај 10:28Prodavam heftalici golemi i dispenzer

Prodavam novi golemi heftalici i dispenzer za selotejp koj se koristi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски материјали

11 мај 09:52Ленти за машина за куцање IBM

Продавам нови неотпакувани ленти марка DORO за машина за куцање IBM. ...


2 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски материјали

08 мај 08:54Kancelariski i skolski matrijali

Novootvorena knizara nudi celosen asortiman na kancelariski i skolski...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски материјали

06 мај 18:52Zippo penkalo

Novo vo kutija nekoristeno Vo prodavnica e 2200 Poveke informacii n...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски материјали

06 мај 14:25Hartija

HartijaA4format


350 МКД
или предлог цена
04 мај 15:08Se prodava Fax Panasonic Panafax UF-V60 i kako fotokopir

Se prodavaat faks: Philips i Fax Panasonic Panafax UF-V60 i kako fot...


15 €
или предлог цена
27 апр 20:39Fotokopirna hartija A4 300 gr.

Fotokopirna hartija A4 300 gr Fabriano 13 topcina Cena za site 455...


4.550 МКД
или предлог цена
21 апр 18:57Калкулатор со лента

Нов калкулатор со лента SIGMA TRS 712 цена 1100ден


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски материјали

18 апр 17:14Држач за два монитори

Продавам држач за два монитори, купен на ново и користен неколку месе...


2.200 МКД
или предлог цена
09 апр 15:52Нови бироа

Две бироа 170х90х60 високи 77 иверка 25мм. И две натказни со по три ф...


400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски материјали

04 апр 19:21Stol

Se prodava stol malce korosten Tel: 078 662 638


2.500 МКД
или предлог цена
20 мар 14:02Toneri Lexmark

Prodavam toneri Lexmark


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски материјали

04 фев 14:23Biroa i komodi

Prodavam biroa i komodi odlicno zacuvani.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски материјали

29 јан 19:05Inventar tabli

Medijapan Tabli. Dimenzii: 2.50 *1.25 Cena 4000den


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
30 дек 14:51DYMO Label Cassette 53713 BLACK/WHITE /КЕТРИЏ

DYMO Label Cassette 53713 BLACK/WHITE DYMO 5 парчиња/комада Касети ...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Канцелариски материјали

25 дек 20:25Дигитрон (Дигитрон)

Продавам дигитрона за на биро со лента. Во исправна состојба. **** ...


1 МКД
или предлог цена
07 дек 14:19Parker penklala Vector serija

Prodavam neupotrebuvani parker penkala Vektor serija. Ima tehnicki mo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

21 ное 12:26Sharp EL 520V Дигитрон

Дигитронот е користен 1 год. и е во одлична состојба. Купен на цена о...


500 МКД
или предлог цена
08 ное 13:57Toneri novi ne otpakuvani za HP CE278A;CRG728

Novi toneri compatibilni za HP, NE reparirani i NE polneti, namaleni ...


400 МКД
или предлог цена
21 авг 19:36Godisni presmetki Годишни пресметки Zavrsni presmetki

Se prodavaat godisni(zavrsni) presmetki. Odlicen kvalitet i najsniski...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

21 јун 21:16Racna heftalica SKRE-BLOCK 17

Odlicna kako nova.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

15 јун 11:18Ostanaa roba od knizarnica

Pecatarski vosok, noz za skalper aparat za ceni, set za vino


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски материјали

03 јун 10:26Pecatarski vosok noz za skalper,aparat za ceni, set za vino,

Ostanaa roba od knizarnica ima I cestitki od unicef


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски материјали

14 мај 14:04Prodavam pecat / печат

Prodavam pecat TRODAT Printy 46030 ispraven avtomatski. Kontakt: ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски материјали

03 апр 19:27Izrabotka na Pecati Печат Печати - NAJEFTINO -

So izmenite na zakonot za kancelarisko i arhivsko rabotenje (Sl. ves...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

31 мар 14:20Stalki za zname

Stalki za zname so metalen fundament. 52 brojki. Cena za site 800 evr...


1.200 МКД
или предлог цена
20 мар 14:08Godisni presmetki Годишни пресметки Пресметка Presmetka

Se prodavaat godisni(zavrsni) presmetki. Odlicen kvalitet i najsniski...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

26 фев 10:27Tonrer- Laserjet

Nov ne otpakuvan, crna boja orginal kupeno od HP


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Канцелариски материјали

17 ное 10:12Pecat drven

Koristen, no vo odlicna sostojba!!! Pecat - okrugol 150mkd Pecat - ...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

07 окт 13:07Pecat Trodat printy 4911

Koristen, no vo odlicna sostojba!!!


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

07 окт 13:05Pecat Trodat printy 4913

Koristen, no vo odlicna sostojba!!!


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

07 окт 13:03PRODAVAM KANCELARISKI PAPKI OD KARTON

Se prodavaat polovni, koristeki kancelariski kartonski papki odlicno ...


3 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Канцелариски материјали

28 сеп 14:42Prodavam koverti!!!

Prodavam koverti od razni golemini (golemi A4,sredni A3 i mali ) A4 ...


3.000 МКД
или предлог цена
30 авг 17:39STALAZI

se prodava stalaza za vo butik kako nova cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
12 мај 23:34karta na svetot world maps

dimenzii 110 x 73 cm prakam po posta


150 МКД
или предлог цена
01 мај 09:46TRODAT PECAT GRAVER - LASERSKO GRAVIRANJE

💥 Ласерско Гравирање на сите видови Метали и Неметали! 💯🥇⏰ Брз ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

18 мар 09:58TRODAT PECAT GRAVER - IZRABOTKA NA AVTOMATSKI PECATI

TRODAT PECAT GRAVER - IZRABOTKA NA AVTOMATSKI PECATI Изработка на ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

18 мар 09:58Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам