Цела Македонија
                   
76 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za agli

Noz za hartija ( za secenje agli ) - nov ne iskoristen


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 14:21Retro vitrina stalaza CROSS

Prodavam ili MENUVAM odlicno socuvana vitrina za Penkala Cross


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 09:39STOLICI ZA RESTORAN /PIZZERIA

SE PRODAVA SKROS NOVI 15- STOLICI I 3MASI. Mozete vo sekoe vreme da ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 мај 21:08Rabotna Masa i Skafce

Skafce masivno drvo socuvano


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

15 мај 11:54Dve ogledala

Dve ogledala so ramki so dimenzii 1m širina+90cm visina dostava so ka...


30 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

12 мај 09:24ФЛИПЧАРТ ТАБЛА 70 x 100

Се продава Flipchart Table Димензии на таблата се 100цм Х 70цм Табла...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

10 мај 23:14Mashina za pishuvanje

So garancija ???


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

08 мај 15:12Parker ново пенкало

Продавам ново пенкало Parker, купено од продавницата Samsonite во Ско...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

04 мај 11:59Prodavam kufer Samsonite

Продавам одлино сочуван куфер/актовка Samsonite.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 апр 21:31Sef EMO ohrid

Se prodava sef Emo Ohrid tezina 50 kg vo odlicna sostojba. 070/213-443


180 €
или предлог цена
Кочани

Останато

28 апр 17:10Se prodava fiskalna kasa mobilna

Prodavam fiskalna kasa Pelisterec, mobilna. Malku koristena.


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 апр 19:29СЕ ПРОДАВА МЕТАЛНА КАСА СО КЛУЧЕВИ

Се продава касата на сликата, контакт телефон Горан 072216682


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

26 апр 09:05Se prodava Gaming desk 220x70

Se prodava nov ne upotreben gaming desk so dimenzii 220x70 i visina 7...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 апр 16:53Gaming Desk / Masa Biro

Profesionalna izrabotka na Gejming Masi/Biroa so dimenzii i dizajn po...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 апр 16:53RENBERGET Канцелариски стол/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, 100% полиестер, по...


4.610 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 апр 12:12Cater za secenje hartija

Nova


1.500 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Останато

08 апр 15:15Ѕидни школски бели табли

Се продаваат многу добро зачувани магнетни школски табли за пишување ...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

06 апр 10:27STOLICI, BIROA, FOTELJI I DRUGO

1. GARNITURA ZA TARASA I DVOR, 4 STOLCINJA I MASA OD BUKOVO DRVO ___ ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 апр 00:15NOVI SKOLSKI TABLI SO DVE STRANI MARKER I KREDA

TEL 075 248 405 TEL 075 248 405 Нови големи магнетни табли за пишув...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

02 апр 12:52Masa od masivno drvo

Prodavam masa od masivno drvo pogodna za rabotilnica,kancelarija,maga...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

01 апр 13:51ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ

ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ ЗА КАНЦЕЛАРИИ, ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ, МАГАЦИНИ, ДУЌАНИ.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 мар 09:41Кожни ташни (цена по договор)

Некористени кожни ташни, идеални за носење документи, папки итн... за...


990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

21 мар 13:48Биро и фиокар

Счувано канцелариско боро со димензии: дожина 100см ширина 50цм висин...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 мар 10:15DRONA Кутија зелена со точки/ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: полиестер со додаток на п...


540 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 мар 12:25Актовка кожна

Се продава автовка. Направена е од кожа и има две прегради. Сочувана...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 мар 17:15Hevtalici

Prodavam novi profesionalni hevtalici Za 150 lista 1800 den Za 110 ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Останато

27 фев 19:44Калкулатор Casio Fx-350ES како нов

Користен калкулатор Casio Fx350-ES во многу добра состојба. Користи ...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 фев 19:39Detski masi i stolici

Се продаваат детски масички и столчиња 3x масички (2xрозеви, 1x плав...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

27 фев 10:05Се продава ташна samsonite

Се продава ташна samsonite


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

26 фев 20:24Хевталица

Продавам нова хевталица за хартија со дубина на хевтање до 30 см. Ц...


1.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

25 фев 16:14Хевталица

Продавам нова професионална хевталица за хевтање до 110 листа одеднаш...


1.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

25 фев 16:11Хевталица за хартија

Продавам нова професионална унгарска хевталица за хевтање до 150 лист...


1.800 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

25 фев 16:07Masini za pisuvanje 'Brother'

se prodava : -- BROTHER AX-15 - profi-elektronska masina ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

18 фев 16:56Far lef za punto od 2003 do 2012 god

Poloven far za punto ispraven ima skrsen eden drzac cenata e fiksna ...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

01 фев 08:47БИРО-ФИОКАР И ФИОКАР

Се продаваат: компјутерско-ученичко биро со фиокар, многу сочувано со...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 јан 18:17Biro

Kupeno e 3.500 den Se prodava za 2.000 den 2 meseci koristeno 0767...


2.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

15 јан 16:27Tabli medijapan

Medijapan Tabli. Dimenzii: 2.50 *1.25 Cena 4000den


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 МКД
Сарај / Скопје

Останато

30 дек 14:51ПРОДАВАМ МЕТАЛНА КАСА СЕФ

КАСАТА Е ЕМО ОХРИД ТЕЖИ ОКОЛУ 50 КИЛА СО КОДИРАН КЛУЧ ЦЕНА 100 ЕВРА ...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 дек 10:57elektricni pecki

dve 6ki dvete po 2000,ispravni grejaci


2.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

26 дек 17:08Ново ранче

Ново ранче со два дела со патент напред и од двете страни џебови со м...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 дек 14:57Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам