Цела Македонија
                   
2941 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shockblaze

Se prodava velosiped Shockblaze , M ram / 26 gumi novi Continental 🇩...


450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
470 €
Струмица

Велосипеди

Вчера 06:25Промовирано

KTM Kapoho 273

KTM Kapoho 273 Size: L Wheel Size: 27.5'' Fork: FOX Performance 34 Fl...


1.390 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.400 €
Брвеница / Тетово

Велосипеди

12 мај 20:52Промовирано

Nov Velosiped

Se Prodava Skoro Nov Velosiped mnogu Malki vozen,Cena po dogovor ,Moz...


18.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 21:15Drzac na Kuka za Velosipedi BMW X5

Drzac za 2 velosipedi


90 €
или предлог цена
Струмица

Велосипеди

Вчера 20:59Polar Tsunami 29er XL

Odlichen velosiped se orginal i ispravno, za povisoki lugje


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 20:53Prodavam Velosiped Veneno

Se Prodava Velosiped Venono Kupen od Skopje pred 2 godini. Italj...


5.599 МКД
или предлог цена
Вчера 19:27SCOTT ASPECT 960 NOV NOV NOV

Se prodava scott aspect 960 nov kupen pred 2 dena. Full shimano oprem...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 19:26VELOSIPEDI OD CH.

Velosipedi od CH.🇨🇭 od poznati firmi so vrven kvalitet cena po dogo...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 18:40PRODAVAM TOCAK

Prodavam tocak MAX kako nov mnogu malku vozen


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:28  НОВ ОГЛАС

Velosiped M/29 Specialized Elite 2019 lesen

M ram za visina 170-180cm Mnogu malku vozen , zatoa se prodava Ext...


660 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:17Gary fisher

Gary fisher 26r.....(treba promena na lanec I zvezdi) zatoa 4000den .


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Кочани

Велосипеди

Вчера 17:57KALKHOFF

KALKHOFF 24 BRZINI 28" TRKALA EXTRA


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 17:44BULLS KING COBRA 3X10

BULLS KING COBRA 3X10 460€ Malku vozen,odlicno socuvan Golemina na...


460 €
или предлог цена
Вевчани / Струга

Велосипеди

Вчера 17:39Prodavam velosiped UNIVEGA 1X10

Prodavam velosiped univega 1x10 mehanika Hidraulika kocnici so roto...


16.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:32  НОВ ОГЛАС

Vintage Mondia Primavera cruiser/city bike

Vintage Mondia Primuera cruiser bike | - - - - - - - - - - - - - - -...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:17  НОВ ОГЛАС

Vintage Peugeot Energy 200

Vintage Peugeot Energy 200 MTB | - - - - - - - - - - - - - - - - - -...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:15  НОВ ОГЛАС

SPECIALIZED Crosstrail pro (29r - ram L)

SPECIALIZED Crosstrail pro 29r Ram L Oprema se gleda na slika ekst...


540 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 17:14Vintage Tigra road bike

Vintage Tigra road bike | - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ...


11.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:11  НОВ ОГЛАС

Vintage Tigra road bike

Vintage Tigra road bike | - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 17:08  НОВ ОГЛАС

Se prodava... velosiped

Se prodava velosiped... Samo za ohrid struga resen 077 738911


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:56  НОВ ОГЛАС

Giant 26 od ch 072 585027

Giant velosiped


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:44Velosiped

Velosiped 26' bandasi Se e ispravno na nego


7.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 16:44  НОВ ОГЛАС

Stoke trekking series 28 r

Oprema i sostojba se gleda na slikite bukvalno kako nov 52 cm ramka M...


430 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 16:14  НОВ ОГЛАС

CANNONDALE hibrid

Velosipedot e kupen Nov od Skopje, pominati 532km, carbon vilushka, A...


400 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 15:58Ortler - Aluminiumski velosiped

Ortler - Aluminiumski velosiped fikret.ahmetovic@yahoo.com


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

SCOTT SCALE 960

Scott Scale 960 vo odlicna sostojba deore / xt , golemina LARGE, novi...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 15:35  НОВ ОГЛАС

Rabeneick TS 5 2021 god

Rabeneick 28 r Oprema i sostojba se gleda na slikite 50 cm ramka ...


560 €
или предлог цена
Тетово

Велосипеди

Вчера 15:00Velosipedi

OLIMPIA Evo 29" Carbon Velicina: L 176-189 Viljuska: Rock Shox Jud...


1.550 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 14:59Road Bike Rose Xeon // Drumski Velosiped

Друмски алуминиумски велосипед со фул карбонска виљ...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:44tocak po 3000 denari

velosiped, велосипед, точак за 3000 денари, двата за 5000 денари 07...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:27SCOTT SUB SPORT 2021

Се продава нов SCOTT SUB SPORT 2021 година. Работи се на него доста ...


600 €
или предлог цена
Кичево

Велосипеди

Вчера 14:18se prodava velosiped

prodavam velosiped eftino 1500 denari. 079245683


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:14Velosiped sprint top gun 26

Se prodava velosiped sprinter top gun 26. Velosipedot e vo super sost...


16.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:53  НОВ ОГЛАС

Velosiped Tocak

Prodavam velosiped detski malce vozen novi gumi novo sediste v...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:18Top Life

Dosta socuvan tocak treta godina kako e kupen tl 077588048


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:11  НОВ ОГЛАС

Se prodava velosiped POLAR 20'

Tocakot e zacuvan, go prodavame poradi golemina, odmalen .Koristen e...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00Specialized Allez Competition

Specialized Allez Competition size 56 so nova grupa Tiagra 4700 trkal...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:00Se prodava nov velosiped germanski

Velosipedot e Mnogu malku vozen.bez grepka.shimano oprema , 21 brzina...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 12:52elektricen PEGSASUS

velosipedite se ispravni imat polnac i kluc za baterijata.obezbeden ...


1.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 12:28Volosipedi

Vtora upotreba velosipedi ch.servisirani ,info Viber .fb.bike service...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 12:2728"

28" trkala velosipedi so M,L I XL ramki servisirani.fb.bike service k...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 12:27Vintage bike's

Kolekcionerski primeroci na vintage velosipedi ceni od 80-250eur.


8 €
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Вчера 12:27Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам