Цела Македонија
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Аван - Avan

Се продаваaт авани со толчници изработени од месинг во одлична состој...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

Вчера 13:17Unikatni sliki i Album

Se prodavaat 4 Unikatni i Retki slikički za 5000den Se prodava ...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 21:31Сет од 7 значки “OD USTANKA DO OSLOBODJENJA”

Сет од 7 значки MINT состојба “OD USTANKA DO OSLOBODJENJA” – Privredn...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

06 јун 14:37Значки колекција

Се продаваат значки. Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерски предмети

03 јун 14:44KUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI I PLOCI

KUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI I GRAMAFON PLOCI tel 071342113 Boban


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

03 јун 09:47KUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI I PLOCI

KUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI ,KNIGI,GRAMAFONSKI PLOCI REALNA PROCENA...


399 МКД
или предлог цена
03 јун 09:46KUPUVAM KOLEKCIJA NA GRAMAFON.PLOCI

Kupuvam kolekcija na gamafonski ploci bilo da stari ili novi isto tak...


399 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

03 јун 09:46Kupuvam Panini albumi, slikicki, kutii

Otkupuvam : -Albumi od svetski i evropski prvenstva -pogolema kolic...


По Договор
или предлог цена
03 јун 09:36Album+ komplet slikicki Naruto

Se prodava komplet slikicki i gratis prazen album Naruto- Duhot na ni...


2.300 МКД
или предлог цена
03 јун 09:15Komplet slikicki Svetot na Bibi

Se prodava komplet slikicki Svetot na Bibi so gratis prazen album


1.500 МКД
или предлог цена
03 јун 09:12Prodava se NARODNA NOSIJA od 1925 od Palanecki region

Se prodava Narodna Nosija od 7 parcinja komplet cela od Palanecki kra...


1 €
или предлог цена
31 мај 13:50Albumi zivotinsko carstvo i slikicki

se prodavaat Albumi Zivotinsko carstvo OD 2016 GOD Zivotinsko carstv...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Колекционерски предмети

27 мај 22:11prodavam elen i fotelja

prodavam elen i fotelja , pogodna za novogodisno fotografiranje


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерски предмети

27 мај 11:36Retro-Vintage tocace ( tricikl ) vo socuvana sostojba

Prodavam retro-vintage tocace ( tricikl ). Tocace e vo funkcionalna s...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерски предмети

23 мај 13:14Digitalna Mini Zlatarska Precizna Vaga meri 0,01Gr do 200Gr

Digitalna zlatarska precizna vaga... dimenzii kako na iphone 5... Rab...


499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

23 мај 12:58TOP CANNON

Top cannon racna izrabotka od masivno drvo orev i jasen, celik i bron...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерски предмети

22 мај 19:57LCD Digitalna Mini zlatarska precizna vaga - Златарска Вага

Prodavam novi mini digitalni zlatarski vagi preciznost 0,01 gram mer...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

19 мај 20:26PRODAVAM GOBLENI

Продавам гоблени 50€ еден


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Колекционерски предмети

18 мај 15:00Retro Drvena Melnica za Kafe

Odlicno socuvana retro drvena melnica za kafe


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

18 мај 11:07NOVA Digitalna Precizna Vaga so preciznost 0,01 gram

Нови дигитални прецизни ваги.. Одлична е за мерење на накит, злато...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

15 мај 13:13Mini LCD Digitalna Precizna Zlatarska Vaga 0,01gr do 200 gr

Djepna Digitalna zlatarska precizna vaga... dimenzii kako na telefon ...


499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

15 мај 13:07Kibrit unikati

Kibritcinja cela kolekcija unikati


50 €
или предлог цена
10 мај 15:52Profesionalna Mini Digitalna Precizna Vaga Besplatna Dostava

Profesionalni Mini vagi, merat od 0,05 grama do 200grama so preciznos...


490 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
500 МКД
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

07 мај 12:45SE PRODAVAAT AVANI

Zacuvani i vo dobra sostojba


1 €
или предлог цена
02 мај 00:40GARRETT PRO-POINTER METAL DETEKROR ZA OTKRIVANJE NA MONETI

- PRODAVAM PROFESIONALEN METAL DETEKTOR GARRETT PRO-POINTER KOMPLET S...


3.000 МКД
или предлог цена
28 апр 15:47KAMERA / ZNACHKI / STARI BANKNOTI

Za kolekcioneri znachki 115 parchinja -------3200 den. cena --na s...


10 МКД
или предлог цена
13 апр 07:23AVAN

Prodavam avan


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерски предмети

08 апр 21:54ФОТО АПАРАТ

Сам развива слики. Понудете цена.


1 МКД
или предлог цена
03 апр 21:06Racna izrabotka pleteno

prodavamm racno izrabotki i kako na slikite dimenzii 30cm x 21cm 2pa...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерски предмети

29 мар 12:38Kupuvam album Makedonska Kosarka

Го купувам албумот "Македонска Кошарка" од 90-тите... Не е битно дал...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерски предмети

25 мар 10:18Kutija so slikicki Euro 2020

Komplet kutija so 50 paketcinja


2.500 МКД
или предлог цена
18 мар 11:51Поштенски марки

Збирка 60 поштенски на марки ЦСКА Софија од 1990 Драган 070219440


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерски предмети

17 мар 22:31Prodavam lak so 15 streli poveke kako ugras

Prodavam lak istreli


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерски предмети

09 мар 09:03GARRETT PRO-POINTER METAL DETEKROR ZA OTKRIVANJE NA MONETI

- PRODAVAM PROFESIONALEN METAL DETEKTOR GARRETT PRO-POINTER KOMPLET S...


3.000 МКД
или предлог цена
28 фев 20:55Nozina famipa prizren

Novi neupotrebeni multinameski nozina 600 den parce


600 МКД
или предлог цена
14 фев 18:15Stranski registarski tablicki

078505915


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерски предмети

22 јан 16:24Albumi

Se prodavaat ALBUMI SP ARGENTINA 1978 - Ne e poln 80 evra. Fudbaleri ...


По Договор
или предлог цена
30 дек 10:58Kupuvam barutnica

Kupuvam barutnica/barutnici kako na slikite ili slicni ponudi so slik...


1 €
или предлог цена
29 дек 20:32Нож

продавам редок колекционерски нож, бајонет, masat i cengel za meso ...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Колекционерски предмети

26 дек 19:50Prodavam Gobleni

PROFESIONALEN VEZ SO ORGINAL KONCI PLATNO I RAMKA.VEZEN PO VILAROV SH...


1 МКД
или предлог цена
26 ное 17:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам