Цела Македонија
                   
38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plocka, Плочка,Џебно чоканче,cokance,sise,Шише

Se prodava plocka(cokance). So izgravirano sonce. Mnogu dobro i socuv...


500 МКД
или предлог цена
15 мај 15:47Ukrasni pleteni korpi vo kombinacija so metal za dekoracija

Ukrasni pleteni korpi vo kombinacija so metal vo extra socuvana sosto...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сувенири и подароци

11 мај 21:13prodavam prepariran orel

prodavam ukrasen prepariran orel


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сувенири и подароци

04 мај 21:18ХАРТИЕН ЛУСТЕР

Се продаваат нови хартиени лустери во разни бои и апликации. Цена о...


70 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сувенири и подароци

28 апр 07:37Две прекрасни слончиња

Се продаваат две прекрасни слончиња кои можете да ги имате за вас или...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сувенири и подароци

14 апр 08:26POKANI, FOTOGRAFII, IKONI, KARTICKI SO POSVETA I DR.

EFTINO, PROMOTIVNO, NAJEFTINO ! KVALITETNA I EVTINA IZRABOTKA NA: ...


10 МКД
или предлог цена
13 апр 08:44Персонализирани имиња

Вашите имиња, честитки изработени од дрво, ласерски гравирани во вид ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сувенири и подароци

12 апр 21:11Drustvena igra Trka i Brkotnica. od Kraš

Продавам нова друштвена игра "Трка и Бркотница", добиена како подарок...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сувенири и подароци

12 апр 08:27Сложувалки со растурени делчиња во кутија

Најубавите сложувалки со Ваши фотографии и текст ги изработуваме ние ...


550 МКД
или предлог цена
11 апр 12:32ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ФОТО ПОДАРОЦИ

🛡️ Купете или подарете оригинални персонализирани фото подароци 🎁🎉...


200 МКД
или предлог цена
11 апр 12:32Montaza/Demontaza na gotov mebel

Praime Montaza/Demontaza na gotov mebel , 070 545 855


50 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Сувенири и подароци

10 апр 13:59Prodavam maketa od brod

Prodavam maketa od brod Izrabotena pred mnogu godini. Realna cena vo ...


1.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сувенири и подароци

05 апр 07:50Prodavam foto albumi

1.-Fotografija br. 1 i fotografija br.4 tri Димензии на албумот: ...


200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сувенири и подароци

30 мар 04:11СЛОЖУВАЛКИ (PUZZLE) од ваши фотографии

Изработка на сложувалки (PUZZLE) од ваши фотогрфафии. стандардни кар...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сувенири и подароци

21 мар 21:50Ikoni ukrasni sisinja predmeti vencinja aksesoari izrabotka

Izrabotuvam ikoni i sliki na drvo, iverica i staklo. Ukrasni sisinja ...


300 МКД
или предлог цена
11 мар 12:26denari so krst i M

210 parchinja krst i M i 115 parchinja krst i denar. Cena 100 denari...


100 МКД
или предлог цена
30 јан 17:59Plugovi za oranje

Prodavam stari mnogu stari plugovi plugovite se vo taa sostojba kako ...


1 €
или предлог цена
18 дек 19:57Персонализирани подароци

Печатење на чаши, маички, подлога за глувче, привезоци и уште многу д...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сувенири и подароци

07 ное 09:06SEPRODAVAAT DGEBNI CUKANCINJA

SEPRODAVAAT DGEBNI CUKANCINJA


1 €
или предлог цена
17 сеп 18:03Продавам 2 шаха =сувенири

продавам еден шах за играње, поголем формат, очуван, употребуван, за ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сувенири и подароци

07 сеп 22:02Албум коцка

Креативна коцка изработена со фотографии од вашите најубави моменти. ...


700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сувенири и подароци

27 мај 17:17Nargile

Kako novo


1.200 МКД
или предлог цена
27 апр 13:06Antikvitet - Moneti

kontakt tel: 070237522 -Bobi Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
09 мар 09:44Hip Flask - Хип Фласк - Matarka - Матарка - stainless steel

Mnogu dobra matarka(flask) napravena od stainless steel(nergosuvacki ...


450 МКД
или предлог цена
22 фев 12:31Graviranje slika na drvo \ Гравирање слика на дрво

Гравирање слики на дрво било која големина. 20cm x 15cm 600ден 40c...


600 МКД
или предлог цена
21 сеп 09:10Suveniri od evropski gradovi

Suveniri od evropski gradovi 31 komada i dve od gostivar besplatna do...


300 МКД
или предлог цена
16 јул 13:40Прстенчиња за салфетки и теглички " R "

Рачна изработка на прстенчиња за салфетки и украсни теглички по повол...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сувенири и подароци

07 јул 18:17Вашите фотографии на спортски шишиња,термоси,кригли

Вашите фотографии и текст ги печатиме на детски термоси, термоси за п...


500 МКД
или предлог цена
29 фев 18:37Сложувалки од Ваши фотографии

ПОДАРЕТЕ НАСМЕВКА :) :) :) Најубавите сложувалки (puzzle) ги и...


350 МКД
или предлог цена
29 фев 18:37Вашите фотографии на уникатни чаши

ПОДАРЕТЕ НАСМЕВКА :) За било каков повод, за било која прилика...


450 МКД
или предлог цена
29 фев 18:36Se prodava pribor za jadenje Pozlaten!!

ITNOOO ITNOOOOOOOO Prodavam pribor za jadenje nov donesen od German...


130 €
или предлог цена
01 јун 20:33kutii

izrabotka na kutii za pakovanje na podaroci vo vid na kapi prakame ...


50 МКД
или предлог цена
23 мај 08:30CASKI ZA RAKIJA - BORUSIJA DORTMUND

Prodavam orginalni caski za rakija od BORUSIJA DORTMUND, kupeni vo Ge...


1.400 МКД
или предлог цена
31 мар 19:51Svetlecki reklami

Izrabotka na mini svetlecki reklami so vasite logoa,natpisi,fudbalski...


350 МКД
или предлог цена
11 фев 23:36BRUSHME Биди и ти сликар!

Претставуваме комплетен сет за сликање. Не е потребна специјална подг...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Сувенири и подароци

09 фев 18:56Corapi - Suvenir

Se prodavaat corapi - suvenir , golemina 11cm INFORMACII NA : 076/ ...


100 МКД
или предлог цена
20 јан 12:463D slika

Prodavam Slika-Plastik panel Devojka na velosiped vo roj peperutki ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сувенири и подароци

04 јан 22:56продавам суенири

продавам разни фигури-украси (пајопатор,шило мики маус,зајаци коњи ид...


40 МКД
или предлог цена
26 ное 09:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам