Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Biljard SERVIS

IZVRSUVAME REMOT I TEHNICKI SERVIZ NA BILJARDI PROMENA NA PLATNO,M...


9 МКД
или предлог цена
29 апр 13:52



Se prodava profi Biljard Билјард KM Germanski na struja 12v

Prodavam profesionalen Biljard KM Germanski golemina 6,5 na struja n...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Забавни игри и Играчки / Билјарди

27 апр 18:52



Билијард 8ка Америчќи

Билијард8ка-Nadvoresno po vasa zelba moze da go menite enterierot na ...


1.500 €
или предлог цена
01 апр 23:43



Se prodava biljard masa na kegli

Se prodava biljard masa na kegli


49.999 МКД
или предлог цена
02 дек 23:31



Biljardi Lea 7

Prodavam biljard Lea7 momentalno rasklopen i skladiran zatoa staviv p...


280 €
или предлог цена
28 ное 12:13



Biljard

Biljard


300 €
или предлог цена
22 ное 22:08



Билјард/Билијард маси

Се продаваат нови билјард/билијард маси во различни големини и избор ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Забавни игри и Играчки / Билјарди

05 окт 21:38



Billiard 9ka

Odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme moze i zamena


1.400 €
или предлог цена
01 јул 01:47



Oprema za Bilijardi

Steki Kapici12mm Gumi za dupki Kiksovi Gumi za steki Topki ko...


7 €
или предлог цена
05 дек 16:28



Biljard 6ka socuvano

Biljardoto e vo odlicna sostojba so dve novi steki novi topki kvalite...


350 €
или предлог цена
01 дек 22:41



BILIJARD

Se prodava bilijarad vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
24 ное 10:48



Билијард чоја , тапи , ќикс , штеки

Билијард чоја зелена ( должина 250 cm ширина 156 cm ) 2500 ден (це...


500 МКД
или предлог цена
03 јун 09:42



KUPUVAM BILIJARD

Kupuvam bilijard dimenzija 6 ili 7. Da bide so mermerna (kamena) ploc...


1 €
или предлог цена
21 мај 21:31



Bilijard servis

Vrsime servis na Bilijard promena na platno i site drugi propratni ra...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мај 11:09



Izdavam biljard

Izdavam biljard 7ca od markata Pionir. Biljardot e vo dobra sostojba...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Забавни игри и Играчки / Билјарди

17 мар 00:26



3 vo 1

se prodava pikado pingpong tabla i topki fabi


750 €
или предлог цена
28 окт 00:54



se prodava bilijard masa

se prodava bilijard masa


1 €
или предлог цена
06 авг 22:25



BILJARDA OSMICA ODLICNA

Biljarda 8smica vo odlicna sostojba


1.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Забавни игри и Играчки / Билјарди

09 мај 08:34



Билјард маса со дупки

Се продава половна билијард маса со дупки. Цена по договор


1 €
или предлог цена
30 јул 08:27



Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам