Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
35 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Spravi tegovi

Tegovi spravi Kontakt dogovor vo poraka Napomena Bucicite ne se d...


1.990 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
100.000 €
28 мај 17:03Промовирано

Nike helanki - Novi L

Se prodavaat novi, nenoseni zenski Nike helanki. Golemina L Helank...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

Вчера 22:52  НОВ ОГЛАС

Kimono aikido gjudo gjudo ajkido moskito

Prodavam kimono za Gjudo i Aikido Moskito 195 cm + odlicen vrven kval...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 22:55TRIKO

Se prodava triko novo, voopsto ne koristeno. Kupeno od Decathlon.


1.800 МКД
или предлог цена
01 јун 18:54NOVA KOZNA JAKNA,JAKNA ZA MOTOR

KOZNA JAKNA ZA MOTOR GANZ NOVA SO STITNICI KOMPLET ILI AKO SE IZVADA...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

30 мај 13:40Helanki - ELL&VOO

Zenski helanki NOVI golemina M,cena eden par 2000 den.070 307 547


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 15:29AKCIJA NA SOFTSHELL JAKNI!!!

AKCIJA NA SOFTSHELL JAKNI!!! Nepovtorliva ponuda Cena 2500 den. 0...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

30 апр 11:07NOV RANEC 25 LITRI - CENA 700 DEN.

NOV RANEC 25 LITRI - CENA 700 DEN. 075 248 405


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

09 фев 23:47NIKE UNDER ARMOUR KVALITETNI SHORCEVI SO POSTAVA

NIKE UNDER ARMOUR KVALITETNI SHORCEVI SO POSTAVA VRVEN KVALITET, POG...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

09 фев 23:46NOV MODEL THE NOORTH FACE TOPLA ZIMSKA JAKNA

NOV MODEL THE NOORTH FACE TOPLA ZIMSKA JAKNA GOLEMINI S,M,L,XL,XXL ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

09 фев 23:46Оргинал њу баланс

Малку носени бр 41 1000 ден Контакт 071 27 11 25


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

28 јан 12:364F PERFORMANCE MASKA JAKNA broj M

4F PERFORMANCE broj M maska hardshell jakna (obem na gradi 55 cm). ...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

28 јан 10:15Prodavam kimono, karate pojasi

Prodavam plav karate pojas, kimonoto e prodadeo


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

11 јан 16:09MAMMUT JAKNA SOFTTECH MEMBRANA

MAMMUT mnogu kvalitetna jakna so SOFTTECH membrana pogodna za site na...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

13 ное 11:15SALOMON CLIMA WIND SOFTSHELL JAKNA BROJ S

ODLICNO SOCUVANA SALOMON CLIMA WIND SOFTSHELL JAKNA BROJ S (50 cm obe...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

06 ное 11:50NIKE trenerki

Nike trenerki.....novi...xxl.......2.000..........extra


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

26 окт 15:21Se prodavaat torbici povekje modeli Hummel

OSTANATA USTE EDNA CRVENA TORBICA Se prodavaat 4 novi torbici hummel ...


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

24 фев 11:26ORIGINAL NOVA ASICS Training Camp TORBICA torba

Торбицата е нова, како што можете на сликите да видите на нејзе се ет...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

01 фев 14:14hot shapers helanki

novi original hot shapers helanki br. M


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

15 јан 15:09Nike Dri-Fit Women фитнес облека

Облеката е во одлична кондиција, користена неколку пати. Големина : S


1.000 МКД
или предлог цена
07 јан 14:58Еластични чорапи Fit Flow со отвор 10-14 mmHg

FitFlow компресивните чорапи се направени од високо-квалитетен, чешла...


599 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

25 апр 12:02SAUNA ODELO MARKA BODY SCULPTURE SITE BROEVI EKSTRA CENI

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA POD LOGOTO FITNESS MK SAUNA ODE...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

22 апр 13:51SAUNA ODELO ZA SLABEENJE OD MARKATA BODY SCULPTURE

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA POD LOGOTO FITNESS MK SAUNA ODE...


950 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

21 апр 10:31HOT SHAPERS - HELANKI ZA SLABEENJE EKSTRA CENA

Posetete ja nasata facebook strana pod logoto Fitenss Mk GOLEMA NO...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

21 апр 10:12Nova crna L Kalenji dry-fit maica od decathlon

Prodavam crna dry-fit maica Kalenji od decathlon. Velicina L. Nova, n...


400 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

13 окт 15:15Prodavam zensko triko za gimnastika

Prodavam zensko triko za gimnastika temno sino so belo vo super sosto...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

28 фев 21:23Maski so filter ZA ZAGADEN VOZDUX SO AKTIVEN JAGLEN

MASKI SO FILTER ZA ZAGADEN VOZDUX FILTEROT SODRZI AKTIVEN JAGLEN ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

13 дек 14:09ADIDAS TRENERKI KOMPLETI 2019

■ ADIDAS TRENERKI 50% !!! ■ --- MODEL 2019 ROZEVI ■ VELICINA : S...


1.290 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

04 дек 13:37ADIDAS ZENSKI KOMPLETI 2019- SO TRAKA

■ ADIDAS TRENERKI KOMPLET- POPUST!! ■ PAMUK -LIKRA --- MODEL 2018 ■...


1.599 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

04 дек 13:37Pojas za slabeenje - sweat belt

Појасот за слабеење е производ кој е наменет за мажи и за жени, кој г...


569 МКД
или предлог цена
19 сеп 13:02Orginal nike patiki Frankfurt

Novi orginal Nike patiki Frankfurt Germanija tel 077-693-986 broj ...


3.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 21:48Triko za gimnastika

Prodavam triko za gimnastika originalno markirano broj S bojata mu e ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

19 авг 23:04Pojas za slabeenje

✅Дизајниран да ја зголемува температурата на телото кога е во контакт...


169 МКД
или предлог цена
21 јул 14:43Maski elek za slabeenje

Обликувајте го вашето тело без напорни вежби и изгубете обем. Елекот...


569 МКД
или предлог цена
21 јул 14:38Fitness slim suit - komplet za vezbanje

✅Женскиот комплет за слабеење комбинира убавина, удобност и практично...


399 МКД
или предлог цена
21 јул 14:32Komplet za slabeenje

Обликувајте го вашето тело без напорни вежби и изгубете обем. Оделот...


899 МКД
или предлог цена
21 јул 14:25Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам