Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


80.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:49Промовирано

% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:48Промовирано

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 мај 15:43Промовирано

REEBOK ZIG DYNAMICA

Se prodavaat poradi gresen broj, 2 pati noseni, broj 44


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Чевли

18 мај 12:25Штитници за стапало - HAMMER

Распродажба на нови штитници за стапало од германската фирма HAMMER. ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Чевли

26 апр 19:45Продавам AIR MAX маскирни

Nike air max маскирна боја купени и облечени 2 пати.Бројот е УС 12 ил...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фитнес / Вежбање / Чевли

21 апр 19:33Продавам Shimano clipless чевчи

Продавам Shimano clipless чевли. Број 43 а одговараат на 42 број на н...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Чевли

25 мар 09:56Walk Maxx анатомски кондури за пешачење

Неупотребувани, нови, со кутија, анатомски кондури од познатата марка...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Чевли

20 јан 15:15KANGOO JUMPS

Koristeni se mnogu malku,skoro kako novi se Inf.na tel:076 376 973


150 €
или предлог цена
27 ное 18:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам