Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:48Промовирано

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 мај 15:43Промовирано

FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


80.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:49Промовирано

Prodavam stoperica kako nova

Prodavam stoperica kako nova


200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

Se prodava smart wonder care nov eftino

Se prodava smart Wonder Care novo gi imam dve ednoto kako poklon go d...


1.950 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.050 МКД
Вчера 12:38TORBICA

Nova torbica ne upotrebuvana so etiketa za sekakva namena


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:44Sprava za stomacni-itno

Se prodava sprava za stomacni so kontra trkala.Mnogu malku koristena ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мај 09:19DELFIN MASAZER so INFRARED MASSAGE

NAJ NAJ NOVO NA PAZAROT MASSAGER PRAKTICNI ZA CELOTO TELO RABOTI VO...


По Договор
или предлог цена
19 мај 11:21Crossfit ракавици

Се продаваат кожни ракавици со стегачи за зглобови, за кросфит или те...


10 €
или предлог цена
16 мај 22:37PROFESIONALEN GUMEN POD ZA FITNESS CENTRI

PROFESIONALNI PODNI OBLOGI VO ROLNA SPORTEC GERMANIJA Made in Ge...


12 €
или предлог цена
15 мај 11:02Сушачи за бокс ракавици - професионални HAMMER - Германија

Продавам нови сушачи за боксерски ракавици од брендот HAMMER - Герман...


450 МКД
или предлог цена
10 мај 08:14Se prodavaat zglobni tegovi za vezbanje

Продажба на нови зглобни тегови исти како на сликата : Од 0,5 кг во ...


250 МКД
или предлог цена
10 мај 08:13NOV FITBIT FLEX

Se prodava nov fitbit flex sleep and activity tracker. Odlicen sport...


2.000 МКД
или предлог цена
09 мај 09:17SE PRODAVA SPRAVA ZA VEZBANJE NA BUTINI

SE PRODAVA SPRAVA ZA VEZBANJE NA BUTINI


1.800 МКД
или предлог цена
08 мај 14:56Fitbit ONE

Се продава tracker Fitbit ONE. Трекерот оди во комплет со 2 нараквици...


2.000 МКД
или предлог цена
07 мај 19:25Sprava za vezbanje

Se prodava sprava za noze Vo odlicna sostojba ne koristena


2.000 МКД
или предлог цена
07 мај 12:04Xiaomi Mi Smart Band 5

Prodavam Xiaomi Mi Smart Band 5.


1.500 МКД
или предлог цена
06 мај 14:18FitBit Alta HR

Koristen 1 mesec Komplet so kutija i polnac https://www.fitbit.co...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мај 11:05HOT SHAPERS - HELANKI ZA SLABEENJE KUPUVAJTE ORIGINALI!

HOT SHAPERS - HELANKI ZA SLABEENJE GI PRODAVAM PORADI TOA STO DOBIV ...


990 МКД
или предлог цена
30 апр 10:12Orbitrek Elite

Se prodava orbitrek elite nov ne e koristen maximalna tezina 125kg


200 €
или предлог цена
28 апр 00:14Se prodava maxi clamber

Se prodava maxi clamber za vezbanje


26 апр 16:17Rakavici za fitnes, vezosiped i dr.

Prodavam rakavici za fitnes, vozenje velosiped i drugo. Za pogolema ...


400 МКД
или предлог цена
23 апр 16:06TEGOVI PLASTICNI 2x 3kg 1500den

PLASTICNI TEGOVI 2x3kg


1.500 МКД
или предлог цена
15 апр 14:47HOT SHAPERS - HELANKI ZA SLABEENJE

GI PRODAVAM POSTO DOBIV DVA PARA NA POKLON ....OD TOP SHOP SE KUPENI ...


990 МКД
или предлог цена
14 апр 08:32БОНГО САМОСТОЕЧКА ВРЕЌА ЗА ТРЕНИНГ (1150)

ПРОФЕСИОНАЛНА БОНГО САМОСТОЕЧКА ВРЕЌА ЗА ТРЕНИНГ (1150) Можност за...


30.200 МКД
или предлог цена
08 апр 11:32Solari

Soun za koza fitnes vezbanje boja za telo kosta 1800 evrs nov samo za...


250 €
или предлог цена
07 апр 12:05Technogym

7 Profesionalni Fitnes Spravi "Technogym Isotonic Series " 1.Tec...


4 €
или предлог цена
22 мар 20:28Tocak za vezbanje

prodavam tocak za vezbanje nov ne koristen! kontakt: 070307677


10.000 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Фитнес / Вежбање / Фитнес реквизити и Додатоци

22 мар 00:20Protein dozer Протеин дозер doser

Prodavam dozeri Kako na slikata.Vo nego se stava proteinski prasok za...


250 МКД
или предлог цена
17 мар 12:49Fitness sprava

Povekjenamenska nova sprava za vezbanje telefon za kontakt Tome 071 7...


1 €
или предлог цена
09 мар 13:00Lastik za vezbanje(NOV)

Power System Cross Band Level 3 (NOV) Kupen po greska od hardcore.mk...


1.000 МКД
или предлог цена
07 мар 01:31Хидратациски Сет за Трчање

Продавам комбиниран појас за трчање со две боци за вода и торбичка за...


450 МКД
или предлог цена
04 мар 23:42Kais-Pojas(каиш,појас)za dodatna tezina(тежина)tegovi

Novi,nekoristeni,2 modela(500den i 900den)od neopren,max.opteretuvanj...


По Договор
или предлог цена
03 мар 12:13Топка за балансирање купена од Декатлон

Се продава топка за балансирање купена од Декатлон и минимално корист...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јан 10:44NAJEFTINI PILATES TOPKI VO MAKEDONIJA

NAJEFTINI PILATES TOPKI STANDART GOLEMINA OD 65CM KVALITETNA GUMA...


650 МКД
или предлог цена
30 дек 10:43SET TEGOVI 20 KG

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: DSPORTS MATERIJAL: META...


3.800 МКД
или предлог цена
05 дек 10:29WONDER CORE SMART SPRAVA ZA SOVRSEN IZGLED

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA POD LOGOTO FITNESS MK WONDER ...


3.200 МКД
или предлог цена
30 ное 13:12Soben tocak

Soben tocak malku koristen


4.500 МКД
или предлог цена
15 ное 21:09Sprava za vezbanje Novi

😍Sprava za vezbanje 😍 ☑️CENA: 599 denari ⤵️Za naracka treba i...


599 МКД
или предлог цена
05 ное 21:54ADIDAS HR pojas puls појас пулс HRM ANT+ Garmin

Контакт само на Вибер, надвор од МК сум. Аdidas HR појас со сензор ...


2.000 МКД
или предлог цена
09 окт 15:13Podloga za vezbanje

Prodavam podloga za vezbanje Lonsdale 180x60, dva pati upotrebena, pr...


1.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 18:31Појас за Теретана

Користен е неколку пати.Големина XL> Драган Број 075320092


800 МКД
или предлог цена
25 авг 15:15Микрофиберна ледена крпа

Микрофиберна ледена крпа Cool Touch Крпa со која совршено ќе се раз...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 11:54Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам