Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
31 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AKCIJA!! ORGINALEN ORBITREK NA 25% POPUST POBRZAJTE!!

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL...


9.990 МКД
или предлог цена
04 мај 16:15Промовирано

FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


80.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:49Промовирано

ELEKTRICNI LENTI SAMO VO BIDIFIT SO CENI OD

http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/ https://bidifit.c...


19.990 МКД
или предлог цена
04 мај 16:15Промовирано

VELOSIPED GT avalanche 2.0

Se prodava gt avalanche so shimano oprema ,26 trkala ,M ram za poveke...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:00Adidas CONVERTIBLE 3-STRIPES DUFFEL BAG

Adidas спортска торбица, со посебна преграда за обувки. Има рачка д...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

16 мај 22:37Nike drawstring bag

Nike ранче за опрема.


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

16 мај 22:37SERVIS NA FITNES OPREMA

Servis na sekakov vid na spravi za vezbanje traki za trcanje,orbitrec...


10 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

16 мај 22:03Capriolo ram 20

Poloven, dobro socuvan, za povisoki luge. Ram 20,gumi 28...078649112


9.000 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

16 мај 11:14Professionalen krevet za masaza///Nov

Nov krevet za masaza Moderen ,prakticen i prenosen Neotvoren Germ...


15.000 МКД
или предлог цена
14 мај 17:06Vibroshaper Nov za vezbanje

Se prodava nov Vibroshaper koj ви помага да согорите калории и да го...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

10 мај 22:30Teretana Kozha spravi кожа

Kozha za spravi za teretana Visoko kvalitetna. avtomobilska vestack...


По Договор
или предлог цена
06 мај 03:47Vreki za boks i kik-boks so odlicni performansi

Prodavam Vreki za boks i kik-boks napraveni od odlicen materijal izdr...


3.000 МКД
или предлог цена
28 апр 17:57Gumeni ploci gumen pod / Гумен под

Se prodavaat podni gumeni ploci. Plocite se kupeni no ne se korist...


13 €
или предлог цена
05 апр 14:12Fotelja na struja MASAZER

Ima i poseben del za vratot.


200 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Фитнес / Вежбање / Останато

03 апр 12:37Масажна топка - за пилатес, фитнес

Сосема нова, неоткаувана


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

23 мар 14:04Kais-Pojas(каиш,појас)za dodatna tezina(тежина)tegovi

Novi,nekoristeni,2 modela(500den i 900den)od neopren,max.opteretuvanj...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

12 мар 11:38Servis na site vidovi velosipedi,staticni tocaci,orbitre

Servis na site vidovi velosipedi,staticni tocaci,orbitre i fitnes len...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

14 јан 17:48Se izdava prostor za fitness klub

Objekt, prostor od 120 kvadrati + 150 kvadrati+ 45 kvadrati dodaten d...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

09 јан 23:22Нови ранци

Нови брендирани ранци по 10 и 15 евра Контакт 075456455


10 €
или предлог цена
09 јан 16:43Fit vibe

Spravata e vo bespreekorna sostojba,koristena vo domasni uslovi,kako ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

05 јан 11:40Za vezbanje abdomen.

Topka za vezbanje na abdomenalni muskuli i drugi licni vezbi.200


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

04 дек 21:13Specialized 071/371-037

Specialized XL 29 trkalo odličen hidraulični kočnicu deore preden slx...


1 €
или предлог цена
24 окт 14:35Cross FUSION 27,5 L

Одлично сочуван и одржуван.


450 €
или предлог цена
23 јун 13:29Thes boksi

.


60 €
или предлог цена
05 јун 14:52Изработка на фитнес планови и исхрана со следење на процесот

Се изработуваат планови за ослабување/здебелување со целосно следење ...


По Договор
или предлог цена
31 мар 09:56PRIVATNI CASOVI PO KICKBOKS,MMA

PRIVATNI CASOVI PO KIK BOKS I MMA VO SALA SO PROFI OPREMA NA 5 MIN OD...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

05 мар 14:23POWERBOARD - вибрирачка платформа фитнес опрема

POWERBOARD - вибрирачка платформа -Германско производство -20 тип...


1.590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

30 јул 19:54PALKA ZA BASEBALL

NOVI DRVENI I ALUMINIUMSKI PALKI ZA BASEBALL 1. DRVENA PALKA 600 DEN...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

24 јул 08:51DIADORA FITNESS ITALIA KOMPLETNA FITNESS OPREMA NOVO!!!!!

ALPE SPORT Bul:Kuzman J Pitu 24/15 1000 Skopje Makedonija Nas:Aero...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

29 мар 13:30Miss belt

Miss Belt ви овозможува да го добиете изгледот и перфектно обликувана...


349 МКД
или предлог цена
20 јул 13:32Sprava za stomacni i orbitreik

Malku koristeni vo odlicna sostojba


6.500 МКД
или предлог цена
14 апр 23:05Sportska masaza, vezbi

Fizioterapevt za sportisti, pravi masaza vo domasni uslovi za podobru...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

02 фев 06:14NOVI DETSKI KACIGI KACIGA ZA SKIJANJE TECHNO PRO XS,S,M

NOVI DETSKI KACIGI KACIGA ZA SKIJANJE TECHNO PRO BROEVI XS,S,M


2.290 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

02 окт 08:43EMS ab тренер (Бесплатна достава)

EMS ab тренер промотивно достапен за 549 ден. + бесплатна достава. На...


549 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

18 сеп 14:51Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам