Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
544 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TEZINI I BB SPRAVI

Se prodava profesionalna kardio oprema: Dve traki : Stair Master 21...


03 мај 11:58Промовирано

Spravi tegovi

Tegovi spravi Kontakt dogovor vo poraka Napomena Bucicite ne se d...


1.990 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
100.000 €
28 мај 17:03Промовирано

KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
04 мај 11:12Промовирано

Komplet teretana

ITNO!!! ITNO!!! ITNO!!! Moze i zamena za kola Bendz, Kosa klupa i...


Вчера 22:48Poliuretan fiksni sipki 5, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45,50kg.

Нови Фиксни Полиуретан тегови Професионални Шипки Цена 4,5 € без д...


4 €
или предлог цена
Вчера 16:36Мултифункционална справа КАФЕЗ

Мултифункционална справа КАФЕЗ бенч рамна и коса Латмашина Вратил...


Вчера 16:02Tegovi/тегови/тег od 3kg - imam i trkalo za stomacni

trkalo za stomacni ( 300 denari )


300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:29Kombinirana sprava

Se prodava kombinirana fitnes sprava, celosno ispravna , malku korist...


Вчера 09:41Теретана

Справи за теретана професионални по најниски цони


100 €
или предлог цена
Вчера 00:01Tegovi ednoracni so povrzuvanje kako cela shipka

Tegovi ednoracni so povrzuvanje kako cela shipka.Tegovite imaat povrz...


28 мај 23:34FITNESS TEGOVI 20kg --hromirani sipki

4x 0.5 kg хромирани плочи 4x 1.5kg хромирани плочи 4x 2.5kg хромира...


По Договор
или предлог цена
28 мај 17:32Spravi tegovi

Tegovi spravi Kontakt dogovor vo poraka Napomena Bucicite ne se d...


1.990 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
100.000 €
28 мај 17:03Kos bench

.


1 €
или предлог цена
28 мај 17:03Sissy squat

R


28 мај 17:03Spravi

Bucici 650 kg Ploci 100 kg Spravi klupi


28 мај 17:03Set bucici .ednoracni tegovi

CEL SET SE DAVA KOMPLET DELENJE POSEBNO NEE Se prodava komplet set...


356.300.694 €
или предлог цена
28 мај 17:03Sprava klupa orbitrek

Multifunkcionalna klupa. Bench / ramo / triceps / stomacni 4.500 den....


4.500 МКД
или предлог цена
28 мај 13:54Fitness spravi

Se prodavaat malce koristeni LIVE FITNESS spravi. Spravite se vo odl...


6.900 €
или предлог цена
28 мај 12:00SET TEGOVI 30 KG

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


5.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
5.800 МКД
27 мај 14:48LIFE FITNESS USA OLIMPISKI DISK PLOCI

Се продаваат професионални олимписки плочи,тежини за теретана дискови...


По Договор
или предлог цена
27 мај 14:47TECHNOGYM DUMBBELLS 4-40KG. SET 2 x PURE STRENGTH STALAZI

Technogym Set Tegovi Bucici Technogym 2022G. Od 4kg.-40kg. ...


По Договор
или предлог цена
27 мај 14:45Matrix & TechnoGym Gym Set

Odlicen Matrix & TechnoGym Gym Set vo nasata ponuda Kompletna lis...


1 €
или предлог цена
27 мај 11:35Машини и клупи од Gym & Life Италија - купени нови од фабрик

Продавам опрема од GYM-LIFE Italy. www.gym-life.net Купена нова од п...


500 €
или предлог цена
27 мај 11:25TECHNOGYM ELEMENT PLUS BLACK MASHINI X 10KOM. SET

TECHNOGYM ELEMENT PLUS BLACK NA LAGER VO SKOPJE SET OD 10 SPRA...


По Договор
или предлог цена
27 мај 09:43TECHNOGYM SELECTION BLACK SET OD 20 MASINI ZA KOMPLET FITNES

NOVA PRATKA SE PRODAVA SET OD 20 PROFESIONALNI MASHINI TECHNOG...


По Договор
или предлог цена
27 мај 09:41TECHNOGYM ARTIS SET 16KOM. DISPLAY UNITY

TECHNOGYM ARTIS SERIJA UNITY DISPLAY Се продава сет од 16 машини...


По Договор
или предлог цена
27 мај 09:40MATRIX FITNESS Aura Prone Leg Curl G3-S73 НОВА БЕЛА БОЈА

СЕ ПРОДАВА ПРОФЕСИОНАЛНА ФИТНЕС МАШИНА ОД СВЕТСКАТА МАРКА MATRIX F...


По Договор
или предлог цена
27 мај 09:40TEZINI TEGOVI

EDNA PLOCA 10KG, CENA 1500 DEN. EDNA PLOCA 5 KG, CENA 750 DEN. EDNA...


1.500 МКД
или предлог цена
27 мај 08:22SETOVI(NE SE OD GUMA) 18KG,32KG,45KG BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


190 МКД
или предлог цена
27 мај 08:21NOV SET EDNORACNI TEGOVI 20 KG

NOV SET EDNORACNI TEGOVI, VKUPNA TEZINA 20 KG Tel 071 264 065 Tel 0...


4.000 МКД
или предлог цена
27 мај 08:21ROBUST ROWING MACHINE OXFORD ZA GRB - ФИТНЕС СПРАВА

https://bidifit.com/ ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ ги тонира рацете, нозете и ...


25.990 МКД
или предлог цена
27 мај 08:17Ploci sipka i (bucici tegovi)

Kriva sipka i ploci novi odlicni...vkupna tezina 45 kg 077 817 867 s...


5.500 МКД
или предлог цена
27 мај 07:48SE PRODAVAAT METALNI TEGOVI,TEZINI F30

SE PRODAVAAT METALNI TEGOVI ZA VEZBANJE F30 4X10 KG KG E 200 DEN


По Договор
или предлог цена
26 мај 19:06DRZAC ZA TEGOVI ZA BENCH KLUPA(BENCH RACK),ДРЖАЧ ЗА ТЕГОВИ

SE PRODAVA PROFI DRZAC ZA TEGOVI ZA BENCH KLUPA MOZE DA SE KORISTI ...


130 €
или предлог цена
26 мај 19:06Opremuvame teretani i hoteli (mini domasen fitness)

FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitnes 072 5...


26 мај 18:12FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitnes

FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitness #M...


26 мај 18:11SET TEGOVI

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


5.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
5.800 МКД
26 мај 09:22Разбој Вратило Razboj Vratilo

Висина: 210, 220, 230, 250 Број за контакт: 076/716-299


26 мај 06:26Вратило, разбој, Vratilo, razboj

Три модели на мултифункционални вратила Телефон за контакт 076/716...


26 мај 06:26Вратило, разбој, Vratilo, Razboj

Собно вратило со повеќе фатови, разбој и макара / сајла за вежбање на...


26 мај 06:25SET TEGOVI SAMO VO BIDIFIT 1KG=60 DENARI

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZEL...


390 МКД
или предлог цена
25 мај 22:10FITNESS TEGOVI ZA VEZBANJE 15kg -20kg hromirani sipki

.Tегови со вкупна тежина од 15кг i 20кг Oбложени се со пластика од 1...


По Договор
или предлог цена
25 мај 18:49FASSI SPORT ITALIA ПРОФЕСИОНАЛНИ ГУМИРАНИ ТЕГОВИ

FASSI SPORT ITALIA ПРОДАЖБА НА НОВИ СО 2ГОД. ГАРАНЦИЈА ПРОФЕСИОН...


5 €
или предлог цена
25 мај 15:33Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам