Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 мај 15:43Промовирано

% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:48Промовирано

AKCIJA!! ORGINALEN ORBITREK NA 25% POPUST POBRZAJTE!!

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL...


9.990 МКД
или предлог цена
04 мај 16:15Промовирано

Precor sedecki velosiped

Profesionalen precor velosiped ekstra cena za kes 071357376


Денес 16:37  НОВ ОГЛАС

Tocak / spin bike

Se prodavaat tocaci za domasna i komercijalna upotreba vo odlicna sos...


1.111 МКД
или предлог цена
Денес 13:14Soben velosiped

Malku koristen vo domasni uslovi 02/3080302


150 €
или предлог цена
Денес 00:01Ketler velosiped

Se prodava ketler velosiped Vo odlicna sostojba Za poveke inf jav...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:59Продавам статичен велосипед Diadora Vega

Продавам статичен велосипед од италијанскиот бренд Diadora модел Vega...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:26SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 120 KG VO BIDIFIT

bidifit.com http://toplife-bikes.com/product-category/fitness/ NA...


10.990 МКД
или предлог цена
14 мај 19:31SOBEN VELOSIPED

Prodavam profesionalen magneten soben velosiped kombiniran so sprava ...


350 €
или предлог цена
14 мај 10:17REEBOK ZR7 BIKE-SOBEN VELOSIPED

https://bidifit.com/ ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ Голем LCD екран на кој го и...


10.990 МКД
или предлог цена
13 мај 22:10Soben Velosiped TL 003RE EXTRA CENA

NOV NE KORİSTEN 150 €


150 €
или предлог цена
13 мај 13:15TECHNOGYM EXCITE LED PROFESIONALNI VELOSIPEDI X 4 NA BR.

AKCISKA CENA NA TECHNOGYM VELOSIPEDI NAJNOV MODEL EXCITE BLACK SE...


По Договор
или предлог цена
13 мај 10:32prodavam soben velosiped steper

prodavam soben velosiped steper marka NEO kvaliteten cena 6000 dena...


1 €
или предлог цена
13 мај 09:33STATICEN VELOSIPED TOCAK OD 120-150KG GERMANSKI NOVI

SITE PROIZVODI SE SO 1 GODINA GARANCIJA !! 070700802


10.990 МКД
или предлог цена
13 мај 09:25SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 140 KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ MERI"KALORII PULS VREME RASTOJANIE ODOMETAR S...


13.990 МКД
или предлог цена
13 мај 09:22SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ PLAKANJE NA SITE KARTICI BEZ KAMATA!!!! ...


18.990 МКД
или предлог цена
12 мај 08:40SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ PLAKANJE NA SITE KARTICI BEZ KAMATA!!!! ht...


14.990 МКД
или предлог цена
12 мај 08:38SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product-category/fit...


10.990 МКД
или предлог цена
12 мај 08:37Soben Velosiped TL 003RE

Kupen od Bidi Fit ne koristen doma mi sedi. EXTRA CENA 150 €


150 €
или предлог цена
11 мај 20:39Soben Velosiped TL 003RE

Kupen od BİDİFİT pred edna godina, dva pati e upotreben celosno nov. ...


150 €
или предлог цена
11 мај 20:31se prodava soben magneten velosiped - germanski

se prodava magneten soben velosiped magnomax


7.500 МКД
или предлог цена
10 мај 18:41LIFE FITNESS 95C UPRIGHT VELOSIPED PROFESIONALEN NAJNOV MODE

SE PRODAVAAT VELOSIPEDI POVEKE NA BROJ LIFE FITNESS 95C ELEVATIO...


По Договор
или предлог цена
10 мај 10:46Нов професионален SPIN BIKE

Продавам нов професионален SPIN BIKE од MOVEMENT. Купен 1290 Еур нов...


850 €
или предлог цена
10 мај 08:14MATRIX S-SERIES TOMAHAWK PERFORMANCE SPINNING BIKE

MATRIX S-SERIES TOMAHAWK PERFORMANCE SPINNING BIKE Professionalen...


900 €
или предлог цена
09 мај 14:39LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike SAEMSKI EKSPONAT

LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ LIFE FITN...


1.000 €
или предлог цена
09 мај 14:38Spin Точак за дома

Се продаба спининг точак, користен 6 месеци, во одлична состојба


15.000 МКД
или предлог цена
09 мај 14:37Собен велосипед, орбитрек и клупа за стомачни

Многу малку користени, како нови собен велосипед - 9,000 ден орбитр...


По Договор
или предлог цена
09 мај 12:53Velosiped

Velosipedi za kontakt tel 070/232-710


09 мај 10:54MAGNETEN VELOSIPED DO 140 KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ BIDIFIT SO NOVA LOKACIJA !! http://toplife-bik...


10.990 МКД
или предлог цена
09 мај 08:34AKCIJA MATRIX E5x ORBITREK PROFESIONALNI

15KOM. NA LAGER IZBOR NA ORBITRECI Matrix MX-E5X cross trainer | E...


850 €
или предлог цена
07 мај 17:34MATRIX FITNESS BIKE R3x PROFESSIONAL VELOSIPED

Се продаваат повеќе на број користени професионални велосипеди за ком...


850 €
или предлог цена
07 мај 17:32MATRIX FITNESS BIKE U3x PROFESINALNI VELIOSIPEDI

Се продаваат повеќе на број професионални велосипеди за комерцијална ...


750 €
или предлог цена
07 мај 17:32SLOVENSKI MAGNETEN VELOSIPED DO 120 KG

WWW.KUPIFITNES.MK NAJGOLEM IZBOR NA STATICNI VELOSIPEDI VO GRADOT...


15.990 МКД
или предлог цена
07 мај 09:54PROMOCIJA VELOSIPED DO 140KG KUPIFITNES

WWW.KUPIFITNES.MK PROMOTIVNO !STATICEN VELOSIPED DO 140KG 1 GODI...


13.990 МКД
или предлог цена
07 мај 09:54Orbitrek kako nov

Mnogu malce proban, odlicna sostojba


6.500 МКД
или предлог цена
06 мај 15:19SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZELEZ...


18.990 МКД
или предлог цена
06 мај 08:53SLOVENSKI VELOSIPED DO 140 KG SAMO VO BIDIFIT

https://bidifit.com/ PLAKANJE NA SITE KARTICI BEZ KAMATA!!!! http...


13.990 МКД
или предлог цена
04 мај 16:15NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI PROFESIONALNI VELOSIPEDI STATICN

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI STATICNI VELOSIPEDI ZA KOMERCIJALNA I DOM...


300 €
или предлог цена
03 мај 18:36Kettler Axos Cyrcle P

Koristen poveke faka prasina odkolku sto se koristel vo domasna atmos...


13.000 МКД
или предлог цена
03 мај 08:56se prodava sob velos TUNTURI GERMANSKI

se prodava sob velos TUNTURI GERMANSKI


6.500 МКД
или предлог цена
02 мај 15:32DIADORA LOTUS ЕЛЕКТРИЧЕН ДИГИТАЛЕН СОБЕН ВЕЛОСИПЕД 2021Г.

ДБ-ЛОТУС СКУ 370,00 € РЕДОВНА ЦЕНА % 21000 ДЕН. Цена со поп...


21.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:46Велосипед за вежбање Fassi Спорт FB 200 ITALIA НОВ МОДЕЛ

Велосипед за вежбање Fassi FB 200 469,00 € редовна цена 420,00 ...


26.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:44Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам