Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:48Промовирано

FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


80.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:49Промовирано

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 мај 15:43Промовирано

Steper

3500 denari ,digitalen super Socuvan 02/3080302


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:01Prodavam steper kako nov ne koristen

Prodavam steper so lastici za race komplet zacuvan nov skoro ne koris...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:42Prodavam Steper

Prodavam Steper skoro nov mnogu malku koristen vo domasni uslovi, soc...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
14 мај 14:21PROFESIONALNI KORISTENI STEPPERI TECHNOGYM,PRECOR,MATRIX

Se prodavaat koristeni profesionalni stepperi za komercijalna upotreb...


По Договор
или предлог цена
13 мај 10:32Stepper body

Се продава зачуван степен со ладтици за раце


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 22:03Steper sport art

Se prodava steper marka sportart, odlicna sostojba cena 400evra


400 €
или предлог цена
09 мај 12:48Fitness kardio tocak steper orbitrek traka

steper 450eur orbitrek 650eur traka 1350eur opremata e vo dobra sost...


2.700 €
или предлог цена
02 мај 18:58POVOLNO PRODAVAM EXTRA STEPER!!!

Prodavam sprava za vezbanje - steper, mnogu malku koristena, skoro n...


4.000 МКД
или предлог цена
29 апр 10:13Prodavam steper

Prodavam steper tel.070376305


2.500 МКД
или предлог цена
28 апр 14:17StairMaster 8 Series Gauntlet LCD - Najnov Model Skali USA

СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ ПРОФЕСИОНАЛНИ ЕЛЕКТРИЧНИ СКАЛИ. ДЕМО М...


По Договор
или предлог цена
11 апр 15:39LIFE FITNESS 95 SI LED STEPPER PROFESIONALNA UPOTREBA

СОСТОЈБА: КОРИСТЕНА Life Fitness Stepper 95Si е врв на комерцијалн...


850 €
или предлог цена
10 апр 20:23Steper

Steper


1.200 МКД
или предлог цена
08 апр 10:22Steper

Se prodava steper vo ispravna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:073 TIPA LENTI IZLOZENI VO SALON NA BIDIFIT 1GODINA GARANCIJA

https://bidifit.com/ NA RASKRSNICATA PRED DRZAVNA BOLNICA UL.ZE...


19.990 МКД
или предлог цена
01 апр 18:55Steper

Steper vo ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
29 мар 14:45STEPER I ELEVATOR

ELEVATOR 2200eur


2.200 €
или предлог цена
03 мар 19:08Steper Proteus

Se prodava steper Proteus, vo odlicna sostojba, pogoden za domasna a ...


350 €
или предлог цена
01 мар 08:58Vozdushen steper

Ketler. Nov. 500 DENARI.


500 МКД
или предлог цена
21 дек 18:36Elite Orbitrek

Elite Orbitrek. Поволно. Карго трошок + 800ден. Се испорачува со си...


7.000 МКД
или предлог цена
30 ное 09:27STEPER СТЕПЕР SO 12 NIVOA NA OTPOR DO 120 KG

https://bidifit.com/ 070609659 02/6121100


12.990 МКД
или предлог цена
18 окт 15:23Steper itno

Steper zemen od teretana samo displeyot ne raboti udren e kako sto se...


7.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:13MINI STEPER СТЕПЕР TWISTER NOV NEOTPAKOVAN BIDIFIT

☎️ Купи веднаш на 070 609 659 🥇 до 12 месеци гаранција 🚛 Достава ...


12.990 МКД
или предлог цена
20 сеп 21:29MATRIX STEPPER S3x PROFESSIONAL

Се продаваат повеќе на број професионални степери за комерцијална и д...


1.599 €
или предлог цена
04 авг 11:00Степер

Малку користен степер во целосно исправна состојба.


3.500 МКД
или предлог цена
05 јул 13:36Kardio slim

Prodavam kardio slim


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:00NAJGOLEM IZBOR NA STEPER STEPERI ZA SOVRSEN I SEKSI IZGLED

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA SO LOGOTO FITNESS MK -dvona...


1 МКД
или предлог цена
26 апр 12:2108 апр 13:25NAJGOLEM IZBOR NA STEPER ZA PRIVLECEN ZADNIK NAJNISKI CENI

POSETETE JA NASATA FACEBOOK STRANA pod logoto FITNESS MK -steper ...


1 МКД
или предлог цена
27 мар 17:42Steper dvonasocen \\\ Runners ///

078-255-255 078-470-470 Степерот е двонаменска справа која ви пом...


6.250 МКД
или предлог цена
18 мар 15:10NOV STEPER DONESEN OD GERMANIJA СТЕПЕР STEPERI

STEPEROT E NOV NIKOGAS NE E VOZENO NA NEGO ..KUPEN OD GERMANIJA CEN...


6.000 МКД
или предлог цена
28 фев 23:03NOV PROIZVOD! STEPER I TWISTER VO EDNA SPRAVA

POSETETE NE NE NASATA FACEBOOK STRANA: pod logoto na FITNESS MK ...


1 МКД
или предлог цена
28 фев 15:29Steperi za vezbanje

Se prodavaat steperi novi za vezbanje izraboteni od masivno drvo mnog...


20 €
или предлог цена
19 јан 07:47Stepper kettler montana

Prodavam malku koristen stepper kettler montana


12.000 МКД
или предлог цена
01 јан 17:27NOVO NOVO STEPER I TWISTER VO EDNA SPRAVA VO FITNESS MK

POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA: pod logoto FITNESS MK 3 TIP...


1 МКД
или предлог цена
26 дек 11:43STEPERI MATRIX S5x 2017 NAJNOV MODEL PROFESIONALNI

STEPERITE SE KORISTENI NA SAEM I SE VO NOVA SOSTOJBA SO FABRICKA GAR...


По Договор
или предлог цена
18 ное 12:09TECHNO GYM EXCIDE STEPPER

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема на...


790 €
или предлог цена
06 ное 18:56StairMaster Stepmill 3 SM3 II (9-3400-MINTP0)

Должина: 117 инчи (117 см) \ t Ширина: 29 инчи (74 см) \ т 185 инчи...


1 €
или предлог цена
25 сеп 18:52Life fitness 95si

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


1 €
или предлог цена
07 авг 16:36Technogym Excite

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема н...


1 €
или предлог цена
07 авг 15:43Matrix S7XE/S7X

Gym Equipment Macedonia -Најголема продавница за половна опрема...


1 €
или предлог цена
06 авг 11:18Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам