Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 мај 15:43Промовирано

FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


80.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:49Промовирано

% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:48Промовирано

Vratilo

Vratilo za domasni uslovi. Extra.


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:31Sprava za vezbanje

Twister sprava za vezbanje


15 мај 22:38UNDER ARMOUR KOMPLETI ZA TRENIRANJE

UNDER ARMOUR ORIGINAL USA,OBLEKA ZA SEKAKOV VID NA SPORT FITNESS,TRCA...


60 €
или предлог цена
12 мај 13:11OLIMPISKI TATAMI,ТАТАМИ DEBELINA 2.5 sm

OLIMPISKI TATAMI JAPONSKI 1M X 1M X DEBELINA 2.5 sm TOP KVALITET,NE S...


20 €
или предлог цена
12 мај 13:11ORBITREK Elite

Prodavam Orbitrek Elite vo odlicna sostojba, mnogu malku koristen. Mo...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
11 мај 07:27ПРОФЕСИОНАЛНИ ПИЛАТЕС ТОПКИ

РАСПРОДАЖБА на нови професинални пилатес топки со дијаметар од 65 и ...


590 МКД
или предлог цена
10 мај 08:13Prodavam Orbitrek

Prodavam orbitrek vo odlicna sostojba


5.500 МКД
или предлог цена
10 мај 01:31Kais-Pojas(каиш,појас)za dodatna tezina(тежина)tegovi

Novi,nekoristeni,2 modela(500den i 900den)od neopren,max.opteretuvanj...


По Договор
или предлог цена
03 мај 10:48Orbitrek, орбитрек

Orbitrek, zacuvan, uste I'ma garancija


9.600 МКД
или предлог цена
27 апр 09:30Orbitrec "Elitte"

Prodavam socuvan i ispraven Orbitrec, malku koristen.


7.999 МКД
или предлог цена
03 апр 11:22Se prodava Orbitrek

Se prodava orginal orbitrek vo odlicna sostojba .


6.000 МКД
или предлог цена
31 мар 22:08Woss fitness trainer вежбање за опрема надвор

Одлична замена за TRX вежбање за војничко вежбање. Нови неотпакувани ...


2.500 МКД
или предлог цена
29 мар 15:31Novi set 📣📣📣📣

Novi sega na popust 650den Set lastici so otpor Imame i pilates ...


22 мар 18:50LASTICI ZA VEZBANJE

Novi kvalitetni lastici za vezbanje


700 МКД
или предлог цена
18 мар 19:58Fitness rekviziti elasticna guma/Фитнес реквизит НОВ!

Продавам фитнес реквизити нови имам повеќе на лагер за комбинација од...


160 МКД
или предлог цена
02 мар 17:54Bodybuilding rakavici za vezbanje teretana 700 МКДЦената е ф

Prodavam novi mnogu kvalitetni rakavici za teretana, cena - 700d. ...


700 МКД
или предлог цена
28 фев 08:15Фитнес Справа

Домашната фитнес опрема за асистенција на стомачни, склекови која заф...


27 фев 16:33Гумена подлога

Гумена подлога нова, некористена, дебелина 1 цм, димензии 135х58 цм. ...


400 МКД
или предлог цена
20 јан 15:15Drzac za bokserska vreka

Drzac za bokserska vreka 1 metro


3.500 МКД
или предлог цена
17 јан 10:23Weight Lifting Hooks

👍🏻


650 МКД
или предлог цена
13 јан 10:51SET TEGOVI 30 KG

SET TEGOVI PREMIUM QUALITY . . . BRAND: ScSPORTS MATERIJAL: MET...


4.500 МКД
или предлог цена
01 јан 14:59Najeftini Pilates.topki Vo Makedonija

65cm Najeftini Pilates.topki Vo Makedonija Prakam po kargo


26 дек 18:14Razraboten biznis se prodava komplet Dve aparati Extra cena

Razraboten biznis se prodava komplet Dve aparati Extra cena


По Договор
или предлог цена
08 дек 17:49Maska - Phantom training mask

Prodavam nova (neotpakuvana) trening maska od Phantom athletics. Mask...


3.500 МКД
или предлог цена
12 ное 11:38Stomak eliminator nov

Nov ne koristen cena 600 den


600 МКД
или предлог цена
12 окт 21:07REVOFLEX XTREME SPRAVA ZA VEZBANJE

NOVI REVOFLEX XTREME SPRAVA ZA VEZBANJE


800 МКД
или предлог цена
11 окт 10:58Fitnes sprava za vezbanje

2 komada 1000den Revoflex Xtreme е нов модел на фитнес справа наменет...


600 МКД
или предлог цена
08 јул 16:27Ластици на отпор

Se prodavaat lastici za vezbanje. Crven tezok : do 15kg otpor Crn ...


200 МКД
или предлог цена
26 јун 15:07Pull Up - Bands (Ластици за вежбање)

Ластиците со различни нивоа на отпор се идеални за bodyweight вежби ...


500 МКД
или предлог цена
26 јун 15:06Pull Up - Bands

Bands with different levels of resistance are ideal for bodyweight ex...


500 МКД
или предлог цена
26 јун 15:06SET TEGOVI SAMO VO BIDIFIT 1KG=60 DENARI POBRZAJTE!!

Eden TEG OD : 2kg-390 den 3kg-590 den 4kg-790 den NA RASKRSNI...


190 МКД
или предлог цена
11 јун 09:05Сет ластици за вежбање

Се продава нов сет еластични женски ластици со различно ниво на тежин...


06 јун 22:12PILATES TOPKI 65-75cm OD NAJPOZNATATA MARKA BODY SCULPTURE

Postete ja nasata Facebook strana pod logoto na FITNESS MK 65cm - ...


1 МКД
или предлог цена
22 апр 13:51Vratilo IRON GYM EXTREME 2 \\\ Runners ///

Код:76 Повеќе наменската справа IRON GYM EXTREME обезбедува комп...


1.750 МКД
или предлог цена
08 апр 13:25Vratilo WALL GYM \\\ Runners ///

овршената справа WALL Gym обезбедува комплетно да го зајакнете горнио...


2.100 МКД
или предлог цена
08 апр 13:15Вратило со разбој за ѕид

Код:2502 👉Ново во Runners 💪Fitness Maniac Wall - Вратило со раз...


5.950 МКД
или предлог цена
08 апр 13:11ПИЛАТЕС ТОПКА - 55 СМ / 65CM / 75CM

Со оваа топка имате гратис пумпа.


800 МКД
или предлог цена
08 апр 13:11СПРАВА СО ЛАСТИЦИ - POWER RESISTANCE BANDS

Сетот содржи 5 вида на ластици со различна јачина од 10 до 30 LBS ...


1.400 МКД
или предлог цена
08 апр 13:11UFC Leather Jump Rope ЈАЖИНЈА ЗА СКОКАНЈЕ PRIDE.MK

https://www.ufctrain.com/Training/LEATHER-JUMP-ROPE ORIGINALNI PRO...


900 МКД
или предлог цена
03 апр 10:34TATAMI 2.5CM 1 X 1 M

Покриете го вашиот простор за вежбање со нашите специјални татами кои...


1.150 МКД
или предлог цена
02 апр 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам