Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
99 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 мај 15:43Промовирано

FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


80.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:49Промовирано

% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:48Промовирано

Орбитрек Елите

Се продава Орбитрек Елите користен во домашни услови. Целосно исправ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:17  НОВ ОГЛАС

Sprava za vezbanje noze

Prodavam skoro nova sprava za vezbanje noze (Leg Magic) . Odlicna e z...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 00:43Боксерска вреќа

Продавам Боксерска вреќа 35 кг со комплет ракавици Цена по догово...


1 €
или предлог цена
18 мај 13:46FITNESS TEGOVI --FITNES TEGOVI

Tегови со вкупна тежина од 6кг i 20кг Oбложени се со пластика од 1-в...


По Договор
или предлог цена
15 мај 10:21Sprava za vezbanje

Se prodava ne koristena sprava za vezbanje za podobruvanje na dvizen...


1 €
или предлог цена
14 мај 14:06Ednoracen teg,tegovi(тег,тегови).

Tegot e celicen,okolu 4,5kg(so racka),so moznost za dodavanje na tezi...


13 €
или предлог цена
12 мај 06:37Prodavam sprava za vezbanje

Prodavam stara sprava za vezbanje ramo itn.


800 МКД
или предлог цена
09 мај 00:50Guma za pod,vodootporna,presovana

Guma za fitness centri 070 679 328


1 €
или предлог цена
06 мај 15:58LULASSKI ZA DVOR

Lulasski za dvor


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 12:41Prodavam Bun and thigh roller

Prodavam Bun and thigh roller


2 €
или предлог цена
03 мај 17:26Makari za kombinirana sprava

Prodavam novi makari i novi lageri za makari marka KOYO(za kombiniran...


1 €
или предлог цена
02 мај 18:29Tocak velosiped

Prodavam Batavus holanski velosiped Najdobriot urban gradski velosip...


350 €
или предлог цена
01 мај 21:19Sprava za strukiranje, za zadnik i butovi

Spravata e odlična za ženi i devojki koi sakaat da imaat dobar struk,...


60 €
или предлог цена
30 апр 23:32ROWER VESLO Professionale Fassi Acqua ITALIA

НОВО МОДЕЛ 2022Г. Професионален веслач ровер за комерцијална и дома...


1.200 €
или предлог цена
26 апр 09:09Kombinirana Sprava

КОМБИНИРАНА СПРАВА ATHLETIC 470M Samo 2 meseci koristena kupena od b...


20.000 МКД
или предлог цена
15 апр 10:14Feder za vezbanje, федер за вежбање

Feder za vezbanje, федер за вежбање.


500 МКД
или предлог цена
14 апр 13:32Орбитрек/ степер

Користен, но во одлична состојба Цена по догово. Љупчо 075 406 420


1 €
или предлог цена
08 апр 11:47Собен белосипед

Статичен собен магнетен велосипед Користен, но во одлична состојба ...


1 €
или предлог цена
08 апр 11:45Squat rack(кафез за вежбање)

Се продава squat rack со вратило и safety pin bars за 350 евра. Повеќ...


350 €
или предлог цена
29 мар 15:31Кардио справи TEHNO GYM

Се продаваат 5 различни кардио справи за фитнес. Може заедно или од...


1 €
или предлог цена
24 мар 13:39KUPUVAM DRVENI KARIKI ZA GIMNASTIKA

28mm-32mm VIBER 071312334 !!!


1 €
или предлог цена
16 мар 12:49Sprava Total gym shaper

СЕ ПРОДАВА справа Total gym shaper.


7.000 МКД
или предлог цена
09 мар 13:17NUGABEST N5 MASAZA MASERSKI KREVET ALTERNATIVNA MEDICINA

Se prodava potpolno nov krevet od nuga best so termalna masaza i del ...


2.500 €
или предлог цена
08 мар 15:57Horizon Fitness Oxford 6 Премиум Веслачка Машина 10Г. ГАРАНЦ

Horizon Fitness Oxford 6 Премиум Веслачка Машина Horizon Fitness Ger...


1.199 €
или предлог цена
05 мар 13:25FITNES SPRAVI

1. КРОС МАШИНА 2800евра 2. ДОЛЕН КОТУР 1100евра 3. 4, КЛУПА ЗА ИС...


1 €
или предлог цена
03 мар 19:08Garmin 3 fenix sapphire

Garmin 3 sapphire vo odlicna sostojba. Mnogu malku koristen. Se polni...


6.200 МКД
или предлог цена
03 мар 14:48Hip hop - sprava za vezbanje

Se prodava hip hop zenska sprava za vezbanje odlicna sostojba cena 30...


300 €
или предлог цена
12 фев 18:23AIR Rowing Machines FASSI VR720 Веслачка машина FASSI ITALIA

Веслачка машина Fassi VR720 Веслачката преклоплива машина за заште...


850 €
или предлог цена
08 фев 16:46Power plate

Prodavam power plate, mnogu malku koristeno. Info. na tel. 070273619 ...


1 €
или предлог цена
06 фев 08:31Total gym 1000

Се продава Total gym 1000 справа за вежбање, комплетно со сите додато...


6.000 МКД
или предлог цена
02 фев 14:33ROBUST ROWING MACHINE OXFORD ZA GRB - ФИТНЕС СПРАВА

ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ ги тонира рацете, нозете и абдоменот ви овозможува...


8.990 МКД
или предлог цена
31 јан 09:02Technogym Oprema Spravi za Teretana sprava

Prodavam technogym Oprema I Spravi za vezbanje.Novi.Ve molam pisete n...


1 €
или предлог цена
27 јан 13:06Masini za teretana

Se prodava dve masini za teretana poveke info 072522461 cena ne e fik...


1 €
или предлог цена
25 јан 20:58Продавам справа за вежбање Easy glider

Продавам справа за вежбање Easy glider. Цена по договор. Тел. 071 795...


По Договор
или предлог цена
21 јан 22:40SPRAVA ZA PREPONI

se prodava sprava za zacvrstuvanje na preponite vo ispravna sostojba ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јан 17:05Prodavam spravi za vezbanje

Prodavam spravi za vezbanje Tel.za kontakt....075341209


1.111 €
или предлог цена
09 јан 16:23FID VIBE sprava nova

Spravata e vo bespreekorna sostojba,koristena vo domasni uslovi,kako ...


450 €
или предлог цена
05 јан 11:40Bodybuilding rakavici za vezbanje teretana 700 МКДЦената е ф

Prodavam novi mnogu kvalitetni rakavici za teretana, cena - 700d. ...


700 МКД
или предлог цена
20 дек 11:04Orbitreik

Se prodava orbitreik vo dobra sostojba ne e mnogu koristen cena po d...


10.000 МКД
или предлог цена
19 дек 12:28Profesionalen Orbitrek

Profesionalen Orbitrek Za poveke info 078291743


320 €
или предлог цена
17 дек 19:12Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам