Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
142 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Okuma 8k

Kupuvam spungli za ribolovni masinki okuma k8 Cena po dogovor


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

Вчера 14:18  НОВ ОГЛАС

D.A.M-Quick 440N

Extra so fabrička mast.se gleda od slikite.


4.300 МКД
или предлог цена
20 мај 22:40olovo za ribolov

prodavam olovo na kilogram za ezerski i recen i morski ribolov cena z...


400 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Риболов / Справи / Опрема

20 мај 19:43Se prodava nova nekoristena makara orsha mashinka za ribolov

Se prodava nova nekoristena makara/orsha/mashinka za ribolov so dvana...


1.300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

19 мај 20:59Victorinox Fisherman noz / нож

Швајцарски, нов.


2.500 МКД
или предлог цена
19 мај 15:38Трска нова од 6 м карбонска

Продaвам нова трска карбонска од 6м. Многу лесна, марка: Siweida. Цен...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Риболов / Справи / Опрема

18 мај 23:24Трска нова , 5м карбонска

Продвам нова трска карбонска од 5м , 250гр. Многу лесна , марка: WH...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Риболов / Справи / Опрема

18 мај 23:24RIBOLOV OPREMA

OPREMA ZA RIBOLOV WATERPROOF PANT . . . BRAND: REGATTA MATERIJAL: FAB...


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

18 мај 21:55STOLCE SO NASLON

Novo stolce so naslon


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

18 мај 18:52Prodavam orsha

Prodavam nova orsha marka Crivit


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

16 мај 23:44Trska

Prodavam trska nekoristena 4m komplet so masinka..


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

16 мај 22:49Oprema za ribolov

-Trski sonik vader x rs 3.60 3.5lb novi. 12 000den -Alarmi carp ...


1 €
или предлог цена
16 мај 19:19trska BROWNING & makara SHAKESPEARE

Prodavam Trska Browning 3,6m i makara SHAKESPEARE 4000 vo odlicna sos...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

16 мај 14:45Vobleri

Prodavam ili menuvam , vobleri (Made in Srbija, Made in China) na sek...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

16 мај 13:32VODOOTPORNA LAMPA

VODOOTPORNA LAMPA POGODNA ZA NURKANJE, SO GOLEMA BATERIJA


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

16 мај 10:35Sklopliva nova kamp masa(маса,масичка)so 4 stolici.

NOVI KAMPERSKI MASI !!!! Za kampiranje,izleti vo priroda,za lovdzii i...


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

16 мај 10:24Se prodava Sonar

Se prodava Sonar


120 €
или предлог цена
15 мај 12:07Trska

Trka karbon 5 met polovna


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

15 мај 09:39pomosni trkala za camci

pomosni trkala za site vidovi na camci za na reka i ezera


2.900 МКД
или предлог цена
13 мај 19:16prodavam drzac za ribolovni pracki

drzacot e nov nekoristen so dolzina od 2.40m ...


900 МКД
или предлог цена
13 мај 19:16Trski 6 se nov/075 813 672 *075 885 548

Od trski cena dogovor /075 813 672


1 €
или предлог цена
13 мај 18:26Stara orsha mashinka za na trska

Ispravna Rileh rex 57 Germanska Ispravna


16 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

12 мај 22:00SOMSKI JADICI-JADICI ZA SOM

Продавам јадици за сом. Димензии: -ширина 2.88см -висина 5.6см Им...


20 МКД
или предлог цена
11 мај 19:53Жила, конец за риболов 500 метри DAIWA

Продавам риболовна жила Daiwa. Должина 500 метри, дебелинa и носивост...


650 МКД
или предлог цена
11 мај 19:53Svetlecki stapcinja (ampuli) za ribolov

Prodavam svetlecki stapcinja za ribolov. Se stavaat na tapa, na vrv ...


15 МКД
или предлог цена
11 мај 19:53Dvodelna krapska trska

Se prodava dvodekna krapska trska crocodile zaedno so orsha DG Surf 6...


1.500 МКД
или предлог цена
11 мај 13:38Dvodelna krapska trska

Se prodava dvodekna krapska trska crocodile zaedno so orsha DG Surf 6...


1.500 €
или предлог цена
11 мај 13:38Prodavam vrvni teleskopi i masinki za ribolov

1.Masinka seķspir sigma 030 serija2200. Vo super sostojba kako novas...


5.000 МКД
или предлог цена
10 мај 16:28Feeder komplet

Prodavam nov feeder komplet: - Feeder trska Fil fishing 3.6 m. do 10...


2.800 МКД
или предлог цена
08 мај 16:18Masinki novi i polovni razni i trski

Prodavam novi i polovni masinki za ribolov i trski . moze zamena Tele...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

06 мај 17:42BATERII... LI-ION 18650 Mah.3.7v 7800 mAh

Bateriite se novi 2 bateri 200 denari prakame niz cela makedonija p...


199 МКД
или предлог цена
06 мај 13:13MASINKI ZA RIBOLOV

Prodavam novi i polovni masinki za ribolov


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

04 мај 09:28Сuvarka, cuvarki,чуварка,чуварки,мрежа,mreza za ribi(риби).

Cuvarkite se novi, 40sm visoki a 35sm siroki.


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

03 мај 10:49krap carp raketa sbomb spod optegaci svingeri swingeri ribi

raketa obicna 200 den sbomb sredna golemina 300 den swingeri so o...


1 €
или предлог цена
02 мај 11:15Prodavam krrapski komplet

Pr0davam komplet od dve krapski trski so senzori futrola i orsi


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

02 мај 10:04Prodavam Sanger trska

Prodavam Sanger dvodelna krapska germanska trska. Dolzina 3m 90cm


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

02 мај 09:55Krivit germanski krapski

360 edna teleskop edna trodelna so namotan konec


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

01 мај 20:43Raketa - Spomb - Spod Bomb

Raketa - Spomb - Spod Bomb Boja: Crna , Crvena , Bela Ceni: ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

01 мај 08:44Snag Bar - NOVI

Snag Bar - Novi Boja: crvena, zolta, zelena, sina(plava) Cena 5...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

01 мај 08:44Penta / motor za camec 3.5 i 3.6 hp

Mercury so dolga i kratka cizma, gi davam so garancija od 5 godini ,v...


650 €
или предлог цена
26 апр 17:13Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам