Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golmanski dres Keepersport 164cm. (so podlaktici)

Dresot e skroz nov. Otpakuvan samo za slikanje. Se prodava zaradi go...


900 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Облека

Вчера 09:18Novi profesionalni golmanski rakavici

Prodavam novi "JAKO" profesionalni golmanski rakavici, broj 10. -Cen...


55 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Фудбал / Облека

01 јун 15:04Brazil dres-oficial product (World Cup 2014)

Prodavam dres od Brazil (World CUP 2014). Dresot e nov i e OFICIAL P...


700 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Облека

01 јун 09:50Manchester City (KOLAROV 13) dres. Манчестер Сити дрес.

Prodavam fudbalski dres KOLAROV (13) Manchester City. Dresot e so eti...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Облека

30 мај 18:06Fudbalski dres

Fudbalski dres, original, nov, NIKE.


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фудбал / Облека

28 мај 18:59Trenerka PARTIZAN FC oficial fan shop product. Odlicna

Prodavam gorna mashka trenerka PARTIZAN FK oficial fan club product. ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Облека

22 мај 18:24Fudbalska trenerka VARDAR FC (nike), made in USA.

Prodavam gorna mashka trenerka FK Vardar 1947 (nike) made in USA. Tr...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Облека

22 мај 18:14DRES ADIDAS REAL MADRID

Prodavam nov sportski dres Adidas, Real Madrid (Ronaldo 9).


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Облека

21 мај 22:59Detski golmanski dres

Za dete visoko 128 cm


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Облека

20 мај 09:29Unikatni dresovi i shalovi od privatna kolekcija.

Prodavam dresovi i shalovi od privatna kolekcija -Gerrard (8) - ofic...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Облека

17 мај 16:54RUKAVICI ZA GOLMANI I OPREMA ZA MAL FUDBAL

Rukavici 800den Komplet za golman 1200den i od 1000den so sorcevi P...


750 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Фудбал / Облека

15 мај 22:23Dresovi kompleti za fudbal

Se prodavaat kompleti za fudbalski ekipi dres so gakici=750den i razn...


12 €
или предлог цена
Кратово

Фудбал / Облека

15 мај 22:22Original Makedonski dres

Se prodavaat dva dresa od Ffm Orginal crven. Cena za eden 2000 d.


1.600 МКД
или предлог цена
Велес

Фудбал / Облека

14 мај 22:53Дрес/Дресови. Manchester United dres (Rooney, Pogba)

Dvata dresa se isklucitelno zacuvani. Golemina M Pogba (6) cena 500 ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Облека

14 мај 18:44Dres Makedonija

Nov Originalen dres Makedonija M golemina


600 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Облека

10 мај 07:23ПРОДАВАМ КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА ДРЕСОВИ

ПРОДАВАМ КОМПЛЕТ ГАРНИТУРА НА НОВИ ОРИГИНАЛ ИТАЛИАНСКИ ДРЕСОВИ И ШОРЦ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фудбал / Облека

08 мај 20:37KOPACKE

KOPACKE


11 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Облека

29 апр 08:42FUDBALSKI DRESOVI

Манчестер XXL ПРОДАДЕН! Ливерпул XXL Борусија XXL ПРОДАДЕН! Aрсена...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Облека

09 апр 12:11Shal/,ШАЛ-ШАЛОВИ,Shalovi sportski (fudbal,Makedonija)

Prodavam sportski navivacki shalovi, site se unikatni modeli vo isklu...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Облека

07 апр 15:24prodavam Adidas Deportivo kopacki

prodavam detcki Adidas Deportivo kopacki broj 28 novi ne noseni inf...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Облека

27 мар 17:48Се продава дрес од Роналдињо - Бразил

Се продава ретро дрес од Роналдињо за репрезентацијата на Бразил, дре...


300 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Облека

28 фев 18:48Ретро дрес Пеле - Бразил

Се продава ретро дрес од Пеле за Бразил , дресот е во добра состојба ...


300 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Облека

28 фев 18:48Ретро дрес Вејн Руни Англија

Се продава ретро дрес од Вејн Руни за репрезентацијата на Англија, др...


300 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Облека

28 фев 18:46Ретро дрес Кристијано Роналдо Португалија

Се продава ретро дрес во добра состојба, дресот е на Кристијано Ронал...


300 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Облека

28 фев 18:45Lining добра состојба големина Л

Се продава Lining кошаркарски дрес во добра состојба, големина Л (дет...


300 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Облека

28 фев 18:43OPREMA

AKCIJA !!! NOVI PANTALONI BRAND: ADIDAS CLIMAPROOF 100 % WATERPRO...


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Облека

09 фев 11:06Дресови

Бугарскиот 600 ден Од Работнички 1000 ден 071 27 11 25


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Облека

10 јан 18:15Tapedesign

Најквалитетни чорапи, со нелизгачка подлога, кои им овозможуваат на с...


850 МКД
или предлог цена
Струга

Фудбал / Облека

22 дек 13:00ORIGINALNI SAL KAPA I ZNAME OD FC MILAN

ORIGINALNI SAL,KAPA,ZNAME OD FC MILAN.KUPENI OD NIVNIOT SHOP VO MILAN...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Облека

08 дек 09:14HUMMEL original decki dres zemen po greska

Dresot e skros nov ni ednas neoblecen Zemen e po greska platen e 210...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Облека

30 ное 15:30Football Dress

Ronaldo Fudbalerski Dres


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фудбал / Облека

23 ное 11:28dres ARSENAL nov dres

Nov original made in ENGLAND Gratis novo kapce Brazil


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Облека

27 авг 13:46dres Anglija, L golemina, original

dres Anglija, L golemina, original


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фудбал / Облека

18 апр 19:40Nike INTER Training (L) maica od INTER Shop IT

Kako nova , vredi da se kupi!


1.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Фудбал / Облека

16 апр 18:25KOPACKE

KOPACKE


11 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Облека

12 мар 18:16Dresovi ,gakici so stucni komplet i stegaci

Se prodavaat kompleti za sportski ekipi za fudbal.Kompletite se so dr...


9 €
или предлог цена
Пробиштип

Фудбал / Облека

10 сеп 18:15AC MILAN shorcevi od Italija

Broj L , Koristeni malku no originalni unikat se.


1.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Фудбал / Облека

07 сеп 17:42UHL Golmanski rakavici

vtora klasa rakavici Broj 10 (novi)


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Облека

07 јан 18:31Se prodavaat patiki za fudbal i kopacki

1. Football 2. Ace tango 17.2 IN J size 38 2/3 US 6 UK 5 1/2 3. Preda...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Облека

19 дек 12:18Antika

Dresot e mnogu socuvan kako nov samo za ljubiteli I kolekcioneri


8.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Фудбал / Облека

24 окт 10:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам