Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kopacki Adidas Predator

Se prodavaat novi kopacki Adidas Predator prva klasa broj 44/5


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фудбал / Чевли

Вчера 13:31СЕ ПРОДАВААТ КОПАЧКИ бр.39

Се продаваат копачки број 39


10 €
или предлог цена
Кичево

Фудбал / Чевли

17 мај 14:22Kopacki novi i polovni doneseni od Australija

Prodavam kopacki novi i polovni doneseni od Australija


По Договор
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

16 мај 18:18ADIDAS (Predator)_XX-TRX Soft Ground NOVI

Neobleceni, original, unikatni, velicina UK 7.1/2.


3.499 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фудбал / Чевли

14 мај 08:41Prodavam kopacki Nike Mercurial

Nike Mercurial Odlicna sostojba Mnogu malku noseni Broj 38 1/2


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

12 мај 16:12Prodavam kopacki Adidas Nemeziz

Adidas Nemeziz Mnogu dobra sostojba Malku noseni Broj 42 1/2


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

12 мај 16:09Продавам копачки

Детски копачки за играње фудбал на трева. Марка мат-стар. Копачките ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

12 мај 12:30Original addidas ednas obleceni kopacki

Se prodavaat novi ednas obleceni kopacki br. 43 i 1/3


1.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Фудбал / Чевли

10 мај 13:20Adidas messi 42

Poradi ne koristenje se prodavaat Br.42


1.900 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.300 МКД
Гази Баба / Скопје

Фудбал / Чевли

06 мај 17:23Joma kopacki 44

Broj 44 Novi


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

05 мај 13:27Se prodavaat kopacki italianska marka

Kopackite se broj 44.5 za cena po dogovor pobarajte me kje se dogovor...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фудбал / Чевли

01 мај 11:06se prodavaat kopacki addidas f5

Kopacki broj 41 i 1/3 se prodavaat za cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фудбал / Чевли

01 мај 11:02Kopacki adidas 36

novi kopacki br 36 doneseni od svajcaria


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

24 апр 12:13Kopacki adidas 36

Prodavam novi kopacki doneseni od svajcaria br 36


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

24 апр 12:13Kramponi za kopacki

Se prodavaat kramponi za kopacki, predni (mali) i zadni (golemi). pro...


20 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

20 апр 10:39KOPACKI NIKE TIEMPO LEGEND 7

probani se na vestscka treva se prodavaat poradi licno nesoodveten br...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

14 апр 01:33Kopacki Adidas br 36

...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

10 апр 14:34ADIDAS-PREDATOR i SONDICO kopacki

prod. profesionalni doneseni od FRANCIJA SONDIKO 41.5 br. lesni ko...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фудбал / Чевли

03 апр 12:42Се продаваат Nike Mercurial Superfly 6 Pro FG (Нови 43 број)

Продавам нови копачки купени од Италија пред месец дена. Ги продавам ...


99 €
или предлог цена
Виница

Фудбал / Чевли

03 апр 09:55KOPACKI NIKE TIEMPO ELITE 8

kopackite se vo top forma, se prodavaat poradi povreda


По Договор
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

27 мар 20:36KOPACKI ADIDAS

kopackite se vo odlicna sostojba, se prodavaat poradi licno nesoodvet...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

26 мар 19:17KOPACKI Original (Nike,Puma,Adidas)

Prodavam original kopacki nekolku modeli mnogu malce koristeni, socuv...


1.150 МКД
или предлог цена
Охрид

Фудбал / Чевли

23 мар 16:30Prodavam Umbro kopacki

Novi ne koristeni br 43


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

13 мар 18:26Patiki za fudbal so varena guma 40,41,42,43,44

Novi modeli na patiki za fudbal so varena guma 40,41,42,43,44


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

05 мар 20:05Kopacki Nike Premier II, broj 42.5 / Копачки

Se prodavaat kopacki Nike Premier II, Ronaldinho Inspired broj 42,5. ...


2.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

04 мар 13:00kopacki

nike 38,5 admiral 38, dobor sochuvani,mnogu malku koristeni


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

26 фев 20:41Kopacki

Kopacki br. 46 Tel. 078234495 Ardijana


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Фудбал / Чевли

13 фев 22:49Kopacki original br.42

Original od Shvajcarija.


50 €
или предлог цена
Куманово

Фудбал / Чевли

30 јан 21:35Nike Tempo

Nike Tempo Genio 2 kako novi oblecheni samo 3 pati.


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Фудбал / Чевли

24 јан 20:13Adidas predator lz Adidas nitrocharge Adidas F10

Prodavam 3 para kopacki site tri para se broj 43 1/3 adidas f10 fg-1...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фудбал / Чевли

18 јан 11:18Детски копачки

CR7 ( novi ) BROJ 35.5 Prakjam po Kargo


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фудбал / Чевли

10 јан 11:55Kopacki Adidas f 30 broj 41

Kopackote se recisi novi. F30


850 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

05 јан 21:38Kopacki f 30 kako novi broj 42

Kopackite se kako novi . Najdobriot model f30


850 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

01 јан 22:41Nike kopacki broj 39

Kopackite se mnogu socuvani kako novi.


750 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

01 јан 17:04NIKE KOPACKI 38.5 BROJ

Kopackite se kako novi . 38.5 broj


750 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

01 јан 16:57Adidas kopacki broj 46

Kopackite se mnogu malku koriateni broj 46


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

01 јан 16:25Novi MESSI (adidas) kopacki, копачки. Broj 42

Kopackite se novi, se gleda na slikite . Broj 42


950 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фудбал / Чевли

01 јан 16:06Kopacki Adidas adizero f50 TRX org.

kopackite ne se obleceni. broj za KONTAKT 077 533 860


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фудбал / Чевли

21 дек 23:14Продавам Nike Tiempo детски патики за фудбал!!

Продавам копачки Nike Tiempo многу малце носени купени од Megasport! ...


800 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

19 дек 02:17NIKE TIEMPO X

Tип на обувки:ПатикиГолемина:>41 Боја:Црна портокалова Kupeni vo LU...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Фудбал / Чевли

12 дек 19:58Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам