Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Teniski reketi HEAD i WILSON

Se prodavaat dva teniski reketi head i wilson Socuvani Sleduvaat i ...


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

Вчера 18:38Reket Babolat

prodavam recisi nov reket samo nekolku pati koristen.So futrola i gum...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:11Wilson Blade - teniski reket

Se provada WIlson Blade, 290g, 104 SG, R3


3.600 МКД
или предлог цена
Вчера 11:31Slinger машина / топ за тенис / tenis

Се продава Слингер машина за исфрлање тениски топки. Машината е како...


45.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

Вчера 10:26Tenniski reketi

Se prodava Tenniski reket odlicno zacuvan Head


1 МКД
или предлог цена
05 јун 10:16Teniski reketi

Se prodavaat teniski reketi Povolni socuvani vo komplet so topcinja ...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

04 јун 16:15тениски рекети

Se prodavaat teniski reketi! 1.Novi Babolat pure aero Rafael Nadal m...


2 МКД
или предлог цена
04 јун 13:21prodavam teniski reket

reket babolat pure aero na rafa 300gr


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

03 јун 20:06HEAD

Продавам три парчиња нови Head футроли за рекет. Цена 10€ парче


10 €
или предлог цена
02 јун 00:36Нова профи торба Head Tour Travel Team

Продавам нова професионална голема торба со тркалца Head Tour Travel ...


2.700 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

01 јун 23:30Wilson Blade 98 ver.7 305gr Вилсон Блејд рекети тенис

Prodavam teniski reket- Wilson Blade 98, Version 7, 305 gramski, stri...


75 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
100 €
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

01 јун 10:16Тениски рекет, Wilson Blade SW104

Сочуван половен рекет, 305 grama, 18×19. 4500,00 ден


4.500 МКД
или предлог цена
29 мај 17:46Babolat Pure Drive Tour

Se prodava reket za tenis marka Babolat Pure Drive Tour zacuvan vo is...


65 €
или предлог цена
28 мај 20:18топчиња за тенис Artengo

се продаваат 4 топчиња за тенис Artengo


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

28 мај 13:28Reketi za tenis

.


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

28 мај 13:20Futrola za reket

Se prodava futrola za reket head


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 мај 21:10WILLSON i BABOLAT

Prodavam teniski reket : WILLSON grafiten , nov neupotreben


5.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

22 мај 14:54SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA

SE PRODAVA TENISKI REKET SO PAKET TOPCINJA


1.900 МКД
или предлог цена
13 мај 19:07se prodavaat teniski reketi za deca

se prodavaat teniski reketi za deca


1.600 МКД
или предлог цена
13 мај 19:01Ping pong palki Палки за пинг понг

Две палки за пинг понг


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

07 мај 11:13Teniski reketi

Se prodavaat teniski reketi Razlicna golemina i forma Sleduvaat i t...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

22 апр 11:05se prodavaat teniski reketi novi

se prodavaat teniski reketi


1 €
или предлог цена
17 апр 11:41TENIS TENISKI REKET REKETI * HEAD * ANDRE AGASSI proveri

HEAD RADICAL JR. ANDRE AGASSI PERFEKTNO SOCUVAN GOLEMINA 67 cm TEZ...


50 €
или предлог цена
14 апр 10:48Reketi

Se prodavaat reketi so topcinja Razlicna golemina i boja Puma/Head ...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

05 апр 20:41Australian Open oficijalna topka - topki za tenis - тенис

🎾Dunlop Australian Open🎾 3 топки! -Официјална топка на првиот грен...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:11Detski profesionalni reketi tenis Dunlop

Se prodavaat detski profesionalni reketi za tenis! Od 5 do 13 godini.


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:10Novi i polovni teniski reketi! Reket za tenis Dunlop!

Detski, pocetnicki, rekreativni i profesionalni reketi Dunlop. Детск...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:10Dunlop topki Dunlop Fort All court

Teniski topki Dunlop Fort All court -pakuvani po 3 vo kutija -cena: 3...


360 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 мар 00:10Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

06 мар 21:12Reket za Tenis za Vozrasni.

Se prodava Reket za Tenis za Vozrasni.


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

06 мар 21:12Prodavam set od palki za golf

Prodavam set od palki za golf Tour edge


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

06 мар 15:39Detski tenis reket

Detski teniski reket Head Maria Sharapova 23" vo odlicna sostojba!


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

02 мар 10:34Reketi 4 komada

Se prodavaat poedinecno cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

19 фев 16:06Reketi za TENIS od poznati Svetski marki Wilson,Head,Babolat

Se prodavaat Reketi za TENIS od poznati svetski marki:WiLSON, HEAD ,B...


1.234 €
или предлог цена
13 фев 12:50WILSON NOVI REKETI ZA TENIS "NOVI "

Se prodavaat Novi neotpakuvani reketi za tenis WILSON komplet so futr...


123 МКД
или предлог цена
13 фев 12:47Tenis

Prodavam reket za tenis Tel.za kontakt 070 305606


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

03 фев 15:49HEAD

Se prodava Head T.i51.00 vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

01 фев 21:29Куфер за голф опрема

Се продава куфер за носење на голф опрема. Куферот е во вредност од 1...


119 €
или предлог цена
27 јан 19:17Tenis masina za spanovanje na reket.

Spanerica za teniski reket.


550 €
или предлог цена
24 јан 22:15TENISKI REKETI HEAD WILSON PRINCE

Se prodavaat teniski za vozrasni i detski od site brendovi i golemini...


500 МКД
или предлог цена
02 јан 19:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам