Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tibhar oprema za Ping Pong NOVA

Se prodava nova ne koristena oprema za ping pong od brendot Tibhar, ...


1.000 €
или предлог цена
17 мај 10:47VELUX KOZNI RAKOMETNI TOPKI!!

Se prodavaat original VELUX rakometni topki. pogodni za rakometni kl...


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 23:37Tocak

Prodavam tocak so 1 kolce zongler


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 19:47Kos tabla so obrac i mreza

Kvalitet zagarantiran (Nisto kinesko!!)


8.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
9.300 МКД
06 мај 12:01RAZNI MODELI NA PING PONG MASI

RAZNI MODELI NA PING PONG MASI ZA VNATRESNA I NADVORESNA UPOTREBA KOM...


1 МКД
или предлог цена
06 мај 10:41RAZNI MODELI NA KOSEVI SO POST

RAZNI MODELI NA DE LUX KOSEVI SO POSTOLJE INFO NA 070 234 867


1 МКД
или предлог цена
06 мај 10:41NOVA MASA ZA BILIJARD

NOVA MASA ZA BILIJARD -TEL 070234867 TEHNICKI KARAKTERITIKI Playfie...


40.000 МКД
или предлог цена
06 мај 10:41Ping pong palka stiga tsp tibhar

Продавам многу малку користен рекет Stiga Allround Classic со TSP Ven...


5.000 МКД
или предлог цена
01 мар 16:47Palka za prodazba

Ja prodavam palkaTa ne e ostetena golemina okoli sedumdeaset i poveke...


70 €
или предлог цена
14 јан 18:47Nova Baseball rakavica

Baseball rakavica, racna izrabotka. Nova, Nekoristena.


600 МКД
или предлог цена
04 ное 13:30Опрема за вежбање

Опрема за вежбање, Gymbit, јога-сет, со опис како на фотографиите, со...


50 €
или предлог цена
04 ное 11:40Рекет за бадмингтон/ Reket za badmington

Се продава рекет за бадмингтон.


600 МКД
или предлог цена
02 окт 12:37кошеви,стативи за ракомет,фудбал,спортски реквизити

Изработка на спортски реквизити:стативи за фудбал,ракомет кошеви комп...


1 €
или предлог цена
02 окт 08:09Obrac za kos

Obrac za kos so mreza


2.500 МКД
или предлог цена
14 авг 16:50Orbitrek Platinum

Se prodava Orbitrek Platinum malku koristen


6.500 МКД
или предлог цена
01 авг 16:55PRODAVAM KOS NOV RACNA IZRABOTKA POG.OGLAS

PRODAVAM KOS NOV RACNA IZRABOTKA OD KVALITETNO ZELEZO SPORED STANDAR...


60 €
или предлог цена
27 апр 20:02IZRABOTKA NA TABLI ZA KOS..

Izrabotka na tabli za kos,komplet,so obrac i mreza,,samo tablata,,, N...


9.500 МКД
или предлог цена
30 ное 09:21ORIGINAL topka za rakomet

Se prodavaat originalni topki za rakomet odobreni od IHF. VISOKOKVALI...


2.800 МКД
или предлог цена
03 ное 06:32Пинг понг маса

Се продава пинг понг маса минимално користена и употребувана од профе...


10.000 МКД
или предлог цена
08 јул 12:19Pilates topka za vezbanje fitnes

Se prodava neupotrebwna pilates topka. Prakjam po kargo.


600 МКД
или предлог цена
29 јан 22:16Se prodava Blijard Pionner 8

Se prodava Blijard Pionner 8 , mnogu dobro socuvan kako nov ... Sam...


1.100 €
или предлог цена
24 окт 20:38Se prodava Blijard Pionner 8

Se prodava Blijard Pionner 8 , mnogu dobro socuvan kako nov ... Sam...


1.100 €
или предлог цена
24 окт 20:35Prodavam kos obrac i tabla

Prodavam obrac i tabla profesionalno izraboteni tablata e od vodootpo...


7.000 МКД
или предлог цена
24 окт 20:15Obrac za kos

Ekstra socuvan


2.000 МКД
или предлог цена
31 јул 09:47PALKA ZA BEJZBOL | БЕЈЗБОЛ ПАЛКА BASEBALL

Продавам фулл опрема за бејзбол. Дрвена палка - 600 ден. Кожна рак...


1.200 МКД
или предлог цена
03 апр 21:48SE PRODAVAAT KOPACKI !

Se prodavaat kopacki evtino !!


1.200 €
или предлог цена
31 дек 11:29prodavam

obrac kos za basket kosarka , nov so mreza besprekoren nikogas ne kor...


1.200 МКД
или предлог цена
02 авг 23:12SE PRODAVA OBRAC ZA KOSH

SE PRODAVA OBRAC ZA KOSH


2.000 МКД
или предлог цена
27 јул 19:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам