Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
215 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jakna BRUGI

Jaknata e broj 176


2.800 МКД
или предлог цена
Денес 11:11RAKAVICI SKII SKI NARAKVICI ZA SKIJANJE PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
Денес 10:59skijacki rakavici

Novi ne koristeni kvalitetni rakavici vodotporni ICEPEAK golemina s


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:39Prodavam i Salomon zenski dolni pantoloni za skijanje broj L

Продавам нови воопшто не носени Salomon женски долни панталони за ски...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

16 мај 20:59Женски оргинал North Face ракавици rakavici

Женски оргинал North Face ракавици донесени од Америка. Големина L....


1.600 МКД
или предлог цена
14 мај 13:54Kaciga i naocari za skijanje

Kacigata e golemina L broj 59-60 naocarite se podesuvaat vo zavisnost...


2.200 МКД
или предлог цена
13 мај 09:02NAOCARI SKII SNOWBOARD MOTOR BIKE OCILA SO ZASTITNA MASKA

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 11:20NAOCARI SNOWBOARD SKII MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI OCILA

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
09 мај 11:20Detski skijacki pantoloni X 2

Se prodavaat dva para skijacki pantoloni detski eden par violetovi br...


25 €
или предлог цена
01 мај 17:56Detski ski pantaloni Freestep 10000,158, skoro novi

Prodavam skoro novi detski ski pantoloni Freestep za visina 158 cm ex...


2.300 МКД
или предлог цена
01 мај 07:41Detska skijacka jakna ICEPEAK 164(13-14g.) skoro nova

Prodavam edna sezona koristena detska skijacka jakna Icepak 5000 za 1...


2.500 МКД
или предлог цена
01 мај 07:40Ски пантолони / Ski pantoloni

Се продаваат нови пантолони за скијање “crivit”, големина 52.


1.200 МКД
или предлог цена
30 апр 09:26Spyder

Spyder BORMIO XL goratex usa taem novi gold premium kvalitetni recco ...


190 €
или предлог цена
28 апр 23:50SKIJACKI PANTOLONI

SKIJACKI PANTOLONI I Jakni


1.000 МКД
или предлог цена
28 апр 07:35Ски панталони Icepeak

Се продаваат ски панталони Icepeak Величина (48 - S) Растеглив софт...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

27 апр 22:22SKIJACKA JAKNA

Mnogu ubava jakna ocuvana


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

26 апр 22:05Icepeak Colby ski jakna

Jakna Icepeak Colby, golemina 58, kupena lani od Megasport. Jaknata n...


5.500 МКД
или предлог цена
24 апр 11:09Skafander za skijanje BRUGI

Skafanderot e odlicno socuvan odgovara na xl ili xxl vo brojka golemi...


3.800 МКД
или предлог цена
18 апр 12:38Detski ski kombinezon Nevica 5-6 god. 110-116 cm

Prodavam detski ski kombinezon Nevica waterproof golemina 5-6 god. vo...


1.000 МКД
или предлог цена
17 апр 13:01Detski Skafander za skijanje br. 122

Prodavam Detski Skafander za skijanje br. 122 (7 godini).Javete se na...


1.100 МКД
или предлог цена
17 апр 12:09Pantaloni za skijanje, br. 152 (12 god), od Svajcarija.

Prodavam pantaloni za skijanje, br. 152 (12 god), doneseni od Svajcar...


1.000 МКД
или предлог цена
17 апр 12:09Jakna detska 8-11g

Vozrast 8-11g Visina 140-150cm


500 МКД
или предлог цена
12 апр 08:37NARAKVICI RAKAVICI ZA SKIJANJE VELOSIPED PLANINARENJE MOTOR

Специјални нараквици погодни за скијање, возење мотор, велосипед, пла...


800 МКД
или предлог цена
11 апр 13:42Regatta детска јакна

Се продава детска Regatta adventure tech јакна црвена зелена боја во ...


1.001 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

09 апр 12:02Snowbord jakna QUIKSILVER 8000mm

SE PRODAVA snowbord jakna QUIKSILVER, maska, velicina XL. Koristena e...


60 €
или предлог цена
05 апр 16:24ski jakna

jakna br XL


1.200 МКД
или предлог цена
04 апр 15:42Salomon jakna zimska 20K ski snowboard

Prodavam SALOMON 20k vodootporna jakna 3L , kupena e 350 evra (toj st...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

03 апр 09:36Ski pantoloni detski nevica

socuvani ,uotrebeni edna godina pisuva 8 god ama garantirano moze do ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 мар 22:10Salomon ski jakna M

donesena od usa,nova salomon standard speed moze da se vidi na amazo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 мар 22:10Spyder ski jakna i Bogner ski pantloni

Se prodava kvalitetni skoro novi : Bogner ski jakna-L golemina ,odgo...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 мар 20:18Облека, нараквици и кацига за скијање

Продавам детска облека за скијање Columbia донесена од Америка, 10 до...


2.500 МКД
или предлог цена
31 мар 11:20Ski skafander detski za 2-3god dete

Ski skafander detski golemina 92 odgovara za 2 -3 god dete. Tel 075 2...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

30 мар 17:21PANTALONI,PALTA,SKII,CEVLI,SNOWBOARD , KOMBILIZONI

Skijačka oprema uvoz od Švajcarija , Germanija ,Avstrija po ,,EKSTRA ...


800 МКД
или предлог цена
29 мар 21:12ZARA zimska jakna, broj 134, 8-10 godini

Prodavam ZARA zimska jakna, broj 134, odgovara na deca od 8 do 10 god...


15 €
или предлог цена
29 мар 15:30Ski pantaloni

Se prodavaat ski pantaloni 152-164 velicina odgovara na S . Socuvani,...


1.100 МКД
или предлог цена
26 мар 23:17Prodavam novi KILTECH ski pantaloni

Ski pantolonite se novi, spakuvani vo kesa. Kupeni se 6 990 den. Pora...


5.500 МКД
или предлог цена
25 мар 19:58Kombilizon za skijanje

Prodavam kombilizon za skijanje kako nov malce koristen golemina L ze...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

23 мар 18:36*NOVI* Brugi man ski pants Crni Novi L 2000mkd

Brugi man ski pants Boja Crna ***NOVI*** Golemina L Cena:2000de...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 00:12Quicksilver jakna, ventijaga

Koristena nekolku sezoni bez tragi na nosenje. Kupena od Anglija Gr...


4.500 МКД
или предлог цена
22 мар 08:45DETSKO SKII ODELO

DETSKO ODELO NA FIRMATA 4F GOLEMINA 178br.(odgovara za deca od 6 do ...


2.500 МКД
или предлог цена
21 мар 10:27Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам