Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Salomon cevli za ski

Se prodavaat novi salomon cevli za skijanje broj 24.5


5.999 МКД
или предлог цена
Денес 00:28



10 evra par (na golemo)

CEVLITE SE DONESENI OD CH PRED NEKOLKU DENA A GI IMA NAJUBAVITE MARKI...


1 €
или предлог цена
05 јун 19:46



Чевли за скијање Cizmi za skijanje

39 broj Sosema ispravni


900 МКД
или предлог цена
04 јун 14:18



Salomon Quest access R70 W

Одлични X ACCESS 70 W кондури за скијање кои имаат прилагодлив механи...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

03 јун 14:41



Salomon cizmi / cevli za bord / daska

Se prodavaat salomon cevli broj 45, za bord/daska, cizmite vnatre se ...


1.999 МКД
или предлог цена
02 јун 11:37



Skiorski cevli Nordica

* Cevli Nordica 25.0-25.5 298mm (39-40) odgovaraat na 37-38 broj na c...


50 €
или предлог цена
31 мај 15:36



Fischer konduri/cevli Фишер кондури/чевли

Fischer RC4 konduri za skijanje Broj 40/40.5 ili US 7.5 MONDO point 2...


4.000 МКД
или предлог цена
30 мај 17:36



Ski cizmi ATOMIC, чизми, cevli, чевли, konduri, кондури

Atomic Hawk Magna 110 ski cizmi, zgresen broj (golemi mi se), oblecen...


7.000 МКД
или предлог цена
28 мај 21:38



Rossignol ski cizmi cevli, Ски чизми чевли

Rossignol ski cizmi, broj 22.5-23.5, dolznina 275mm. Malku koristeni,...


2.000 МКД
или предлог цена
28 мај 21:38



Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
28 мај 20:08



Cizmi za skii

Cizmi za skii cevli po dogovor


1 МКД
или предлог цена
26 мај 10:41



Se prodavaat detski ski konduri alpina

Se prodavaat detski konduri za skijanje alpina. Broj 195, kupeni od ...


2.200 МКД
или предлог цена
24 мај 16:31



Ски кондури нови

Ски кондури нови 44/44'5 3000 ден Скопје


3.000 МКД
или предлог цена
24 мај 14:10



PRODAVAM DETSKI SKI CIZMI

Prodavam detski ski cizmi extra socuvani kako Novi. Vozeni samo 2 sez...


45 €
или предлог цена
22 мај 22:36



Fischer RC4 Curv 120 Vacuum Full Fit 2018

Moze da se pravi korekcija na cizmata vo sportbike-Skopje Product ...


250 €
или предлог цена
22 мај 14:40



Ski konduri HEAD VECTOR 100

Polovni skijacki konduri (cizmi) HEAD VECTOR vo odlicna sostojba. Gol...


130 €
или предлог цена
16 мај 16:20



Кондури за скијање Head Vector

Prodavam Kinduri za skijanje, Head Vector 110 flex. Broj 29.5 ili...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

14 мај 17:35



ski konduri

Ski konduri Lange br 38


1.800 МКД
или предлог цена
14 мај 10:37



Cizmi za skijanje Alpina Чизми за скијање

Чизми за скијање Alpina


3.000 МКД
или предлог цена
13 мај 08:22



Чизми Salomon S Pro 120 HV Cizmi

Се продаваат нови чизми за скијање Salomon S/Pro 120 flex HV Ширина н...


200 €
или предлог цена
03 мај 18:23



skijacki cevli

-alpina ,, pro carve,, ski cevli ---45-46 br- 3000den ---temno ...


1.500 МКД
или предлог цена
03 мај 10:25



Ski konduri 44 45 338mm

Odlicni i udobni konduri gi prodavm deka mi se mali


2.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

01 мај 11:16



Продавам ски чевли Алпина бр.45

Продавам ски чевли Алпина бр.45, цена 2500 денари.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

30 апр 23:45



Lange RSJ65, vrvni detski ski konduri!

Prodavam koristeni vrvni detski konduri za skijanje LANGE RSJ65, mode...


5.500 МКД
или предлог цена
30 апр 13:06



Се продава папучи за скии Nordica NX 8.5 Syntech

Се продава папучи за скии Nordica NX 8.5 Syntech Цена 2400 ден Тел...


2.400 МКД
или предлог цена
29 апр 12:05



Nordica ски чевли

Се продаваат ски чевли NORDICA во добра кондиција. Големина 30,0-30,5.


2.000 МКД
или предлог цена
28 апр 19:19



Cevli za skijanje

Se prodavaat cevli za skijanje br.43


1.100 МКД
или предлог цена
27 апр 20:08



Cizmi za snowboard

Klasa cizmi za snowboard Cena mozi i po dogovor broj 40-42.5


2.400 МКД
или предлог цена
26 апр 10:03



CIZMI I SKII EVTINO!!!

Tel 070-541-761 Prodavam 2 para skii i eden par cizmi za skijanje.10...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

18 апр 20:46



Чизми за скијање бр.39,5

Чизмите се носени вкупно 5 дена. Немаат гребнатинка и се речиси как...


65 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

11 апр 10:49



Alpina konduri za skii

Se prodavaat skoro novi, malku koristeni. Broj 44/45


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

10 апр 10:25



Head Raptor Rs 120 28,5

Se prodavaat ski konduri Head vo dobra sostojba vo odlichna funkcikna...


130 €
или предлог цена
09 апр 17:44



LA SPORTIVA Trango towerGTX Carbon/Apple green 465

LA SPORTIVA Trango tower broj 46.5 odgovaraat na 45.Nekolku pati nose...


12.000 МКД
или предлог цена
09 апр 11:16



Atomic

Prodavam konduri Atomic br.41-41 mnogu socuvani


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

09 апр 08:46



Skii Atomic R6

Skii Atomik racing 6 130 cm i cevli 35 ......skii 4000 den, cevli 300...


7.000 МКД
или предлог цена
08 апр 18:19



Cevli za bordanje (snowboard)

Cevlite se kako novi dva pati se iskoristeni. Vo odlicna sostojba In...


3.000 МКД
или предлог цена
08 апр 12:26



Ski Konduri - Guzerici Solomon

Se prodavaat ski konduri - guzerici Solomon broj 46 1/3 (29.5)


1.500 МКД
или предлог цена
08 апр 12:05



Cevli za skijanje

Cevli NORDICA 90 Flex vo odlicna sostojba. Velicina 26.5 (41-42) - 30...


3.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

08 апр 08:42



Burton MOTO BOA, број 44

Се продаваат кондури за snowboard Burton MOTO BOA, број 44. Истите се...


150 €
или предлог цена
07 апр 14:21



Чевли за скијање бр. 11

Продавам чевли Алпина бр. 11, 350 мм. исправни, одговараат на број 43...


1.500 МКД
или предлог цена
06 апр 10:05



Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам