Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
418 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skii,cevli,daski, od Svajcarija povolno !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:28Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:28Burton Selen 157 cm. so novi vezovi Burton!!!

Snowboard Burton Selen mnogu socuvan so gans novi vezovi Burton!!! Se...


350 €
или предлог цена
Денес 09:27Burton novi vezovi S T I sistem L, Xl

Burton novi gans vezovi S T I sistem!!! L, Xl, 120€ nov model od Svaj...


100 €
или предлог цена
Денес 09:27Naocari novi od Svajcarija!!!

Naocari novi od povejke brendovi !!! Prajkam I po kargo!!! Javete se ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:27Cevli za Turno skijanje Scarpa!!!

Ekstra klasa cevli za turno staveni bukvalno 2,3 pati kupeni od Itali...


100 €
или предлог цена
Денес 09:27kacigi za skijanje i za bicikli

poveke golemi i marki ako zemete poveke cenata vie samo 300 denari o...


10 €
или предлог цена
Вчера 23:35PROFI MASHINA

masinata e donesena od svajcarija za polnenje i ravnenje na skii i sn...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 23:34NOVA PRATKA NA SKI I CEVLI (svajcarija)

gi imame site marki i golemini na ski i cevli so garancija najeftino ...


50 €
или предлог цена
Вчера 23:34Detski naocari Briko

Dobro socuvani


1.200 МКД
или предлог цена
19 мај 11:11Cevli i Ski

Alpina Cevli 44-45 zacuvani


50 €
или предлог цена
17 мај 14:14NAOCARI OCILA SKII SNOWBOARD MOTOCROSS BIKE UV ZASTITA NOVI

Нови наочари во повење бои со UV заштита. Наочарите имаат прилагодлив...


1.100 МКД
или предлог цена
16 мај 10:45Se prodava rossignol snowboard (daska) i cizmi

Se prodava rossignol snowboard so vezoj head vo mnogu dobra sostojba ...


10.000 МКД
или предлог цена
16 мај 02:09Krovni nosaci

Se prodavaat krovni nosaci Menabo koristeni edna nedela. Nosacite mom...


4.000 МКД
или предлог цена
15 мај 17:41Snowboard &&& Cizmi od Svajcarija povolno!!!

Snowboard dimenzii od 110cm do 165cm i Cizmi od 36 do 48 ....Javete s...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 19:48Skii ELAN 168cm so vezovi i obuvki

Се продаваат скии ELAN 168ЦМ со везови ELAN EL10 и обивки TECNICA meg...


140 €
или предлог цена
03 мај 13:44Skii

Skii


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

03 мај 10:31ranec VAUDE Hidalgo 42+8

ПРОДАВАМ САМО ЕДНАШ КОРИСТЕН РАНЕЦ ЗА ДОГИ ТРЕКИНГ ТУРИ -КАКО И ПЛАНИ...


7.000 МКД
или предлог цена
01 мај 17:07Skii

Prodavam 2 para skii 1500 denari crvenite 1200 denari plavite Dvat...


1.200 МКД
или предлог цена
30 апр 13:38Ski Atomic i Volkl ot ch kako novi

Ski Atomic i Volkl ot svajcaria kako novi


По Договор
или предлог цена
30 апр 11:10Rossignol skii PMC 3000 146cm

Se prodavaat Rossignol PMC 3000 skii, 146cm dolzina, od modelite na D...


150 €
или предлог цена
21 апр 17:02Naocari Julbo so Zebra lekji

Naocari Julbo so Zebra lekji, novi! Avtomatsko podesuvanje na filtero...


3.000 МКД
или предлог цена
19 апр 22:13Se prodavaat skii komplet 2500 denari

Komplet skii champion komplet, dolzina 1.50 i cevli br: 38


2.500 МКД
или предлог цена
17 апр 17:22Комплетен сет на опрема за скијање - SALOMON + UVEX

Се продава комплетен сет на опрема за скијање : SALOMON - Скии(150cm...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

14 апр 20:58Iznajmuvam Skii,cevli,daski,shteki !!!

Iznajmuvam zimska oprema !!! Javete se vo sekoe vreme kaj Borce od 8...


1 МКД
или предлог цена
11 апр 23:30Skii Head i Rosinjol novi od salon - maksimalno socuvani

Prodavam detski skii Head 137sm kupeni od salon 2 pati obleceni glanc...


4.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

09 апр 07:54Detska ski oprema

Prodavam polovni detski skii Atomic-110 cm,cizmi marka K2 kako novi b...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

08 апр 07:53Se prodavaat daski ski I cizmi

Se prodavaat i iznajmuvaat Cizmi od36 do 41 br Daski 130 do 15...


50 €
или предлог цена
07 апр 20:15SKII Salomon 145

se prodavaat skii salomon 145cm Kontakt broj : Igor :070 382 757


3.000 МКД
или предлог цена
06 апр 10:21Kaciga

Se prodava detska kaciga, koristena edna sezona.


1.000 МКД
или предлог цена
05 апр 13:53Се продаваат скии Salomon Aeromax gt 165

Се продаваат скии Salomon Aeromax gt 165 во одлична состојба http...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Останато

04 апр 09:04Ski Rossignol

Prodavam skii ROSSIGNOL postar model vo odlucna sostojba. Dolzina 188...


1.000 МКД
или предлог цена
03 апр 16:52Rossingol 174cm

Se prodavat komplet skii rossingol 174cm So niv odat obuvki 42/43 br...


100 €
или предлог цена
01 апр 18:51Prodavam skii ELAN i konduri Alpina

Prodavam poliprofesionalni polovni skii Elan model RC Kevlar so visin...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мар 17:50Skii Rossignol

Rossignol E75 experience 160cm kupeni od intersport odlicno socuvan...


100 €
или предлог цена
31 мар 11:28Nitro vezovi snowboard

Nitro Vezovi super sostojba bez strafovi i plastiki dole


2.000 МКД
или предлог цена
30 мар 13:06Држач за полесно носење скии за на рамо

Држач за рамо со лепенки за олеснето носење скии. Должина 120cm.


400 МКД
или предлог цена
28 мар 08:53Snowboard Nitro Target

Se prodava Snowboard Nitro Target uvezen od CH , prakam po kargo .


100 €
или предлог цена
27 мар 03:06Se prodavaat Elan skii sezona 2021/2022 kupeni

Elan Pinball pro jib Rocker 175cm tall 86waist Odlicna all mountain ...


130 €
или предлог цена
23 мар 10:36Snowboard CONTRACT 145cm NITRO cizmi br 40

Vo dobra sosotojba, komplet Daska 145cm Vezovi Cizmi br.40


7.000 МКД
или предлог цена
22 мар 16:23Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам