Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Едрилица за крстарење

Должина -5.60, ширина-2.10, газ- 0.50-1.00, тежина-560кг, мотор вонбр...


6.000 €
или предлог цена
11 мај 12:40Промовирано

Aquatone Wave 10'0" - 10'6" SUP daska СУП даска

Aquatone WAVE 10’0″ и 10'6" се класични ALL-ROUND даска на надувување...


330 €
или предлог цена
Денес 19:38Aquatone Wave Plus 11'0" - 12'0" SUP daska СУП даска

Новата верзија на Wave Plus 11’0″ е водечки сеопфатен SUP лесно прила...


385 €
или предлог цена
Денес 19:38Aquaton Aztron SUP daska, surf, kajak! Paddling, surf, kayak

Celosen asortiman i proizvodi od visokokvalitetnite firmi Aquaton i A...


330 €
или предлог цена
Денес 19:38SUP daska kajak surf СУП даска кајак veslo весло iphone

НОВИ Rebel Boards даски за веслање (SUP-ови) и кајаци на пумпање. Изр...


540 €
или предлог цена
Денес 11:58REZERVOAR ZA BENZIN

Rezervoarot e nov,nekoristen,22 litarski i ima merac za nivoto za ben...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:22Sup daska so veslo

Sup daska so veslo 2.74m x76cmx12cm


230 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
260 €
Вчера 07:10Se prodava suvo odelo za nurkanje Poseidon

Se prodava suvo odelo za nurkanje marka Poseidon Unisuit. Za poveke ...


350 €
или предлог цена
14 мај 12:22Кајак kajak kayak Seaflo SF-1004

НОВ кајак Seaflo SF-1004 Димензии: Должина 305см Ширина 71 см Теж...


400 €
или предлог цена
13 мај 14:02SUP Daska kajak 3.2m

Novi SUP daski 3.2m Ranec Veslo Pumpa Perka Set za reparacija Spiraln...


330 €
или предлог цена
13 мај 08:02Sidro kotva za camec

30cm visina


20 €
или предлог цена
12 мај 21:48Едрилица за крстарење

Должина -5.60, ширина-2.10, газ- 0.50-1.00, тежина-560кг, мотор вонбр...


6.000 €
или предлог цена
11 мај 12:40Се продава гумен чамец со весла!!!

Се продава гумен чамец димензија 2.20х1.10 поволна цена


1 МКД
или предлог цена
10 мај 14:09Prodavam nov Aqua Skipper

Prodavam , nov neotpakuvan Aqua Skipper , avanturisticki, nesekojdnev...


500 €
или предлог цена
09 мај 22:02Prodavam metalen camec gliser

Se prodava aluminiumski camec gliser so motor Mercury 40 konja vo odl...


1 €
или предлог цена
09 мај 13:36Очила за пливање / naocari za plivanje

Sport swim очила за пливање. Нови, некористени.


800 МКД
или предлог цена
08 мај 08:20Camec Highfield

Se prodava camec Highfield aluminiumsko korito 2 godini star kupen od...


14.000 €
или предлог цена
08 мај 07:53Aztron Vest елек за водени спортови - elek za voda sportovi

Eлек Aztron N-SV 2.0 Aztron Safety Vest N-SV 2.0 е пловно помагало и...


2.990 МКД
или предлог цена
06 мај 23:17SUP nosivost 120 kg

SUP komplet nov nosivost 120 kg


350 €
или предлог цена
03 мај 01:10Kajak кајак Чамец Camec

Kajak nosivost 150 kg


11.000 МКД
или предлог цена
03 мај 01:07pedalini

PEDALINI za dvajca,devet na br.cenata se odnesuva na parče i se proda...


500 €
или предлог цена
02 мај 19:21ELEK ZA PLIVANJE so svirka

Donesen od Holandija za poveke informacii vidi gi slikite 30 evra par...


30 €
или предлог цена
01 мај 20:12Elektricna pumpa za kajak i SUP daska za veslanje

www.rebel.mk Maksimalen pritisok 15 PSI (1 Bar). Se vklučuva v...


100 €
или предлог цена
30 апр 06:55BIC STANDARD SEDISTA

Koristeni samo edno leto. Socuvani isto kako novi.


5.500 МКД
или предлог цена
28 апр 14:56Boci za kislorod 200 bara

Novi Cena 2400


39 €
или предлог цена
26 апр 17:06VODOOTPORNA LAMPA

Nova vodootporna lampa pogodna za nurkanje Tel. 071 264 065


1.000 МКД
или предлог цена
25 апр 09:51Kapi za na plaza

Prodavam kapi italijanska moda 2022 racno izraboteni za letnite zesti...


450 МКД
или предлог цена
19 апр 17:33НОВ КАЈАК ЕДНОСЕД

Се продаваат два модела кајак едносед SI45 и SI52 држач за кров, поја...


650 €
или предлог цена
19 апр 01:07Prodavam camci

Marka pireli vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
05 апр 13:13Pridavam gumeni camci

Prodavam 2 dobro socuvani camci marka zodijak i marka pireli cena po ...


1 €
или предлог цена
28 мар 20:51Komanda

Komandna racka za turazai rikvers


1 €
или предлог цена
21 мар 15:41Poluga za volan

Inoksna poluga za volan so brza montaza i demontaza na samata penta


1 €
или предлог цена
21 мар 15:41Sediste za kajak

Se prodava sediste za kajak za divi vodi white waters vo bespeekorna ...


По Договор
или предлог цена
20 мар 19:27Prodavam dva motori Evenrude i Suzuki

Evenrudeto e skoro novo i dobro raboti Suzukito e so defekt treba dil...


777 €
или предлог цена
20 јан 19:47SE PRODAVA NURKACKA OPREMA

Se prodava profesionalna oprema za nurkanje: odelo Scubapro-neoprensk...


35 €
или предлог цена
15 дек 12:58Мотор томос 4 кс

Продавам Томос 4 со долга чизма.


15.000 МКД
или предлог цена
06 дек 21:48ventil za camec

barame da kupime ventil za camecot


1 €
или предлог цена
02 ное 09:45Drzaci za prikolka za camec

Se prodavaat drzaci za prikolka za camec


2.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 16:06SERVISIRANJE I PRODAZBA NA VENTILI NA MAESTRAL CAMCI

Profisionalno lepenje na site vidovi matrijali na camci od hipalon n...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 17:59CAMCI OPREMA

CAMCI PREMIUM QUALITY . . . CAMCI ZA RIBOLOV POVEKE TIPOVI NA CAM...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 16:19Kajak,kayak,lifetime

Se prodava Kajak, nov ne koristen zaedno so drzac za na kola isto tak...


1.000 €
или предлог цена
10 сеп 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам