Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СПОРТСКИ АЛИШТА

ПОЛИЕСТЕР 100% СПОРТСКИ АЛИШТА ЗА СКИЈАЊЕ РИБОЛОВ И ДРУГИ АКТИВНОСТИ ...


3.000 МКД
или предлог цена
06 јун 13:25Novo OLAIAN odelo za plivanje, surfanje, sup daska, nurkanje

SURFERSKO ODELO OLAIAN GOLEMIN L Nurkacko odelo, odelo za sup daska ...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

05 јун 19:02Elek Eleci za vo voda

Prodavam eleci za vo voda


1.300 МКД
или предлог цена
05 јун 16:29Cressi odelo obleka za nurkanje

Prodavam odelo/obleka za nurkanje za deca od 6-12 godini, 5mm debel e...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

02 јун 09:42PERAI TNT

PERAI za plivanje


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

01 јун 21:55Maski kostum za kapenje ( DECATHLON

Машки костум за капење од DECATHLON. Нови, воопшто не користени. Се...


600 МКД
или предлог цена
01 јун 18:54Prodavam maica za sportuvanje so dolgi rakavi so UV zastita

Prodavam SBART maicI XL 175/95 za sportuvanje so dolgi rakavi ( p...


25 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

22 мај 12:10Kombinizon za surfanje

Poloven kostim za surfanje s velicina


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

14 мај 20:22Капа за пливање

Капа за пливање за деца 150ден парче


150 МКД
или предлог цена
01 мај 07:53Odelo za nurkanje OMER dvodelno 5mm

Prodavam odelo za nurkanje OMER debelina 5mm.Oblozeno od vnatre so ne...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

02 апр 14:39Детско неопренско одело за нуркање бр.133-142

Како ново


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

26 фев 14:48Profesionalni eleci za spasuvanje vo voda / Елек за вода

Prodavam 4 profesionallni eleci za spasuvanje vo voda marka CSR saili...


35 €
или предлог цена
19 сеп 19:52Prodavam skii za skianje na voda

Prodavam skii za skianje na voda odlicni moze da se skia so dvete a ...


170 €
или предлог цена
18 дек 19:55ELEK ZA VODENI SPORTOVI JOBE

Prodavam ELEK ZA VODENI SPORTOVI marka JOBE. Elekot e vo odlična sost...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

29 јул 07:23Одело за нуркање

Продавам одело за нуркање. одоговара до 160 см висина (за деца од 10-...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јан 12:03Odelo za nurkanje

Odeloto e novo odgovara na visina 175/185 Tezin...


220 €
или предлог цена
17 окт 22:01Odelo za NURKANjE 220 eu NOVO

Novo odgovara za lica vis 175/185 inf. Tel 070222490


220 €
или предлог цена
16 окт 07:07Kostim za plivanje

Kostim za plivanje. Nov!


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Водени спортови / чамец / Облека

04 сеп 07:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам