Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
0 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Едрилица за крстарење

Должина -5.60, ширина-2.10, газ- 0.50-1.00, тежина-560кг, мотор вонбр...


6.000 €
или предлог цена
11 мај 12:40Промовирано

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам