Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
51 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Едрилица за крстарење

Должина -5.60, ширина-2.10, газ- 0.50-1.00, тежина-560кг, мотор вонбр...


6.000 €
или предлог цена
11 мај 12:40Промовирано

prodavam camec elend 2.40 x110

camec eland potpolno sreden ofarbam so duplo dno prodavam ili menuvam...


1 €
или предлог цена
11 мај 20:30Big sport kajak model Santiago

Se prodava kajak nov kuven 52000. Koristen mnogu malce. Dolg 3.8 m ...


40.000 МКД
или предлог цена
11 мај 11:42Windsurf - Опрема за едрење -Tabou Gaastra

Се продава комплет windsurf опрема: - 145l даска Tabou Bullit freeri...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

10 мај 03:32INTEX 2 чамци и 1 душек

Се продаваат нови во кутија 2 чамци и 1 душек INTEX ЧАМЦИ -CHAL...


3.000 МКД
или предлог цена
08 мај 21:58KAPA TYR I NAOCARI SPEEDO

KAPA ZA BANJANJE I NAOCARI SPEEDDO I TYR


11 €
или предлог цена
07 мај 17:10SPEEDO MASKA I SNORKEL

SPEEDO MASKA I SNORKEL


11 €
или предлог цена
07 мај 16:54SPEEDO PERAI BR.44-46

MNOGU MALCE KORISTENI PERAI SPEEDO BR 44-46


11 МКД
или предлог цена
07 мај 16:53DETSKI PERAI ARENA

Prodavam DETSKI PERAI ARENA br. 33 - 34


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

04 мај 19:03Prodavam camec

Prodavam nov camec nekoristen odlicen brend Crivid dimenzii ...


70 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
5.500 €
02 мај 10:04Camec so elektricen motor i tenda/ Чамец со електричен мотор

Karakteristiki: *Camec - SOLAR MARINE model 300 - dolzina ...


799 €
или предлог цена
02 мај 04:07РЕПАРИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ЈАХТИ,ВОДНИ СКУТЕРИ.

РЕПАРИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ЈАХТИ,ВОДНИ СКУТЕРИ. РЕПАРИР...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

30 апр 00:32KOLIBRI GUMEN CAMEC

Camecot e dolg 265st sirok 140st so tri komori drven patos- dve vesl...


500 €
или предлог цена
25 апр 06:10Kajak

Kajakot e odlichen i e mnogu zachuvan.


190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

17 апр 16:24Ambietalna RGB Lampa LED svetlo za pod voda, za bazeni itn

Ova lampa raboti so 3 mali AAA baterii,(isti se kako od baterii za da...


600 МКД
или предлог цена
16 апр 21:19Gumen camec

Camecot e so kobilica na duvanje, aluminiumski pod i metalna konzola ...


1 €
или предлог цена
16 апр 13:00Базент

Базентот е користен само една сезона е со метална конструкција + грат...


100 €
или предлог цена
16 апр 12:44Camec camac

Se prodava camac Bombard so dolzina 4.20m sirina 1.90m donesen od ger...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
630 €
16 апр 10:09Camec camac so mercury5

Se prodava camac Suzuki 3.20cm so motor mercury 5kojni 4takten cameco...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 €
08 апр 15:29Kajak 4 metarski(rachna izrabotka)

Kajakot e kako nov i e koristen samo nekolku pati. Napraven vo MK.


270 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

02 фев 16:51BIC Dura-Tec 10'4

Се продава SUP - Standup paddle тврда даска за стоечко веслање, во од...


450 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

12 јан 18:30CHAMEC,ЧАМЕЦ - MAESTRAL9

Продавам чамец MAESTRAL 9


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

28 дек 19:50Se prodava plasticen camec ELAN

Se prodava plasticen camec Elan 3 dolzina: 310cm sirina: 160cm ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

14 дек 20:27Camec SPORT BEOGRAD II so dopolnitelna oprema

Se prodava camec SPORT BEOGRAD II,vo perfektna sostojba,so dokumenti,...


1.170 €
или предлог цена
20 окт 19:55Prodavam camec

Se prodavaat dva camci,pogodni za ribolov i rekreacija. Cena po dogo...


По Договор
или предлог цена
09 окт 17:05odelo za deca

Odelo za plivanje,nurkanje za deca so kratki i dolgi rakavi novi i ko...


2.500 МКД
или предлог цена
01 окт 12:08DETSKI OBUVKI ZA VODA

Prodavam DETSKI OBUVKI ZA VODA br. 31


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

30 сеп 18:28NOVI KAJACI KAJAK DVOSEDI SO 2 VESLA I PUMPA

NOVI KAJACI KAJAK DVOSEDI SO 2 VESLA I PUMPA CENA: 10.500den


10.500 МКД
или предлог цена
15 сеп 19:52PRODAVAM CAMEC MAESTRAL 9 SD KAKO NOV

PRODAVAM CAMEC MAESTRAL 9 SD KAKO NOV BEZ NIEDNA LEPENKA.


600 €
или предлог цена
12 сеп 20:55Се продава охридско кајче со мотор YAMAHA 6 hp.

Се продава охридско кајче со должина од 5 метри.Со чамецот следува и ...


1 €
или предлог цена
17 авг 12:06Racno izrabotena Surf, Даска Рачно изработена Сурф Даска

Daskata e so dimenzii 185cm - 65cm - 12cm, daskata e racno izrabotena...


6.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:18Skii za voda

Se prodava skija za na voda dobro socuvana Jobe 100e


1 €
или предлог цена
11 јун 11:16Iznajmuvam edrilica

Iznajmuvam edrilici na ohridsko ezero. -edrilica 7 m so ili bez skip...


1 €
или предлог цена
13 мај 08:33Izdavam golem metalen camec

Izdavam golem metalen camec za sportski ribolov


111.111 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Водени спортови / чамец / Останато

27 фев 16:32Detska kapa za plivanaje Adidas

Prodavam nova i nekoristena detska kapa za plivanje marka Adidas. Kap...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Водени спортови / чамец / Останато

03 фев 15:45Gliser glastron so vnatresen dizel motor

Gliserot e so najdobri preformansi za tie sto znaat najdobro korito I...


6.000 €
или предлог цена
10 ное 12:30Gliser dvosed so motor 30konja

Naj stabilnoto korito monte karlo za tie sto znaat.So motor evinrude ...


3.000 €
или предлог цена
06 ное 16:02Motor za camec Jonson 40ks

Prodavam motor za camec vanbrodski Johanson super sea horse od 40K...


11 €
или предлог цена
30 сеп 08:26Изнајмување на едрилици

Рентираме јахти за едрење по Охридско езеро. Доживеете и Вие едно но...


10 МКД
или предлог цена
03 сеп 10:52PRODAVAM ORIGINAL NALEPNICA ZA MOTOR PENTA TOMOS T 10.

PRODAVAM ORIGINAL NALEPNICA ZA MOTOR PENTA TOMOS T 10.


1.200 МКД
или предлог цена
15 апр 20:05CAMCI OMEGA

Ukrainski Camci za veslanje i motorni camci so 5 godini garancija ...


19.000 €
или предлог цена
10 мар 18:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам