Цела Македонија
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat NBA 2K21, NBA 2K20 (PS4)

Se prodavaat igro za Playstation 4 NBA 2K20 - 1200den NBA 2K21 - 160...


1.200 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електронски спортови

30 мај 01:47ELEKTRICEN DETSKI SKUTER

se prodava elektricen detski skuter do 60 kg ,mnogu zacuvan i ispra...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 19:09Електронско Пикадо Darts

Нови електронски пикада Можна игра на еден до осум играчи. 20 разли...


1.990 МКД
или предлог цена
29 мај 17:36Hoverboard Hamachi W2 10"

Hoverboard Hamachi W2 10" , proban nekolku denovo , vo odlicna sostoj...


4.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електронски спортови

22 мај 18:07Xiaomi elektricen skuter trotinet тротинет електричен

Xiaomi 1s 8.5 incni trkala , 25 km na cas vozi do 30 km rastojanie ....


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електронски спортови

28 апр 08:36Boks

Boks ispraven raboti so metalni pari kontak 071 877765


1.700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електронски спортови

03 апр 18:50Electric scooter t Max Wheel T4 600W /13Ah /10' inch

Specifications Lithium battery 48V 13Ah Charging time 5-6 hours Auton...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електронски спортови

03 апр 16:32Lokator za zlato Compass f52

Se prodava lokator za zlato Finder compas f52 so tri anteni cena 300 ...


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електронски спортови

25 мар 15:38se prodava tocak

tel 078 933 861


220 €
или предлог цена
24 јан 19:08TROTINET NINEBOOT F25 SEGWAY

Koristen samo vo izminatata letna sezona. Komlpet so rezervna guma i...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електронски спортови

06 дек 21:30Fakalka za igracki kran za igracki

2 na saliha ispravni(samo novi lepenki)


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електронски спортови

09 окт 17:13Pikado

Pikado kwatro so nova meta folija


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електронски спортови

10 фев 23:24Detektor

Se. Prodava nov ne koristen pin pointer pustam i po kargo tel. 076 50...


2.000 МКД
или предлог цена
04 дек 11:31.

Mnogu malku koristeni zacuvano kako sto treba Za cena pisete na what...


1 €
или предлог цена
13 ное 14:59Fitbit flex 2

Se prodava fitbit flex 2 vo paket ne otvorena skros nova za sportisti...


1 €
или предлог цена
30 окт 21:44DRON l109 PRO BRUSHLESS

gkkguo


13.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 22:09EACHINE E520S PROPELERI

Се продаваат пропелери за еачине е520с , нови , статични ,залепени(за...


350 МКД
или предлог цена
03 апр 21:49PPOPELERI ZA DRON YH-19HW

PROPELERI ZA DRONE YH-19HW novi, nekoristen(vidlivo od prilozenoto). ...


390 МКД
или предлог цена
02 апр 14:26DRZAC ZA AKCIONA KAMERA ZA DRON

Se prodava drzac za akciona kamera za dron, neznam na koi dronovi odg...


1 МКД
или предлог цена
06 фев 17:23program trka na kucinja

trka na kucinja kompjuter printer bixolon se kompletno ispravno cena...


1 €
или предлог цена
19 дек 14:47ELEKTRICNI VELOSIPEDI

ELEKTRICNI VELOSIPEDI...


1 €
или предлог цена
02 дек 13:58ДЕТЕКТОР ЗА МЕТАЛ

Продавам Детектор за Метал испрсвен Работи на Алкални Батерии 0702541...


11.000 МКД
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Електронски спортови

08 окт 08:41Se prodava velosipet vo ispravna sostojba marka kalk KALKHOF

Velosipedot e elektricen no mu fale baterijata inace e ispraven se im...


1 €
или предлог цена
09 авг 12:16Mrrcede

Mercedes velosiped Cena 3500evra


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електронски спортови

01 апр 10:34Метал детектор

Продавам метал детектор за злато. Телефон за конктакт : 077754899


По Договор
или предлог цена
26 фев 09:49Howerboard

Prodavam howerboard koristen nekolku meseci, bela boja.


8.000 МКД
или предлог цена
10 ное 22:03penny board

mal plasticen skateboard so boja zolta


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електронски спортови

27 окт 11:22hoverboard

prodavam hoverboard bel so tezina 12kg


5.994 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електронски спортови

27 окт 11:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам