Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Biljard na kegli - Odlicno socuvano

Se prodava bilijard na kegli vo odlicna sostojba so nekolku steki. ...


700 €
или предлог цена
02 јун 18:12



Тегови за вежбање

Се продаваат елан плочи за кревање тежина - професионални со две шипк...


23.000 МКД
или предлог цена
30 мај 19:47



Velosiped 24ka

Mnogu malce vozen ekstra cena


4.000 МКД
или предлог цена
13 мај 12:24



Trambolina

Трамболина


5.000 МКД
или предлог цена
12 мај 21:08



Elektronsko Pikado - Електронско Пикадо - НОВО

Електронско Пикадо, работи со 3 батерии од 1,5В, или со адаптер... И...


2.099 МКД
или предлог цена
03 мај 09:45



Се продава билјард 9ка ,електрично покадо, пинг-понг маси

Се продава билјард 9ка 🎱,електрично покадо🎯,пинг-понг маси🏓 Тел.к...


1 €
или предлог цена
02 мај 21:08



Steki/Shteki/Штеки- Stapovi za Bilijard

3 Steki vo top sostojba


50 €
или предлог цена
01 мај 16:34



Boks

Combo boks jakar poland 1 sezona star


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

01 мај 09:21



Boks nov

Prodazba na novi boksovi


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

01 мај 08:43



Bilijard

Bilijard masa 9 nov redok model so mermerna ploca 3 tridelna ...


1 €
или предлог цена
01 мај 08:40



Pikado

Pikado quatro so 8 igraci original hrvatsko proizvotstvo raboti so m...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

01 мај 08:40



Boks

Se prodava boks jakar poloven so 3 meseci garancija


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

01 мај 08:40



Elektronsko Pikado - Електронско Пикадо - НОВО

Novo Elektronsko Pikado


2.100 МКД
или предлог цена
24 апр 16:56



Board game Lost Ruins of arnak

Se prodava Lost Ruins of Arnak, Srpsko izdanie kupena od Srbija. Sit...


3.000 МКД
или предлог цена
16 апр 21:41



GUMEN KATAPULT DZEBEN ZA ZABAVA I SPORT

MINI DZEBEN MOKEN GUMENI KATAPULTI ZA SPORT I ZABAVA LESEN ZA UPOTREB...


400 МКД
или предлог цена
16 мар 15:42



Bilijard

Rezervni delovi topki steki kiksovi coja


1 €
или предлог цена
15 фев 09:42



Reket tenis amaterski

Prodavam amaterski reket, kinesko proizvodstvo, eftino, solidna sosto...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

24 сеп 23:24



PRODAVAM PING PONG MASA

SE PRODAVA PING PONG MASA. - MASATA E SO ORIGINALNI DIMENZII - LE...


8.000 МКД
или предлог цена
29 јун 12:47



UNIVERZALNA LIZGALKA SO POVEKE ELEMENTI

Lizgalka so kukicka so poveke elementi, zabavna i lesna za montiranje...


25.000 МКД
или предлог цена
28 мај 17:44



Fudbalce

Se prodava fudbalce nov model so led diodi so elektricni zetonjeri ...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

10 фев 23:24



Bijard

Bijard na kegli Top sostojba


1 €
или предлог цена
02 дек 18:00



Kran za igracki

Kran za igracki malku koristen spanski raboti so metalni pari


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

29 сеп 00:13



Продавам детски велосипед

Продавам детски велосипед 20ка ,во одлична состојба (се гледа од слик...


3.000 МКД
или предлог цена
30 јун 07:47



Se prodava Fudbalce fabi i pikado king

Se prodava Fudbalce fabi i pikado king dadt4 Vo odlicna sostojba pov...


650 €
или предлог цена
01 јун 18:35



ЧОЈА ЗА БИЛЈАРД

продавам оригинал Нова ЧОЈА ЗЕЛЕНА БОЈА за билјард


1.500 МКД
или предлог цена
27 апр 22:34



Zetoni

Prodavam novi zetoni


15 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Игри и Забава спортови / Останато

23 апр 09:26



k 6 biljard

dosta socuan ,ispraven, so mehanizam za zetoni, odlicni spuntovi


520 €
или предлог цена
11 мар 07:43



Biljard,biliard,pikado,fusbalche,ps4 pro

Biljard 9ka pro, fudbalche fabi, pikado, ps4 pro so 2 kontroleri. Cen...


1 €
или предлог цена
11 јан 13:00



Skii i Snowboard Naocari

Novi Skii i Snowboard Detski Naocari 2019/2020 Model 🇩🇪Uvoz German...


21 €
или предлог цена
26 окт 00:49



Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам