Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Orbitrek

Se prodava nov orbitrek ne e koristen poveke od 1 cas se si funkcionr...


6.500 €
или предлог цена
18 мај 09:32Lenta - traka za trcanje Diadora

Trakata e koriatena se na se 15 pati, pod garancija, nikogas ne popra...


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

17 мај 12:21Se prodava nov sportski casovnik Kalenji so Heart rate

Kupen na 12.05.2022 so HR heart rate otchukuvanja na srce


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
13 мај 10:16Се продава лента за трчање TOP LIFE Treadmill TL 008

Се продава лента за трчање во одлична состојба, користена околу 10 па...


17.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

02 мај 23:35POLAR F11 Electric sportski casovnik sport watch exercise

Prodavam kako nov. Samo casovnikot.


1.200 МКД
или предлог цена
17 апр 20:21Foot pod Footpod Cadance Adidas Garmin Suunto

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. Лесно ќе се органи...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

19 фев 19:09Mi Smart Band 5

Продавам нов, неотворен Mi Smart Band 5. Има една година гаранција до...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

06 ное 09:52Нови неклаени

Се продават нови се адидас оригинал. Не се клаени ич. БРОЈ 42


2.500 €
или предлог цена
14 јун 16:58Ranec

Prodavam odlicen ranec, za patuvanje, planinarenje i slicno, vo odlic...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

14 апр 22:42Sprava TONER

Se prodava sprava Mnogu malku koristena. Cenata e 100 evra .Za dogo...


100 €
или предлог цена
04 мар 10:34Garmin Forerunner 235 како нов од Јули 2018 Гармин GPS саат

ПРОДАДЕН По порачка носам Гармин, Сунто, Полар саати половни и нови....


9.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

14 јул 22:08Garmin Forerunner 630 Гармин не 230 235 635 735 935 Fenix 3

Контакт на Viber. Се продава користен и во одлична состојба, со за...


13.990 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

25 сеп 15:26Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам