Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
87 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PENNYBOARD I RIPSTIK Skateboard Skejtbord Skirol

DONESENI OD STRANSTVO, KRATKO VOZENI, ISPRAVNI,MINIMALNI ZNACI NA KOR...


70 €
или предлог цена
Вчера 15:13Skateboard D-STREET, NAVAHO

Се продава скејтборд D-STREET, NAVAHO во одлична состојба. Возен 10 п...


6.200 МКД
или предлог цена
13 мај 19:19Detski roleri

Се продаваат детски ролери во одлична состојба. Големината не е фиксн...


1.600 МКД
или предлог цена
13 мај 19:19ROLERKI DVA PARA SKORO NOVI MNOGU MALCE NOSENI

Se prodavaat 2 para rolerki mnogu malce noseni skoro novi vo super so...


1.200 МКД
или предлог цена
13 мај 09:16Тротинет

Продавам скоро неупотребуван тротинет.


1.200 МКД
или предлог цена
12 мај 09:04Prodavam Freeline Skates/Skateboard

Rolerkite ne se koristeni mnogu kupeni se od ebay.


800 МКД
или предлог цена
10 мај 09:33Detski roleri

Детски ролери достапни во сина и розе боја Големини S, M, L Квалите...


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

09 мај 17:32Novi roleri za deca

plavite od 32 do 35 skoro novi drugite od 39 do 42 so silikonski svet...


25 €
или предлог цена
06 мај 14:21Roleri detski 31-34

Rolerite se socuvani broj od 31 do 34


1.000 МКД
или предлог цена
05 мај 13:21SKATEBOARD - PENNYBOARD

NOV SKATEBOARD PENNYBOARD CENA ZA PENNYBOARD 1200 DEN. CENA ZA SKAT...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

05 мај 12:03SKATEBOARD - PENNYBOARD

NOV SKATEBOARD PENNYBOARD CENA ZA PENNYBOARD 1200 DEN. CENA ZA SKAT...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

05 мај 12:02STITNICI SHTITNICI RACE LAKTI NOZE KOLENA MOTOR SKII ...

*Два пара штитници BSDDP, еден пар за раце / лакти, и еден пар за ноз...


1.400 МКД
или предлог цена
03 мај 10:09Oxelo zenski rolerki broj 38

Se prodavaat Oxelo zenski rolerki broj 38, novi, ne koristeni, kupeni...


4.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:23Скирол

Се продава нов неотпакуван женски скирол


550 МКД
или предлог цена
01 мај 12:58Rolerki super sostojba br.36./42

Se prodavaat rolerki super sostojba doneseni od germanija se pravat p...


2.000 МКД
или предлог цена
01 мај 12:27Roleri broj 45

Prodavam roleri broj 45. Se prodavaat zaradi promasen broj, vozeni ne...


2.500 МКД
или предлог цена
30 апр 21:00Skej bord roleri i sportska oprema

Se prodava skejbord poloven ispraven so silikonski trkalca pravi i zd...


1.000 МКД
или предлог цена
29 апр 16:52Rolerki skoro novi

Malku vozeni


1 €
или предлог цена
29 апр 15:51birdhouse skateboard skejt скејтборд

Se prodava skatebordot prikazan na slikata. Ne prakjam kargo.


2.500 МКД
или предлог цена
20 апр 11:36Roleri,Rolerki,prodavam!

Prodavam roleri vo dobra sostojba,br42!


1.000 МКД
или предлог цена
18 апр 13:32Roleri br. 40 (SILIKON) Rolerki **EKSTRA CENA**

Rolerite se ispravni, koristeni se nekolku pati. Se prodavaat poradi ...


1.000 МКД
или предлог цена
17 апр 14:20Roleri Street Fighter br. 40 (SILIKON) **EKSTRA CENA**

Rolerite se potpolno ispravni, ne tropaat, ne blokiraat. Zacuvani i k...


1.500 МКД
или предлог цена
17 апр 14:16PRODAVAM ROLERKI

Prodavam novi rolerki Od broj 35 do broj 38 se prodolzuvaat Komplet...


5.000 МКД
или предлог цена
10 апр 12:47Rolerki i Velosiped

Se prodavat Rolerki Velosiped Skii Info 074 209 329 074 ...


По Договор
или предлог цена
03 апр 09:52се продава скејтборд GOLDSTAR

Полски производ...користен кус период, во одлична кондиција


1.100 МКД
или предлог цена
29 мар 16:06Rolerki

Prodavam rolerki broj 41-42


2.500 МКД
или предлог цена
29 мар 11:12SCATEBOARD, PENNYBOARD, LONGBOARD

NOVI SCATEBOARD, PENNYBOARD, LONGBOARD SCATEBOARS 1500 DEN LONGBOAR...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

10 мар 11:27Kaciga 52 -55 giro

Skoro nova


15 €
или предлог цена
01 мар 07:07Rolerki

Rolerkite se polovni i koristeni edna sezona so broj na golemina od 3...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

19 фев 15:15SKATEBOARD

NOV SKATEBOARD CENA 1200 DEN. Tel 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Справи / Опрема

13 фев 09:31Продавам детски ролерки во супер состојба

Одлични женски ролерки со големина 31-34 (се подесуваат).


1.500 МКД
или предлог цена
08 фев 13:21Ролери Roller Blade број 40 (25.5 cm)

Ролери Roller Blade број 40 (25.5 cm)


2.000 МКД
или предлог цена
10 јан 09:59Se prodavat roleri

Se prodavat roleri novi do 41 br.


2.200 МКД
или предлог цена
01 јан 19:06STITNICI SHTITNICI RACE LAKTI NOZE KOLENA MOTOR SKII ...

*Два пара штитници BSDDP, еден пар за раце / лакти, и еден пар за ноз...


1.400 МКД
или предлог цена
15 дек 10:21Скирол , Skirol.

Скирол со LED тркала. 3 светат, едно не.


500 МКД
или предлог цена
02 дек 13:00Продавам скирол/скејтборд/skateboard

Продавам скирол купен од Декатлон Бугарија , возен три пати . Скироло...


2.000 МКД
или предлог цена
23 ное 10:59Scooter

Scooter so silikonski trkala, se sklopuva i ne zafaka mnogu mesto.


2.300 МКД
или предлог цена
08 ное 03:05Skateboard

Skejtbord 1500 denari kupen pred 6 meseci. Mnogu malku koristen Kak...


800 МКД
или предлог цена
08 ное 03:05Продавам ролерки

Се продаваат ролерки број 37, неоупотребени, со гумени тркала и неиск...


1.500 МКД
или предлог цена
31 окт 10:09LONGBOARD ( longbord )so osovini CORE

Se prodava LONGBOARD ( longbord )so osovini CORE. Vo odlicna sostojba...


6.500 МКД
или предлог цена
26 окт 13:19Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам